Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmas balhé van a családban...

Hatalmas balhé van a családban és csak én tudom az igazságot. Mondjam el vagy bölcsebb lenne csendben maradni?

Figyelt kérdés

Középső gyerek vagyok, egy lány tesóm van és egy fiú.A fiú 24 éves, a "kistesónk" 16 éves. A bátyám barátnője felpofozta a lány tesómat és most ő a főgonosz itthon.A bátyám valószínűleg szakítani fog vele és nem tudom mit csináljak. Ott voltam amikor történt, de mégis a tesóm mellé álltam amikor kiderült. Az ő hibája volt az egész, legszívessebben én is kikapartam volna a szemét, de aztán megsajnáltam.

Szeretném legalább a fiú tesómnak elmondani, hogy mi történt, hogy ne menjen a kapcsolata rá erre, de tudom előre, hogy fájni fog neki az igazság és nem tudom mit fog csinálni a húgunkkal, a szüleimről nem is beszélve!


2017. ápr. 4. 17:01
 71/97 anonim ***** válasza:
82%

Szegény szüleid,ha idõsebbek lesznek a fagyi szépen vissza fog nyalni, ilyen tüneményes gyerekek miatt.

Kérdezõ hány éves vagy?

2017. ápr. 4. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/97 anonim ***** válasza:
85%
Nem mondja el, de legalább beszélt a húgával, h ő mondja el a történteket, ez is valami. Húgicát meg kéne nevelni, mert később még szemetebb dolgokat fog művelni.
2017. ápr. 5. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/97 anonim ***** válasza:
81%

"persze jócskán benne vagyok az egészben, de ettől még nem az én ügyem."


Hazudtál és most ki akarsz hátrálni az egészből, amit kavartatok.

Mivel nagykorú vagy már, ezért ezt HAMIS TANÚZÁSNAK hívják, és egy bíróság ezért elítélne.

A barátnő helyében én téged is jól pofán vágtalak volna!!

2017. ápr. 5. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/97 anonim ***** válasza:
76%

Hát annak a szerencsétlen lánynak lehet hobb is lenne ha értelmes családba tartozo fiuval járna, nem ilyen idioták közé, mint ti vagytok...

Én a helyében négyszemköztbmegbeszélném a párommal, aztán ha nem hiszi el, lelépnék a francba.

2017. ápr. 5. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/97 anonim ***** válasza:
74%

Na ez vagy kamu, vagy a kerdezo es a huga a ket legrosszindulatubb perszonak akikrol valaha olvastam.

Ket kis ostoba ribi. A batyatok egyszer ugyis talal valaki mast akit nem tudtok kikezdeni, eluldozni, szoval ugyis otthagy egyszer benneteket, kivanom mindkettotoknek, tortenhen meg veletek ugyanaz, mint a lannyal.

Ket veteles, aztan hagyjon ott a parotok! Kis rohadek kavaros pcsak vagytok mindketten.

2017. ápr. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/97 anonim ***** válasza:
85%

Én el sem hiszem,hogy ilyen van.Hogy lehet egy ekkora lány ennyire bunkó és ostoba?

Hatalamas tragédia a bátyádnak és a barátnőjének,hogy elhalt a baba, hát még,hogy belerúg..Nem kívánom,hogy tapasztalja meg milyen, de legalább egy kicsi empátia lehetne benne.

Én elmondanám mindenkinek, nem védeném egy percig sem.

2017. ápr. 5. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/97 anonim ***** válasza:
80%
Jo kis lanytestverek vagytok.....a szemetlada es a beszari. A batyad meg van aldva veletek :(
2017. ápr. 5. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/97 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is kamu.Régebben már volt ez a kérdés.
2017. ápr. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/97 anonim ***** válasza:
75%
Mindenki a bátyjukat szidja. Amúgy én is nehezen hinnék a szerelmemnek, ha ketten teljesen máshogy idézik fel a történteket. Ha csak a kisebbik húg mártja be és nem lenne ott alibinek a nővére, akkor a bátyja helyében persze, hogy hinnék a páromnak, mivel tudom, hogy a húg nagyon ellenszenves vele. Itt viszont az idősebb húg, akiről meg volt győződve a bátyjuk, hogy megbízható, a kisebbik húg mellé állt. Akkor most mi tévő legyen? Ilyenkor én os elbizonytalanodnék. Szerencsére kiderült a teljes igazság és megoldódott a probléma. De a kedves kérdező a húgával együtt bánhatják, hogy eljátszották a bátyjuk bizalmát.
2017. ápr. 5. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/97 anonim ***** válasza:
35%
Utolsó.A kérdező nem mondta el az igazságot...
2017. ápr. 5. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!