Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Belemenjek a hazugságba én...

Belemenjek a hazugságba én is, hogy a testvérem többdiplomás ember?

Figyelt kérdés

Szüleink azt hitték már a nyakukon marad örökre, 32 éves. Talált egy csajt nagynehezen, akinek mindent behazudott magáról. Azt mondta hogy 3 diplomája van, 2 nyelven beszél folyékonyan, élt Miamiban, Sydneyben. Azt állítja hogy már 14 éve dolgozik az egyetemek mellett. A csaj egy istenként, szentként néz rá. Közben a valóság az hogy egy egyetemre vették fel amit 6 évig nem végzett el csak bejárt, utána a szüleink cégében lézengett 6 évig. Most 2 éve van igazi állása amit már szégyenből szereztek neki a szüleink! Külföldön soha nem élt, az angolt beszéli alap szinten.

Sajnos az egész család falaz neki, hazudnak, nehogy újra hazaköltözzön a nyakukra! Ezért minden sztorira bólogatnak! Engem idegesít mert a csaj engem lúzernek kezel mert nem voltam menő USA lakos több diplomával, csak sima szakmám van. Rendszeresen beszól nekem, a testvéremet meg Einsteinnek nevezi meg hasonlók!

Sajnos a baráti köre lekopott, másik városban laknak már, így nincs aki lebuktassa! Már nem nagyon bírom, főleg hogy tegnap a család elött mondta a csaj hogy “micsoda kontraszt van a két fiú között és nekem nem lett volna kedvem egyetemre menni?”


Mit csináljak?


2018. jún. 3. 20:25
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
57%
na hát annyira tényleg nem hülye a bátyó, a volt barátnős képek-sztori tényleg jó alibi. alig várom hogy lebukjon
2018. jún. 5. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:
100%

Ezt kemény lehet komoly pofával kibírni...

Én tuti szétröhögném magam a csaj minden egyes beszólásán, ha meg kérdezi, h mi olyan vicces: "Áh, semmi semmi".


Amikor pedig a bátyó lebukik, akkor: "Nah, ez volt olyan vicces" XD

2018. jún. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:
100%

Én hagynám mindkettőt a fenébe.

A testvéred egy szánalmas csődtömeg, aki még minimálisan sem erőlteti meg magát, hogy legalább valami hihető(bbe)t hazudjon, a csaj meg olyan sötét mint az éjszaka, ha ennyire elhisz mindent, mindenféle kétely nélkül.

Mind a ketten az ostobaság mintapéldányai, pont megérdemlik egymást.

2018. jún. 8. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!