Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmas balhé van a családban...

Hatalmas balhé van a családban és csak én tudom az igazságot. Mondjam el vagy bölcsebb lenne csendben maradni?

Figyelt kérdés

Középső gyerek vagyok, egy lány tesóm van és egy fiú.A fiú 24 éves, a "kistesónk" 16 éves. A bátyám barátnője felpofozta a lány tesómat és most ő a főgonosz itthon.A bátyám valószínűleg szakítani fog vele és nem tudom mit csináljak. Ott voltam amikor történt, de mégis a tesóm mellé álltam amikor kiderült. Az ő hibája volt az egész, legszívessebben én is kikapartam volna a szemét, de aztán megsajnáltam.

Szeretném legalább a fiú tesómnak elmondani, hogy mi történt, hogy ne menjen a kapcsolata rá erre, de tudom előre, hogy fájni fog neki az igazság és nem tudom mit fog csinálni a húgunkkal, a szüleimről nem is beszélve!


2017. ápr. 4. 17:01
 61/97 anonim ***** válasza:
77%

Nem mindegy? A pszichopata szót gyakran használjuk köznapi hasznàlatkor egy idióta emberre. A pszichopatázó emberek nem diagnosztizálni kívánják a húgot csak szimplán arra próbálnak rámutatni hogy nem normális. Felesleges bárkinek is diagnosztizàlnia mert 1. nem vagyunk pszichológusok 2. Nem látjuk hogy milyen a mindennapos viselkedése. Engem is érdekel a pszichológia de nem fogom elemezgetni és neked se kéne mert nem ismerjük a lányt.


Kérdező mond el a báttyádnak max megharagszik egy pár hétig,de inkább ez legyen mint hogy 10+ év múlva kiderüljön hogy miattad mentek szét a nagy szerelmével. Mert biztos hogy előbb utóbb kiderül csak lehet hogy akkor a kapcsolatnak már vége.

2017. ápr. 4. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/97 anonim ***** válasza:
83%
Az elkényeztetett elég kevés annak a kifejezésére, hogy a húgod egy halott gyerek anyját alázza a porba. Tényleg jobb lenne szegény lánynak, ha kilépne az életetekből, mert undorító véglények vagytok.
2017. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/97 anonim ***** válasza:
73%
Napikamu...
2017. ápr. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/97 acelsziv ***** válasza:
77%

"Nem az én vitám, persze jócskán benne vagyok az egészben, de ettől még nem az én ügyem"

Nem a te vitád, de a te érdemed, hogy erre mozdult el a dolog mert hazudtál.

Abban biztos lehetsz, hogy a leendő sógornődet elveszítetted, de a bátyád és a szüleid bizalmát is.

2017. ápr. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/97 anonim ***** válasza:
57%
A helyedben én is lekevertem volna neki egyet, nevelő célzattal.
2017. ápr. 4. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/97 anonim ***** válasza:
79%

Jaaaaa, hogy nem mondod el....bocs,Te is ugyanolyan vagy mint a tesód. Semmivel sem vagy jobb nála. Jobban jár a leendő sógornőd, ha tényleg megszabadul egy ilyen romlott családtól, mint a tiétek.


28/F

2017. ápr. 4. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/97 anonim ***** válasza:
85%

"milyen gusztustalan, nyomorult ember bír leirni olyat, hogy r.ibanc ..."


Az a gusztustalan, mint amit a kedves húgod művelt.

2017. ápr. 4. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/97 anonim ***** válasza:
77%
Az elkényeztett és rosszindulatú húgodat még nagyon csúnyán meg fogja cibálni az élet, ha kikerül a családi fészekből.
2017. ápr. 4. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/97 anonim ***** válasza:
86%
Ha a bátyád nem a párjának hisz ilyen előzmények után, a lány jobban is jár, ha megszabadul az egész családtól, tekintve az értékrendeteket.
2017. ápr. 4. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/97 anonim ***** válasza:
79%
Neked meg sok sikert ahhoz, hogy a gerinctelen hazugságod következményeivel együtt élj majd, ha nem kamu ez az egész.
2017. ápr. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!