Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Belemenjek a hazugságba én...

Belemenjek a hazugságba én is, hogy a testvérem többdiplomás ember?

Figyelt kérdés

Szüleink azt hitték már a nyakukon marad örökre, 32 éves. Talált egy csajt nagynehezen, akinek mindent behazudott magáról. Azt mondta hogy 3 diplomája van, 2 nyelven beszél folyékonyan, élt Miamiban, Sydneyben. Azt állítja hogy már 14 éve dolgozik az egyetemek mellett. A csaj egy istenként, szentként néz rá. Közben a valóság az hogy egy egyetemre vették fel amit 6 évig nem végzett el csak bejárt, utána a szüleink cégében lézengett 6 évig. Most 2 éve van igazi állása amit már szégyenből szereztek neki a szüleink! Külföldön soha nem élt, az angolt beszéli alap szinten.

Sajnos az egész család falaz neki, hazudnak, nehogy újra hazaköltözzön a nyakukra! Ezért minden sztorira bólogatnak! Engem idegesít mert a csaj engem lúzernek kezel mert nem voltam menő USA lakos több diplomával, csak sima szakmám van. Rendszeresen beszól nekem, a testvéremet meg Einsteinnek nevezi meg hasonlók!

Sajnos a baráti köre lekopott, másik városban laknak már, így nincs aki lebuktassa! Már nem nagyon bírom, főleg hogy tegnap a család elött mondta a csaj hogy “micsoda kontraszt van a két fiú között és nekem nem lett volna kedvem egyetemre menni?”


Mit csináljak?


2018. jún. 3. 20:25
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
78%
Ha ebből lesz is házasság, az se lesz hosszú életű, mikor elfogy az örökség, és marad a szűk fizetés.
2018. jún. 4. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 babyboom567 ***** válasza:
39%
Ennek a történetnek egyetlen nagy elszenvedője lesz,A MÉG MEG NEM SZÜLETETT GYEREK.Én nem tudnék elszámolni a lelkiismeretemmel ,hogy nem tettem semmit,mikor már lesz gyerekük,és mondjuk elválnak.
2018. jún. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/53 anonim ***** válasza:
36%
Úgy kamu ahogy van! Egyrészt ilyen hazugságokat lehetetlen fenntartani, bármilyen buta emberről van szó, de tálalni se semmi -> minden hazugságot részletesen megtervezni. Tuti előjött volna valami belekavarodás. Másrészt senki nem ilyen jó hazudozó, max valami idegennek be lehet mesélni ilyeneket, aztán többet nem találkozol vele, és nem bonyolódsz bele, de ilyen nincsen! Másik, meg miért kezelne lúzernek a csaj, mert nem voltál az USÁ-ban, ilyen nincsen, és még be is szól neked mi? Persze! Biztos jó volt röhögni a sok szegény válaszolón aki bevette! Ennek a fele nem igaz, ébresztő!
2018. jún. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/53 anonim ***** válasza:
52%

Szerintem ne foglalkozz vele, illetve próbálj ne foglalkozni vele. Előbb-utóbb úgyis kiborul a bili szerintem, egy ekkora hazugság csak feltűnik majd a nőnek, ha csak nem annyira buta vagy a tesód nem annyira jó színész, hogy eléldegéljenek ebben a hiszemben.

Ha bemártanád a tesódat, azzal csak haragot szítanál, tegyél rá, hogy az a liba mit gondol rólad. Elég gáz, hogy azért lenéz, mert nem laktál az USAban.

2018. jún. 4. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 anonim ***** válasza:
53%

És a csaj sose akarta megnézni a Miami, Sydney képeket?

Egyszer kimennek külföldre, ott le is bukik, hiszen megszólalni se fog tudni.

Diplomáját nem kérte még a csaj, hogy megnézhesse? Ha te pl. megmutatnád neki, már azzal lebukna..aztán jönne sorba a többi. Csak ezzel az a baj, hogy a szüleid és a tesód is rád lesz full pipa, aztán nehogy örök harag legyen.

2018. jún. 4. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/53 anonim ***** válasza:
73%
hát ha ez a kettő tényleg csinál egy gyereket, akkor az nagyon ciki lesz. amint elfogy anyuciék pénze, ők mennek a nyomorba. és csak a gyereket fogom sajnálni
2018. jún. 4. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy szerintem eléggé letörtétek talán az önbizalmát a testvérednek.

Oké,ellébecolt sok időt az egyetemen,meg követett el hibákat.

De,ha jól veszem ki,akkor már egy ideje dolgozik.

És legalább a szüleid mögötte álltak segítették.


Szóval,szerintem alapvetően nem lenne amúgy sem esélytelen a nőknél,ha nem hazudozna magáról.

Oké,a legnagyobb luxusra vágyókat nem vonzaná magára,de egy átlagos lánynak nem kizáró ok,hogy valakinek pl nincs autója.


Ha igaz ez a történet,akkor a fiú azért mehetett el eddig,hogy hazudozik,mert nem volt önbizalma,és éreztették vele,hogy egy senki.

2018. jún. 4. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 anonim ***** válasza:
100%
Nyílván nem olyan csajnak vetit, akit majd el is akar venni, hanem olyannak, akit kezelgetni akar pár hétig, hónapig. :)
2018. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/53 anonim ***** válasza:
68%
Jókat nevettem. A vasárnap 22.42 es kérdezői kommentben: havi 200ezer fizetés címén plusz 500 örökség címén és 180 a munkáért ahova benyomtál a szülők... én ebből havi egy hetet fizetésnélkülire mennék és havonta másik földrészen nyaralnék. Ha eddig nem voltak a lánnyal külföldön akkor biztos minden hétvégén másik wellnesshotelben koktéloznak meg masszíroztatják magukat vagy operába járnak, vagy netán múzeumba, nagyon kamuszagú az egész. Ráadásul a kérdező nagyon naív. Eszembejutott a tékozló fiú esete a bibliából, lehet hogy simán berágott a tesóra, akit jobban nyommak a szülei mint őt, nem az esze miatt, csak mert ő az első. Az öcsike meg féltékeny.
2018. jún. 5. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 A kérdező kommentje:

A kétkedőknek:


A havi 500-at már 2 éve nem kapja amióta dolgozik, már magkapta az örökségnek szánt lakás árát amit a szüleink nekünk vettek még régen (persze a szülői házból, stb is fog majd örökölni, de ne menjünk morbidul ennyire előre)

A havi 200-at a családi vállalkozásban “dolgozásért” sem kapja (gyakorlatilag postára ment, hivatalokba, ide-oda autókázott a szülők helyett hogy dolgozni tudjanak, ne menjen el erre idejük) Amúgy 10-11-re ment be “dolgozni” ha bulizott előző nap be se ment, stb. Már ebből is vita volt akkor.

Most összesen keres 180 nettót a protekciós melóhelyén. A havi 500e örökségi apanázst elköltötte nyaralásokra a haverokkal, meg vett egy Audit magának amit totálkárra tört casco biztosítás nélkül (nem lehetett megjavítani!) Össz 10 millióról volt szó, annyit kapott össz-vissz.


A csaj azért nem kéri a képeket mert a sztori része hogy a barátnőivel élt külföldön és a szakítások után törölte a képeket! Múlt nyáron volt a haverokkal Miamiban egy hetet, azokat a képeket mutatta neki, az a profilképe is. Nekem volt több diplomás barátnőm is, de soha nem jutott eszembe hogy “na anyukám, mutasd csak azt a diplomát”. Eszembe nem jutott megkérdőjelezni hogy hazudnának. Szóba se került nagyon a dolog.


A csajnak is nagy múltja van, mindenféle bűnöző, börtönbe került pasija is volt. De nem az a gazdag, luxusautós fajta, inkább olyanok akiknek 15 éves BMW volt a menő verda és vetítették a nagy jövőt neki “majd bejön biznisz”

2018. jún. 5. 10:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!