Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Belemenjek a hazugságba én...

Belemenjek a hazugságba én is, hogy a testvérem többdiplomás ember?

Figyelt kérdés

Szüleink azt hitték már a nyakukon marad örökre, 32 éves. Talált egy csajt nagynehezen, akinek mindent behazudott magáról. Azt mondta hogy 3 diplomája van, 2 nyelven beszél folyékonyan, élt Miamiban, Sydneyben. Azt állítja hogy már 14 éve dolgozik az egyetemek mellett. A csaj egy istenként, szentként néz rá. Közben a valóság az hogy egy egyetemre vették fel amit 6 évig nem végzett el csak bejárt, utána a szüleink cégében lézengett 6 évig. Most 2 éve van igazi állása amit már szégyenből szereztek neki a szüleink! Külföldön soha nem élt, az angolt beszéli alap szinten.

Sajnos az egész család falaz neki, hazudnak, nehogy újra hazaköltözzön a nyakukra! Ezért minden sztorira bólogatnak! Engem idegesít mert a csaj engem lúzernek kezel mert nem voltam menő USA lakos több diplomával, csak sima szakmám van. Rendszeresen beszól nekem, a testvéremet meg Einsteinnek nevezi meg hasonlók!

Sajnos a baráti köre lekopott, másik városban laknak már, így nincs aki lebuktassa! Már nem nagyon bírom, főleg hogy tegnap a család elött mondta a csaj hogy “micsoda kontraszt van a két fiú között és nekem nem lett volna kedvem egyetemre menni?”


Mit csináljak?


2018. jún. 3. 20:25
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:

A csajjal bérel most egy lakást.

Angolt és németet hazudik magának.

Szüleim miatt nem szólok vissza, nem akarok vitát. A bátyám úgy összeveszett a nővérünkkel hogy 5 éve nem jön el a családi programokra, karácsonyi ünnepségre. Ha beszólok ugyanez lesz. Nálunk vitánál ez a megoldás!

Szüleink nem akarják hogy egyszercsak beállítson újra a táskáival hozzájuk. Ezt tiszteletben tartom, végre kijár nekik egy kis magánélet

2018. jún. 3. 21:03
 12/53 anonim ***** válasza:
96%
Ha nekem lenne egy 3diplomás 2 nyelven beszélő barátom biztos hamar rákérdeznék milyen szakon végzett, mutasson fényképeket az amerikai mindennapjaitól, meséljen a munkájáról, hol vannak a barátai, simán lebukna magától. Ha a csajnak ennyire mindegy akkor később is mindegy lesz csak tartsa el. Ha eltartja akkor a tesódnak is mindegy. Az egészet meg a tesómmal kapcsolatban lexxarnám, az ő életét úgy rontja el ahogy akarja.
2018. jún. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
91%
#12 jogos szerintem a csaj ez a tipikus buta szőke típus ha ezt mind bekajalja
2018. jún. 3. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
96%
Semmit nem kell tenned, egy ilyen bonyolult hazugság hamar bedől. Előbb, mint a tróger bátyád hinné.
2018. jún. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
51%
Ha a csaj lenéz, akkor megérdemli, hogy pofára essen. Bátyád bunkó veled? Ha nem, akkor szerintem nem lenne elegáns csak azért ártani neki, mert mondjuk irigyled tőle a puncit. Inkább tanuld el tőle, hogyan kell vetíteni... :)
2018. jún. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
85%
óóó én hagynám had mondja, aztán (ha összejön)esküvő napján amikor már hozzáment, elmondanám az igazat :D simán ezért a pillanatért én évekig tűrnék :D De ha ez nem valószínű akkor nem biztos hogy tálalnék, hisz ha dobják megint nálatok köt ki a tesód és a te nyakadra kerül...
2018. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
79%
Az egy dolog, bár nem szép,hogy hazudozik a csajnak, annak meg annyi esze sincs,hogy megpróbálja kideríteni,hogy igaz-e,de az már elég gáz,hogy ennek te iszod meg a levét, az az téged hasonlítgat a csaj a bátyádhoz. Tényleg, most olvasom,hogy még egy egyetemet sem végzett el,a csaj nem is kíváncsi a diplomáira? Ha nekem valaki mondaná,hogy van 3 diplomája, csak megkérném,hogy mutassa már meg puszta kíváncsiságból.
2018. jún. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem kamu az egész, miért hiszitek el?
2018. jún. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
89%

Három diploma meg két nyelv mellett elég szép fizetésnek kellene lenni. Ha együtt élnek, akkor azért bele kéne látnia a csajnak, hogy az nem úgy van.

Amúgy én attól tartanék inkább, hogy besikerül a gyerek, a csaj biztos lesz a dolgában mert ilyen pasi mellett bőven el lehet tartani. Na ha akkor kiderül, hogy kamu, nem fér bele, aztán szétmennek és koppan a csaj a havi 20 ezres gyerektartás miatt.

Leszögezem, nézzük a pozitív verziót és a csaj nem pénzre megy. Ő is megszívja ha ez akkor derül ki és nevelheti a gyereket egyedül. Tehát ez nem csak rátok nézve kellemetlen.

2018. jún. 3. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 anonim ***** válasza:
91%

Mit mond, milyen diplomái vannak? Illetve milyen állásban dolgozik a valóságban?

Amúgy én is azt mondom, hogy valószínűleg nem mondanám a páromnak, hogy hé mutasd már meg a diplomádat. Inkább az amerikai kint éléssel csúszna el a dolog, ha én lennék a barátnő. Nem hiszem el, hogy nem érdekli ez részletesebben a lányt.

2018. jún. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!