Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Belemenjek a hazugságba én...

Belemenjek a hazugságba én is, hogy a testvérem többdiplomás ember?

Figyelt kérdés

Szüleink azt hitték már a nyakukon marad örökre, 32 éves. Talált egy csajt nagynehezen, akinek mindent behazudott magáról. Azt mondta hogy 3 diplomája van, 2 nyelven beszél folyékonyan, élt Miamiban, Sydneyben. Azt állítja hogy már 14 éve dolgozik az egyetemek mellett. A csaj egy istenként, szentként néz rá. Közben a valóság az hogy egy egyetemre vették fel amit 6 évig nem végzett el csak bejárt, utána a szüleink cégében lézengett 6 évig. Most 2 éve van igazi állása amit már szégyenből szereztek neki a szüleink! Külföldön soha nem élt, az angolt beszéli alap szinten.

Sajnos az egész család falaz neki, hazudnak, nehogy újra hazaköltözzön a nyakukra! Ezért minden sztorira bólogatnak! Engem idegesít mert a csaj engem lúzernek kezel mert nem voltam menő USA lakos több diplomával, csak sima szakmám van. Rendszeresen beszól nekem, a testvéremet meg Einsteinnek nevezi meg hasonlók!

Sajnos a baráti köre lekopott, másik városban laknak már, így nincs aki lebuktassa! Már nem nagyon bírom, főleg hogy tegnap a család elött mondta a csaj hogy “micsoda kontraszt van a két fiú között és nekem nem lett volna kedvem egyetemre menni?”


Mit csináljak?


2018. jún. 3. 20:25
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
81%
előző, attól, hogy életképtelen lúzer vagy, még nincs igazad
2018. jún. 3. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
3%
Dehogy nincs igazam, ha valaki nem egy adonisz és nem diplomás,jólkereső,extrémsportol,stb... akkor nincs esélye a jó nőknél.
2018. jún. 4. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 anonim ***** válasza:
76%
Te beszélsz mai nőkről 61%, amikor egy élősködő hazudós gyökeret dicsőítesz? :D Gratulálok.
2018. jún. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/53 anonim válasza:
36%

Ez a nő nagyon naiv... Nekem egyszer egy 50 éves Mukkancska nevű felhasználó írt ezen az oldalon olyat, hogy 3 diplómája is van. Elhiszi a halál... Szerintem elég egyértelmű, hogy miért is írta ezt.

Azt hitte, hogy ezzel le tud venni a lábamról, de azzal nem számolt, hogy én nem tartozom azokhoz a naiv kislányokhoz, akik azonnal ledobják a bugyijukat ezeknek a gazdag, egyébként életképtelen fasziknak.

16/L

2018. jún. 4. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
92%

Most végzek jogon, aki megszerzi a jogi diplomát, az már megkapja a dr. megnevezést, a szakvizsga máshoz kell. Minimális energiát sem fektet a hazugságaiba, így hamar vége lesz.


Ha a csaj rendes lenne, akkor szólnék neki, de mivel ekkora paraszt, nyugodtan végignézném a műsort.


Aki ilyen buta és bunkó, annak meg pont letojnám a véleményét.

2018. jún. 4. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem hagyd a fenébe, ne foglalkozz vele. Nyilván bántó, ha az agyhalott barátnője lenéz amiatt, hogy Te nem vagyok olyan hű, de szuper ember, mint a tesód, de érdekel téged egy ilyen végtelenül buta ember véleménye? Ha direkt lebuktatod, akkor téged fog mindenki utálni.Minek? Minél tovább tart a sekélyes kapcsolatuk, annál jobbat mozizhatsz, amikor lebukik :)

Egyébként érdekes, mennyire kell hülyének lenni, hogy ekkor hazugságot bekajáljon valaki?! A jogi egyetemen pl. nem szakvizsgához kötött a doktori cím, hanem az egyetemi diplomával jár, szóval ezzel nagyon gyorsan le lehet bukni, ahogy a nyelvekkel is. Ha ilyen jaj, de menő, akkor nem járnak külföldre nyaralni? Nem szaladnak bele egy-egy nem szinkronizált filmbe?

Majd lebukik...Mindketten megérdemlik, ami ekkor jön! Egyébként nehogy azt hidd, hogy olyan ritka, hogy a pasik hazudnak magukról az ismerkedés érdekében. Látod, még egy síkhülye fodrásznak - félreértés ne essék, nem együtt jár a kettő - is 3 diplomás menőmanó kell, nem a saját szintje, és rögtön lenéz mindenkit, aki akár vele egy szinten van. Nekem is volt olyan ismerősöm, aki hülyített mindenkit, mert rá kellett jönnie, hogy 35 évesen semmi olyat nem tud nyújtani, ami vonzó lenne (jó szakmája van, de semmit nem ért el, egy dupla nullás lúzer), nem akar vele senki ismerkedni, mert társkeresőzött, és ott gyorsan lekoptatták, mert a jó nők nem az ő fajtájával ismerkednek, ezért a Fb-n egyszer csak megjelent főiskolaként az, ahol a testvére végzett. Ez azért volt röhej, mert pársoros írásán is látszott, hogy egyszerű, mint a faék, ráadásul még érettségije sem volt, nehogy diplomája, szakmunkásképzőt végzett...a fene érti, milyen kapcsolat az, ahol eleve ekkorát kell hazudni, különben szóba sem állnak vele.

2018. jún. 4. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
40%
Kamusztori.
2018. jún. 4. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:
57%
Úgyis eljön az alkalom, hogy le fog bukni, de én biztos nem falaznék már sokáig neki, hiába a tesóm.
2018. jún. 4. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
56%
Tökmindegy, úgyis le fog bukni, de ha a nője meg ilen sötét, meg is érdemlik egymást :D
2018. jún. 4. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 A kérdező kommentje:

Szerintem a csaj el akarja vetetni magát majd nemsokára, volt már célzás, meg gyerek-kérdésre is.

Állandóan a szüleinkhez járnak nyalni, közben pénzt kunyerál. Nekik két autójuk van, az egyiket odaadták neki csak úgy hogy használja. Nehogy lelépjen a csaj amikor villamossal kell menni randizni.

Nekem van barátnőm régóta, nem irigylem meg semmi ilyesmi, nem vágyok buta csajokra. Csak a barátnőmet is zavarják ezek a dolgok!

Szüleink attól félnek, hogy végre lett barátnője és nehogy elrontsa a dolgot és visszaköltözzön a szülői házba. Már kezdtek előtte beletörődni hogy örökre ott fog élni. Most bármit megtesznek hogy “eladják a fiukat” a csajnak.

A csaj sík buta, eszébe nem jutna hogy elkérje a diplomát, ha azt mondaná neki “de drágám az az egyetemen van bennt onnan kell kikérni” elhinné neki. Eddig diplomás embernek max a haját vágta, ismerősi, családi körében nincs ilyen ember. Amúgy nem rossz indulatú alapból a csaj, csak mindent elhisz kajakra és furcsállja a dolgokat velem kapcsolatban. Bár elég nagy bunkó hogy szóvá teszi. Barátnőm szerint a testvérem hazudozik is rólam neki, engem próbál meg beállítani a lumpennek amilyen ő volt eddig. Nem hinném de szerinte a valódi “hőstetteit” is úgy meséli hogy azokat én csináltam.

2018. jún. 4. 10:59
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!