Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmas balhé van a családban...

Hatalmas balhé van a családban és csak én tudom az igazságot. Mondjam el vagy bölcsebb lenne csendben maradni?

Figyelt kérdés

Középső gyerek vagyok, egy lány tesóm van és egy fiú.A fiú 24 éves, a "kistesónk" 16 éves. A bátyám barátnője felpofozta a lány tesómat és most ő a főgonosz itthon.A bátyám valószínűleg szakítani fog vele és nem tudom mit csináljak. Ott voltam amikor történt, de mégis a tesóm mellé álltam amikor kiderült. Az ő hibája volt az egész, legszívessebben én is kikapartam volna a szemét, de aztán megsajnáltam.

Szeretném legalább a fiú tesómnak elmondani, hogy mi történt, hogy ne menjen a kapcsolata rá erre, de tudom előre, hogy fájni fog neki az igazság és nem tudom mit fog csinálni a húgunkkal, a szüleimről nem is beszélve!


2017. ápr. 4. 17:01
 81/97 A kérdező kommentje:

Látom a rosszindulattól olvasni se bírnak itt egyesek.


Mint írtam már megoldódott a dolog, NEM kérek tovább válaszokat!!

2017. ápr. 5. 10:42
 82/97 anonim ***** válasza:
48%
Hogy oldódott meg, azt megírnád?
2017. ápr. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/97 anonim ***** válasza:
71%
Milyen rosszindulat??? Amit a hugod es te csinaltok az nem az??
2017. ápr. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/97 anonim ***** válasza:
60%
Ez komoly kérdés?
2017. ápr. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/97 anonim ***** válasza:
72%
Kérlek mondd hogy az a megoldás, hogy a csaj otthagyta a bátyád.... Te és a húgod mellett így neki a legjobb...
2017. ápr. 5. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/97 anonim ***** válasza:
76%
Jó idióták vagyunk mi is, hogy válaszoltunk egy ilyen pecsnek.Most már nem kér több válasz.
2017. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/97 anonim ***** válasza:
61%
Elmondta a hugod?
2017. ápr. 5. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/97 anonim ***** válasza:
61%

Sajnos nehez helyzet ez. A csalad az csalad es sajnos van hogy az ember hirtelen felindultsagbol dont. A hugotok elmondta az igazat? Az a baj ezzel a viselkedesevel hogy ha nem teritik idoben eszhez(mint most kellene) lesznek meg nagyobb problemak.

Szegeny batyad baratnojet viszont nagyon sajnalon :(

2017. ápr. 5. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/97 anonim ***** válasza:
77%

"persze jócskán benne vagyok az egészben, de ettől még nem az én ügyem."


A te gerinctelen hazugságod egy ilyen súlyú kérdésben - már ha nem kamu ez az egész sztori - szerinted mégis kinek az ügye???

2017. ápr. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/97 anonim ***** válasza:
84%
Meddig akarunk még ezen a témán lovagolni? A kérdező túl hülye ahhoz, hogy felfogja a helyzet súlyát. Fontosabb neki, hogy a húga megússzon mindent és ne tanuljon a hibáiból, mint két ember boldogsága. Erről ennyit.
2017. ápr. 5. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!