Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmas balhé van a családban...

Hatalmas balhé van a családban és csak én tudom az igazságot. Mondjam el vagy bölcsebb lenne csendben maradni?

Figyelt kérdés

Középső gyerek vagyok, egy lány tesóm van és egy fiú.A fiú 24 éves, a "kistesónk" 16 éves. A bátyám barátnője felpofozta a lány tesómat és most ő a főgonosz itthon.A bátyám valószínűleg szakítani fog vele és nem tudom mit csináljak. Ott voltam amikor történt, de mégis a tesóm mellé álltam amikor kiderült. Az ő hibája volt az egész, legszívessebben én is kikapartam volna a szemét, de aztán megsajnáltam.

Szeretném legalább a fiú tesómnak elmondani, hogy mi történt, hogy ne menjen a kapcsolata rá erre, de tudom előre, hogy fájni fog neki az igazság és nem tudom mit fog csinálni a húgunkkal, a szüleimről nem is beszélve!


2017. ápr. 4. 17:01
 31/97 anonim ***** válasza:
77%

Áruld már el, hogy tudsz majd a tesód barátnőjének a szemébe nézni őgy, hogy mindketten tudjátok, hogy te vagy itt a hazudós a storybana hugival karöltve??

Kár, hogy téged nem pofozott fel.

Ha jót akarsz, akkor elmondod az igazat és mindenki viseli tette következményét. Ez a becsület, nem pedig az, hogy kuksolsz és abban bizakodsz, hogy majd egy pár nap múlva ezen fogtok röhögni, hogy jaj nem is volt olyan nagy ügy..peeersze...

2017. ápr. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/97 anonim ***** válasza:
75%

Ha úgysem mondod el csak kifogasokat gyártasz, akkor mi a fracert tetted fel a kerdést....

Egy kaptafára keszülzetek a húgoddal... szánalom lehet az egész pere putty...

2017. ápr. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/97 anonim ***** válasza:
82%
Ugyanolyan szar ember vagy mint a húgod, mond csak el az igazságot. Ha a bátyád mellétek áll remélem elég ébresztő lesz a barátnőjének, ha meg vele tart és ott hagy titeket a francba és felétek sem néz többet megérdemlitek. Minek az embernek ellenség, ha ilyen aljas hazug embereket nevezhet a testvéreinek. Várom én is a lepontozást, mint mindenki más aki szerint te is ugyanúgy hunyó vagy...
2017. ápr. 4. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/97 anonim ***** válasza:
78%
A hugod egy sz@rházi rib€nc,mondd el hogy mi történt,ha hallgatsz te még rosszabb vagy.
2017. ápr. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/97 anonim ***** válasza:
80%
Hogy mit csinálsz, az a te dolgod. Inkább az a kérdés, hogy az adott pillanatban miért álltál az egyik testvéred mellé, amikor világos volt, hogy ezzel a másiknak okozol fájdalmat ?? Nem olvastam végig az össze választ, nem tudom, hogy közben kiderült-e, hogy te fiú vagy lány vagy, mindenesetre lehet a dologban a te részedről is egy kis "féltékenység" ill. ellenségesség.
2017. ápr. 4. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/97 anonim ***** válasza:
93%

ez nem kérés tárgya, mindenképpen mond el bátyádnak, a helyedben még én is megtéptem volna a húgodat.

mit képzel, hülye, elkényeztetett kis pisis

28/N

2017. ápr. 4. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/97 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem, jobb a lánynak, ha szakít vele a bátyád. Megszabadul 2 hülye sógornőtől meg egy pipogya pasastól, nem is beszélve a rokonságtól. Remélem talál jobb férjjelöltet. Sok sikert neki. Ti meg járjatok hasonlóképp! :/
2017. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/97 anonim ***** válasza:
92%

A húgod gáz.

De nem értem, a bátyád miért nem a barátnőjének hisz???

2017. ápr. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/97 anonim ***** válasza:
89%

Legalább a saját bátyádat tiszteld meg az igazsággal. Szereti valószínűleg azt a nőt, ne tedd neki tönkre a kapcsolatát.

A húgodat meg nem fogják kitagadni. Igen, lehet kap egy-két atyai pofont, totál joggal, de abból tanulni fog. És igen, lehet hogy el leszel hordva minden hazugnak te is, de ha őszintén kiállsz, hogy hazudtam srácok, bocsánatot, nem tudtam mit tegyek, akkor később rájönnek, hogy nem vagy egy hazug, szar ember, csak össze voltál zavarodva, nem tudtad mi lenne a helyes.

Szóval szedd elő a gerinced és beszélj a bátyáddal. Szegény nő elvetélt, kis csaj bele is rúg a lelkébe és egy hazugság miatt még szakít is vele élete szerelme. Képzeld kicsit magad az ő helyébe is.

2017. ápr. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/97 anonim ***** válasza:
20%

Úristen!

Most, hogy végig olvastam a válaszokat..

Mindenki hibázhat az életben, miért kell egyszerre leharapni a kérdező fejét? Az ember hirtelenjében bármire képes, és a húga mellett állt ki, ami rosszdöntés volt. Leis írta, hogy bűntudata van ezmiatt és jóvá akarja tenni! Erre ti mind csak szidjátok(tisztelet a kivételnek) nem ám segítenétek neki ááá.. Elképedtem, miközben azt olvastam, hogy ki mennyi pofont adna a lánynak. Először is. Értem, a húgod tényleg hibázott, meg kellene nevelni, de a pofon az nem megoldás semmire. Persze tényleg nagyon bántó lehetett a bátyád barátnőjének, de szerintem ez semmire nem volt jó megoldás. Én nem tudom.. Én sosem lennék képes fizikailag bántani senkit és még lelkileg sem.. Lehet legpontozni, pont hogy nem érdekel.

Másodszor pedig, igen elkellene mondani a bátyjádnak,. Er

2017. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!