Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmas balhé van a családban...

Hatalmas balhé van a családban és csak én tudom az igazságot. Mondjam el vagy bölcsebb lenne csendben maradni?

Figyelt kérdés

Középső gyerek vagyok, egy lány tesóm van és egy fiú.A fiú 24 éves, a "kistesónk" 16 éves. A bátyám barátnője felpofozta a lány tesómat és most ő a főgonosz itthon.A bátyám valószínűleg szakítani fog vele és nem tudom mit csináljak. Ott voltam amikor történt, de mégis a tesóm mellé álltam amikor kiderült. Az ő hibája volt az egész, legszívessebben én is kikapartam volna a szemét, de aztán megsajnáltam.

Szeretném legalább a fiú tesómnak elmondani, hogy mi történt, hogy ne menjen a kapcsolata rá erre, de tudom előre, hogy fájni fog neki az igazság és nem tudom mit fog csinálni a húgunkkal, a szüleimről nem is beszélve!


2017. ápr. 4. 17:01
 51/97 anonim ***** válasza:
79%
Utolsó, szívemből szóltál. Akartam írni, de ettől szebben én sem fogalmazhattam volna meg, hogy milyen r*hadék a kérdező, meg az egész családja.
2017. ápr. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/97 anonim ***** válasza:
33%

"mert a pszichopata húga kitalált róla valamit"

Istenem, ne használjatok olyan emberekre jelzőket, amivel nem vagytok tisztában. A pszichopata ember nem érez és nem tud kötődni. Itt a húg kimondottan rajong a bátyjáért és féltékeny a barátnőjére. ERRE EGY ANTISZOCIÁLIS/DISSZOCIÁLIS SZEMÉLYISÉGZAVAROS EMBER KÉPTELEN, MERT A NEM NEM LÉTEZŐ ÉRZELMI VILÁGA MIATT KÉPTELEN KÖTŐDNI. Meg a másik. Az egyik kommentelő pedig a szociopata jelzőt használta a húgra. bhjfvbjkefbcgufehnci. EMBEREK CSAK OLYAN DOLGOKAT ÍRJATOK LE VAGY EJTSETEK KI A SZÁTOKON, AMIKNEK A FOGALMUKKAL TISZTÁBAN VAGYTOK. Mellesleg a pszichopata ember a kiszemelt áldozatát általában manipulálja és irányítja, de sose mondja neki a szemébe, hogy utálja. Csak a kisugárzásával és az ironikus megjegyzéseivel tipor a lelkébe. Itt a húg gondolkodás nélkül g*cizett vele, majd leköpte az üzlet közepén. Ez a fajta viselkedés nem jellemző a pszichopatára, még egy szociopata is rafináltabban okoz az áldozatainak fájdalmat.

Itt csupán egy neveletlen, bunkó és nagyon önző tini 3,14csáról van szó, aki nehezen viseli, ha nem körülötte forog a világ. A nővére pedig szintén egy gerinctelen alak.

2017. ápr. 4. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/97 anonim ***** válasza:
48%
"A NEM NEM LÉTEZŐ" - upsz itt egy nem-et akartam írni
2017. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/97 anonim ***** válasza:
43%
Ja és még valami. A húg talán nárcisztikus, de pszichopata vagy szociopata közel sem.
2017. ápr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/97 anonim ***** válasza:
77%
Na, megjött a hobbipszichológus is, az utolsó válaszoló személyében :D Elég volt az első 2 mondatodat elolvasnom, hogy rájöjjek, mekkora hülye vagy. Ha már ennyire értesz ezekhez a dolgokhoz, mert gondolom olyan sokat olvastál ezekről a mentális betegségekről wikipédián, azt is olvasnod kellett volna, hogy attól még, hogy valakinek lényegében nincsenek érzései, attól még ha az érdeke úgy tartja, simán elhitetheti veled, hogy mennyire kötődik hozzád és kénye-kedve szerint manipulálgathat :S Meg amúgy ja, rohadtul szeretheti a bátyját, ha tönkreteszi a kapcsolatait..
2017. ápr. 4. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/97 anonim ***** válasza:
66%

Aki lekop valakit egy bolt kozepen ok nelkul az bizony egy pszichopata elmebeteg allat. Illetve jelen esetben nem is ok nelkul. Az itteni elmebeteg allat birtokolni akarja a sajat fiutestveret, ezert viselkedik igy.

Kerdezo, ha ember vagy, elmondod az igazat. Ha a retardalt hugod melle allsz, mindketten a batyatok ellen fordultatok. Neked meg van eselyed javitani! Te meg bizonyithatod, hogy tenyleg szereted a batyadat, ha helyrehozod. A hugod meg egy kis gyoker.

2017. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/97 acelsziv ***** válasza:
65%

"de én azt hazudtam, hogy ő hazudik. "

Te sem vagy kisebb féreg a hugodnál.

Most pedig állj eléjük, növessz gerincet és mondj el mindent. A bátyád és a szüleid is megérdemlik az igazságot.

Mert amit műveltél az az, hogy a szemébe hazudtál embereknek akit szeretsz és hozzájárultál egy kapcsolat felbomlásához egy olyan féregért aki meg sem érdemelte a szolidaritást.

2017. ápr. 4. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/97 anonim ***** válasza:
33%

"Na, megjött a hobbipszichológus is, az utolsó válaszoló személyében :D Elég volt az első 2 mondatodat elolvasnom, hogy rájöjjek, mekkora hülye vagy."- Nem vagyok hobbi pszichológus. Viszont azt a tényt, hogy hülye vagyok, nem cáfolom meg, mert ami azt illeti tényleg hülye vagyok :D(de ezt nem az intellektusomra értettem).

"Ha már ennyire értesz ezekhez a dolgokhoz, mert gondolom olyan sokat olvastál ezekről a mentális betegségekről wikipédián"- Elárulok egy titkot, léteznek pszichológus újságok, melyek sokkal megbízhatóbbak, mint a wikipédia.

"azt is olvasnod kellett volna, hogy attól még, hogy valakinek lényegében nincsenek érzései, attól még ha az érdeke úgy tartja, simán elhitetheti veled, hogy mennyire kötődik hozzád és kénye-kedve szerint manipulálgathat :S Meg amúgy ja, rohadtul szeretheti a bátyját, ha tönkreteszi a kapcsolatait.."- Az kommentemben azt is olvashattad, hogy a pszichopata manipulálja az áldozatait és így éri el, hogy mások is kötődjenek hozzá. De egy pszichopata, nem kezd el valakit FÉLREÉRTHETETLENÜL vérig sérteni az áldozatát, egy bevásárló központban pedig pláne nem. A másik más emberek előtt pedig végképp nem köpi le vagy nem emel rá kezet, mert nem akar lebukni. Ha lebukik, elveszti az emberek fölött az uralmát és ezt nagyon nem akarja. A másik, a pszichopata ember se nyíltan se titokban nem rajong senkiért se. Inkább ő viselkedik úgy, hogy mások rajongjanak érte. Mellesleg a pszichopata embere a bájukkal leplezik az igazi valójukat és szándékukat, ha valóban keresztbe akart tenni a bátyja párjának, akkor beadja, hogy ő mennyire rendes a "sógorával", csak jót akar neki, közben lépten nyomon kellemetlen helyzetekbe sodorja és ezáltal, beadatja a sógorával azt a tényt a többieknek, hogy biztosan a sógor a hibás. Az a bevásárló központban megtörtént balhé nem azt támasztja alá, hogy a húg pszichopata vagy szociopata. Az ilyen emberek sokkal ravaszabban csinálják ki az áldozataikat.

2017. ápr. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/97 anonim ***** válasza:
27%

"Aki lekop valakit egy bolt kozepen ok nelkul az bizony egy pszichopata elmebeteg allat."- ez nagyon nagyon nagyon fájt. OLVASD MÁR EL, HOGY MI IS PONTOSAN AZT ANTISZOCIÁLIS VAGY MÁS NÉVEN DISSZOCIÁLIS SZEMÉLYISÉGZAVAR.

Vagy tudod mit, inkább ne olvasd el, mert túl hülye vagy ahhoz, hogy megértsd és csak még nagyobb baromságokat fogsz írni. HIHETETLEN, HOGY MILYEN BUTA, TANULATLAN, MŰVELETLEN ÉS OSTOBA EMBEREK LÉTEZNEK. FINGJUK SINCS A DOLGOKRÓL. DE POFÁZNI, AZT TUDNAK.

2017. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/97 A kérdező kommentje:

Fhu, hogy itt mennyi tökéletes emberke van, aki sosem mondott még másra csúnyát, sose hazudott, sose tett helytelen dolgot az életében.Legyetek nagyon büszkék magatokra, taps-taps.


Pszichopota?Meg személyiségzavar?! Ti normálisak vagytok?! Nem emberti ölt, csak baromira el van kényesztetve, ő a legkisebb a családban, mindig körül volt ugrálva és amíg nem volt a bátyámnak komoly kapcsolata ő volt a "szemefénye".Nem lehet tagadni, hogy rosszul viseli amiért háttérbe szorult, de egy 16 éves!!! lányra, főleg egy ilyen esetből kiindulva milyen gusztustalan, nyomorult ember bír leirni olyat, hogy r.ibanc meg pszichopata, stb??? Én segítségért fordultam hozzátok ti meg olyanokat írtok, amitől komolyan sírni lenne kedvem.

Nem védeni akarom a húgomat, sem magamat de néhány ember igazán mélyen magába nézhetne.

Egyébként végül úgy döntöttem nem mondom el senkinek a dolgokat.Nem az én vitám, persze jócskán benne vagyok az egészben, de ettől még nem az én ügyem.Inkább rávettem a húgomat, hogy ő mondja el, mert ez így korrekt és kérjen bocsánatot.Tudom, hogy egy "bocs"tól semmi sem változik, a bátyám haragszik ránk, a barátnője mindig utálni fog minket, de legalább mindenki tudja mi történt és talán a húgom is normálisabb lesz a lánnyal.


Annak a néhány aránylag normális válaszolónak köszönöm a segítséget!


NEM KÉREK TÖBB VÁLASZT!!!

2017. ápr. 4. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!