Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Szülőként zavarna, ha az új...

Szülőként zavarna, ha az új kistesót a kamasz nem akarná látni se?

Figyelt kérdés
Engem nem zavar, a nagyom már lassan egyetemre megy, a kislányom két hónapja született, de betegség miatt kórhàzban van azóta is. A nagy végre látogathatná, de mindig azt mondja nem ér rá. Engem nem zavar, de a páromat igen. (Csak féltestvérek.) Nem értem mi a baj azzal, ha őt nem érdekli egy kisbaba.
2018. okt. 15. 23:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/62 anonim ***** válasza:
16%
Amúgy tök jó, hogy ugyanarról pofáztam, mint az 57-es válaszoló, de mindegy.
2018. okt. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/62 A kérdező kommentje:

Latom jo megosztotta a valaszolókat a kérdésem.

Azóta kérdeztem a nagyot miért nem akarta/ja megnézni élőben, de csak annyit mondott majd lesz itthon is, nem?

Feleségem is megkérdeztem, hogy őt pontosan miért is zavarta ez, hogy rákérdezett. Az ő válasza az volt, hogy számára furcsa, hogy az én távolabbi rokonaim már nagyon akarják látni, de akivel együtt élünk féltestvér az meg olyan mintha még azt is kerülné, hogy szóba hozzuk. (Feleségem magától nem beszél róla sose, én is csak ritkán emlegetem, képeket mutatok róla neki.) Annyit tett hozzá, hogy neki a helyemben rosszul esne, hogyha a saját nagyobb gyermeke ennyire nem érdeklődne semmilyen szinten.


A nagynak van külön szobája, jó messzire lesz majd a kisbabától ezen azért még én se aggódok. Eddig negatívan nem érintette semmi, hacsak az nem, hogy az eddigi nulla házimunka helyett már egy jó éve elvár"nánk", hogy néha segítsen, de ez nem újkeletű kérés.

Köszönöm még egyszer.

Voltak tanulságos történetek, amiken azért meglepődtem.

2018. okt. 18. 11:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!