Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Belemenjek a hazugságba én...

Belemenjek a hazugságba én is, hogy a testvérem többdiplomás ember?

Figyelt kérdés

Szüleink azt hitték már a nyakukon marad örökre, 32 éves. Talált egy csajt nagynehezen, akinek mindent behazudott magáról. Azt mondta hogy 3 diplomája van, 2 nyelven beszél folyékonyan, élt Miamiban, Sydneyben. Azt állítja hogy már 14 éve dolgozik az egyetemek mellett. A csaj egy istenként, szentként néz rá. Közben a valóság az hogy egy egyetemre vették fel amit 6 évig nem végzett el csak bejárt, utána a szüleink cégében lézengett 6 évig. Most 2 éve van igazi állása amit már szégyenből szereztek neki a szüleink! Külföldön soha nem élt, az angolt beszéli alap szinten.

Sajnos az egész család falaz neki, hazudnak, nehogy újra hazaköltözzön a nyakukra! Ezért minden sztorira bólogatnak! Engem idegesít mert a csaj engem lúzernek kezel mert nem voltam menő USA lakos több diplomával, csak sima szakmám van. Rendszeresen beszól nekem, a testvéremet meg Einsteinnek nevezi meg hasonlók!

Sajnos a baráti köre lekopott, másik városban laknak már, így nincs aki lebuktassa! Már nem nagyon bírom, főleg hogy tegnap a család elött mondta a csaj hogy “micsoda kontraszt van a két fiú között és nekem nem lett volna kedvem egyetemre menni?”


Mit csináljak?


2018. jún. 3. 20:25
1 2 3 4 5 6
 21/53 acelsziv ***** válasza:
85%

Mit érdekel téged egy ennyire ostoba ember véleménye?

Egyébként meg hagyd. Ne alázd le magad azzal, hogy falazol egy ekkora tahóságban. Hamarabb le fog bukni, minthogy kimondaná bikkmakk.

2018. jún. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
92%
én először szólnék a tesónak, hogy az oké hogy falazol neki, de legyen szíves leállítani a barátnőjét ilyenkor és védjen meg téged, mert mindenkinek van tűréshatára.
2018. jún. 3. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:

Pontosan nem tudom milyen diplomákat mond, közgazdászt biztosan, meg valami menedzsment és jogi egyetem (ezt úgy adja elő hogy elvégezte de nem doktorált le, nem csinálta meg a szakvizsgát - de az általános jogi diploma megvan) Ne feszítsetek keresztre, nem jártam egyetemre, fogalmam sincs hogyan működik az ilyesmi.


A csaj butuska, fodrászként dolgozik. Nem kérdez semmit csak csodálja az álompasit!


Testvéremnek a szüleink cégétől kapott “fizetéséből” van még most is a pénze. Úgy beszélték meg hogy a havi 500e forinttal kapja meg az örökségét plusz 200e fizetés a “munkáért”. A mostani melóhelyén is egy irodai csicska, de főnöknek mondja magát. Szüleink szerint nettó 180-at keres, nincs semmi felelőssége, bárkit felvesznek arra a munkára protekcióval. Fiatal páyakezdők állása szokott lenni diplomával. Ő szüleink által kikerülte ezt a feltételt!

2018. jún. 3. 22:42
 24/53 anonim ***** válasza:
90%
ebben az esetben letojnám és szólnék, mert ennyi pénzzel bármikor talál egy másik buta nőt.
2018. jún. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 anonim ***** válasza:
60%
Én megmondanám, hogy figyelj Gizi, én is pont abban az amerikai városban laktam és ugyanazokon az egyetemeken szereztem diplomákat, mint a párocskád.
2018. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
94%

Ha nekem jött volna a csaj ezzel a dumával, hogy mekkora a kontraszt a két testvér között, akkor én tuti rögtön rávágtam volna, hogy "köztetek is." Jó, mondjuk ez pont nem igaz, de ő annak hiszi.

A bátyádnak meg szólj, hogy 1. állítsa le a nőjét, különben elintézed, hogy lebukjon; 2. mondja el az igazat, vagy te fogod.

Mondjuk a krimikben pont az ilyeneket teszik el láb alól, szóval csak óvatosan :D

2018. jún. 3. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
94%

Erre van egy tkrtenetem. A baratom a baratnojenek vegig azt hazudta, hogy van erettsegije, nekem is. Egy nap felhivott a baratno, hogy te tudod, hogy haudik neked es nincs is erettsegije? Kerdem tenyleg? Mondja igen, na mkt szolsz. A valszom: hat azt httem van, de vegul is nem az erettsegi meglete vagy nemlete miatt vagyunk baratok. Baratno erre: latod ez igaz engem ks csak az idegesitett, hogy en rajottem lecsesztem miert kell hazudnia es neked se hazudjon tovabb.

Azota is egyutt vannak:-))


Ha tudom, hogy nincs erettsegije es hazudik rola a baratnojenek, akkor se buktattam volna le. O dolga, o egeti magat vele.

A helyedben tesomnak szolnek csak es egyetlen egyszer: teso, ha a kedvesed még egyszer beszol nekem "es te miert nem mentel egyetemre vagy mert nem propbaltal kulfoldon szerencset?", akkor azt felelem " azert, mert a batyam sem es folallok es otthagylak benneteket.


Vagy maradj csondben es nem szol szad nem faj fejed tartja mndas is.

2018. jún. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem felesleges ebbe beavatkozni.

Nem feleségül akarja venni,gondolom.


Ezek a hazugságok előbb-utóbb kiderülnek.

Ezért nem is értem mit gondolt a testvéred,lehet csak "arra" kell neki a lány,amíg rá nem jön az igazságra.


Az,hogy "itt ragad a nyakunkon" nem tudom mit jelent.

Azt,hogy egyáltalán nem volt kapcsolata,vagy nem is szexelt esetleg senkivel?

Vagy minden barátnője,aki eddig volt otthagyta?


Mert,ha az előbbi,akkor lehet ki szeretné élni magát,ami kimaradt,és ezért veri át a nőt/nőket.


Igazából mindenki olyan hülye,amilyen.

Azt hisz el mindenki,amit akar.


Én nem szólnék a helyedben neki,max ha valami nagyon komoly dolog lenne,pl terhes lenne,és össze akarnak házasodni(bár normális nő,azért nem megy hozzá csak így senkihez,de hát sosem lehet tudni).


Az meg,hogy neki mit mondott magáról te és a családod nem feltétlenül kell,hogy tudhattátok,így a lány nem haragudhat rátok.

2018. jún. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
86%

Á nekem is kussolnom kellett tesóm balhéiról a rokonok előtt, de azért sejtik. Alig dolgozott eddig, de anyám mindig bekamuzik előttük valamit, gondolom szégyelli, meg azt hozza ki, mennyire jó hogy még mindig otthon lakik, mert segít és van társaság (nem, csak a pénze kell tesómnak, alig beszél vele, szokott erre panaszkodni is).

Tehát tesómra jó páran úgy tekintenek, szomszédok is, hogy a derék ember, aki támogatja az idősödő anyját otthon, én meg a szemét alak vagyok, aki elköltözött messzi városba. Közben titokban veri el a pénzt meg anya nyugdíját.

Én pár éve meguntam a kamuzgatást és elmondtam pár rokonnak, hogy mi folyik ott. Mert elegem lett, hogy sajnálták tesóm meg kérdezgették miért nem segítek rajta.



Viszont A te esetedben lehet hallgatnék még, mert ez annyira durva, úgyis kiderül. Ha most szólsz, te leszel a kötsög szüleid szemében is, tesód meg az áldozat.



Kitartás, ez borzasztó lehet.

2018. jún. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
3%
Nem, hogy te is kamuznál a csajoknak, lehet neked is több sikered lenne. A mai lányok már csak ilyenek, hogy egy átlagos rendes fiu nem elég nekik.
2018. jún. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!