Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hatalmas balhé van a családban...

Hatalmas balhé van a családban és csak én tudom az igazságot. Mondjam el vagy bölcsebb lenne csendben maradni?

Figyelt kérdés

Középső gyerek vagyok, egy lány tesóm van és egy fiú.A fiú 24 éves, a "kistesónk" 16 éves. A bátyám barátnője felpofozta a lány tesómat és most ő a főgonosz itthon.A bátyám valószínűleg szakítani fog vele és nem tudom mit csináljak. Ott voltam amikor történt, de mégis a tesóm mellé álltam amikor kiderült. Az ő hibája volt az egész, legszívessebben én is kikapartam volna a szemét, de aztán megsajnáltam.

Szeretném legalább a fiú tesómnak elmondani, hogy mi történt, hogy ne menjen a kapcsolata rá erre, de tudom előre, hogy fájni fog neki az igazság és nem tudom mit fog csinálni a húgunkkal, a szüleimről nem is beszélve!


2017. ápr. 4. 17:01
 41/97 anonim ***** válasza:
88%
Mondd el! Ez a tisztességes! Húgod megérdemelte a pofont!
2017. ápr. 4. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/97 anonim ***** válasza:
73%

Előző vagyok.

Lehet valaki a pofont alkalmazza ilyen esetben, de én nem lennék képes rá.

Majd írd le mi volt.

2017. ápr. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/97 anonim ***** válasza:
84%
Mondd el! Ez a tisztességes! Húgod megérdemelte a pofont!
2017. ápr. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/97 anonim ***** válasza:
89%

Amikor a hugi vagy a nõvér álcázva rajong a fiutestvéréért, ez azt jelenti,hogy nem is szereti a testvérét, hanem csakis birtokolni akarja, hogy a fiutestvére ne legyen boldog.

Eletük végéig a hugi vagy a nõvér a boldogságuk utjában lesz.

A szülõk hibája,hogy a 16 éves lányuk igy viselkedik,talán volt honnan megtanulnia,hogyan kell másokat lealázni.

2017. ápr. 4. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/97 anonim ***** válasza:
83%
Az ég szerelmére, mondd már el nekik a teljes igazságot. Nem elég, hogy szegény csaj többször is elvetélt, a sz*rházi húgod is a lelkébe tiport és te pedig még meg is hazudtoltad szegényt. Azonnal mondd el az igazat!!! Csak figyelmeztetlek, sokkal többet ártasz a húgodnak azzal, ha falazod a gonoszságait. Igenis vállalja tetteinek következményeit, tanulja meg azt is, hogy nem ártunk olyanoknak, akik semmi rosszat nem követtek el ellenünk. A bátyád párjától pedig érthető, hogy elöntötte abban a pillanatban a szar az agyát. Gondold már bele magad egy kicsit az ő helyzetébe. Nem is egyszer vetélt el, pedig nagyon szeretne egy gyereket, ráadásul a hülye húgod is sértegeti. Egyáltalán volt benned annyi, hogy megmondd a húgodnak, hogy ez undorító gesztus volt tőle? Ha nem lépsz azonnal, akkor te is ugyanolyan mocsok vagy, mint a húgod, semmivel se leszel különb. Választhatsz: vagy falazod továbbra is az álnok húgod hazugságait, aki nem csak egy pofont érdemel ezután; vagy kiállsz a bátyád párjáért és elmondod az igazat és ezzel magadat is megmentetted, hogy olyanná válj, mint a húgod.
2017. ápr. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/97 anonim ***** válasza:
60%

Amit nem értek: a lány miért nem mondta el, mit mondott neki a húgod? Ha a bátyád szereti, miért nem ad hitelt a szavának. Te miért nem mondtad el eddig, mi hangzott el pontosan?

Sántít az egész sztori, feltételeznem kell, hogy kitaláltad az egészet.

2017. ápr. 4. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/97 anonim ***** válasza:
80%

"Amit nem értek: a lány miért nem mondta el, mit mondott neki a húgod? Ha a bátyád szereti, miért nem ad hitelt a szavának."- Hiába van a lánynak igaza, ha a másik kettő mást állít.

"Te miért nem mondtad el eddig, mi hangzott el pontosan?"- Leírta, hogy félti a húgát az apai pofontól, ami érthető, de itt nem a húgod az, kedves kérdező, akit vérig sértettek, hanem egy 2 hónapja elvetélt nő, akinek nem ez volt az első vetélése.

"Sántít az egész sztori, feltételeznem kell, hogy kitaláltad az egészet."- Kamu vagy sem, ilyen a valóéletben is simán megtörténhet.

Kedves kérdező, undorító vagy.

2017. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/97 anonim ***** válasza:
90%

Annyira eltudom képzelni ezt egy szappanoperában. Ana María elmondja végül az igazat? José Manuel esdekel-e majd bocsánatért? Candela de la Rosa elnyeri méltó büntetését? A következő részből kiderül!


Viccet félretéve, magával ragadott a történet és érdekel a folytatás :D

2017. ápr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/97 anonim ***** válasza:
81%
hali figyu, a húgod nagyon szörnyen viselkedett, egyrészt ilyet senkinek nem mondunk és neked is ott kellett volna kiosztani egy pofont, másrészt ki az aki leköpi a másikat egy boltban mindenki előtt? a húgod nem tud és nem is akar viselkedni és ha így szereted az egyiket tesódat akkor tiszteld már meg a bátyádat azzal, hogy elmondod neki az igazat. Legyen annyi vér a pucádban hogyha már hibáztál azzal hogy hazudtál akkor ki állsz a család elé és elmondod az igazat. Amúgy a csaj jobban jár ha kilép ebből a beteg családból.
2017. ápr. 4. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/97 anonim ***** válasza:
83%

Csak képzeld magad a helyébe. Felnőtt nő vagy, boldog kapcsolatban, várjátok a babát, de meghal. Aztán jön a párod retardált kishúga, aki féltékeny rád és utál, és amikor sírsz a halott gyermeked miatt, a fejedhez vágja, mekkora szr vagy és megérdemelted, ráadásul leköp a bolt közepén.

Majd ezek után az egész család és még a párod is elfordul tőled és kitaszít, csak mert a gyépés hugica megvádol valamivel és az egyetlen szemtanú nem véd meg.

Csak gondolj már bele, hogy konkrétan te vagy az egyetlen esélye, hogy tisztázza magát abból a hazugságból, amibe a nyomorék húgod keverte. És te cserben hagyod, mert megsajnálod a kis szrt, meg amiatt aggódsz, hogy a bátyádnak csalódás lesz, hogy ilyen a húga... de azt leszrod, hogy épp tönkreteszed egy ártatlan nő életét.

Nos.

1. A hugica egy elmebeteg, nyomorult kis féreg, ha a saját lányom lenne is kitagadnám, amiért így viselkedik.

2. A családod szintén idióták gyülekezete, akik képesek így elbánni valakivel, azok szép szót nem érdemelnek.

3. Te sem vagy jobb, semmivel. Hazudtál és hagytad, hogy minden a lányon csattanjon, a bűnös pedig megússza. Nagyon hülye is vagy, meg egy utolsó szemét is.

4. A bátyád érdemli a legnagyobb tapsot. Ha ennyi esze van, hogy elhagyja a nőt, akivel az életét tervezte, akitől gyereket akart, csak mert a pszichopata húga kitalált róla valamit... na hát ő tényleg megérdemli, hogy sose legyen családja, szívből kívánom, hogy a barátnőnek legyen esze, és hagyja ott a francba, és soha senki más ne álljon le vele. Szánalmas nyomorult.

Remélem leesik a csajnak, hogy milyen gusztustalan emberek vagytok, és minél előbb elmenekül tőletek jó messzire. Ti meg csak pátyolgassátok a pszicho kis hugicát, biztos sok szépet fog tenni értetek is. Szerencsétlenek.

2017. ápr. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!