Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért vannak ennyien a homeopá...

Miért vannak ennyien a homeopátia ellen? Aki lehülyézni és kioktatni akar, előbb olvassa el, amit írtam!

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mint ha már a gyógyszercégek, és az általuk támogatott orvosok összefogtak volna (ami nem lenne elképzelhetetlen), hogy lejárassanak egy olyan dolgot, ami az egész emberiség gyógyítására hatással lehet.


Miért nem lehet megérteni, hogy a homeopátia nem úgy működik, mint egy ipari gyógyszer, nem azt a hatást fejti ki, mint egy gyógyszer, és nem is annyi ideig kell szedni, mint egy gyógyszert...ellenben mindenki úgy kezeli, mint egy ipari gyógyszert, és mindenki csak úgy tud belekötni, hogy ahhoz hasonlítja. Ez olyan, mint ha én a laptopot fikáznám azért, mert kisebb helyen elfér az, ami PC-ben csak nagy helyen fér el. A laptop hazugság...

Csak arra senki nem gondol, hogy teljesen más elven vannak benne a hardverek, mint a PC-ben, ezért olyan, amilyen.


Én lassan 1 éve olyan szinten haldokoltam, hogy már a külvilágot nem tudtam magam körül. Tönkretettek a gyógyszerekkel jobban, mint ami bajom volt. Fel se fogtam mi történik körülöttem, amikor utólag a szüleim rászánták magukat a homeopátiára, és jééé, élek. Egészségesebben, mint valaha. Pedig egyáltalán nem tudtam, hogy milyen szereket veszek be, mégis használt.


Több ismerősömön, eltérő korosztályban teszteltem már ezek hatását. Nem egynek javasoltam homeopátiás szereket anélkül, hogy bármit is mondtam volna előzőleg, hogy az mire jó. X idő után megkérdeztem, hogy milyen változást észlel magán, és 7-ből 7 ismerősöm pontosan elmondta azt, amire az adott szert kapta.


Szóval bele lehet ebbe bármit beszélni, de azt nem, hogy placebó, vagy, hogy káros. Csak az emberek képtelenek elismerni, hogy létezik olyan gyógymód is, ami nem öl meg idővel, meg nem teszi tönkre a szervezetedet. Az orvosok pedig nem akarják elismerni, mert az orvosok semmit nem támogatnak, amiből nekik nem jön pénz. Márpedig a természetgyógyászatból csak magánklinikákon tudnának pénzt csinálni..



2015. máj. 28. 20:16
 141/200 anonim ***** válasza:
88%

Ha végre kihúznád a nagyképű fejedet a hátsódból és legalább elolvasnád higgadtan azt a cikket, akkor láthatnád, hogy ezzel öngólt rúgott.

Mert benne van, hogy sok esetben hatékony csak a surmóknak ez sem elég bizonyíték. Ráadásul eléggé régi már majdnem 6 éves cikk.


Szóval jobban tennéd ha leállnál a fröcsögéssel és kihúznád a fejedet hátulról és végre lehiggadnál.

Ezzel csak saját magadat meg a természetgyógyászatot járatod le de nagyon.

2015. dec. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/200 anonim ***** válasza:
26%
Rendben van akkor, de egy szakember tekintélyét és munkáját ne rontsák, ráadásul szándékosan, mert az sértés és azt nem tűröm, de akkor rendben elnézést kérek tőled, csak az ilyen 39%-os idiótáktól egyszerűen fel idegelem magam, szóval bocs hogy így beszéltem, és köszi, hogy mellém álltál... Sajnos sok trollal találkozok nap mint nap és már lassan nem tudok különbséget tenni....
2015. dec. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/200 anonim ***** válasza:
26%
De amúgy kicsit olyan mintha szemrehányásnak írtad volna, hogy tudom, (hogy trollkodok, mert ezekről a dolgokról kerestél bizonyítást,) erre kellett azért figyelj oda, hogy milyen stílusban írod meg a véleményedet, akkor ne nekem tegyél ellenséges kommentet hanem annak a hülyének, aki a reflexológiáról hazugságot linkelt be.. És mivel, hogy egy olyan oldalról linkeltél, ahol ilyen hazugságot írtak, persze, hogy így reagáltam mivel, hogy azt gondoltam először, hogy trollkodsz, szóval ezért tényleg elnézést kérek.. :)
2015. dec. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/200 anonim ***** válasza:
69%
Ja hogy neked egy PubMed-en szereplő, bizonyítékokkal alátámasztott tudományos cikk ocsmány hazugság, akkor nincs több kérdésem, ezzel végleg kiírtad magad az értelmes emberek köréből. További jó fröcsögést, mocskos kuruzsló.
2015. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/200 anonim ***** válasza:
22%

39%-os tudod mit? :)


Saját magadat járattad le azzal, hogy olyan oldalról linkeltél hazugságot, ami egyszerre alátámasztotta egy másik cikkel a reflexológia hatásosságát.... :)


Nem vagyok kuruzsló, ugyanis ezek a kezelések mindenkinek ingyen járnak a rehabilitációs központokban... :) Már megint öngól... :)


És mivel beismertem, hogy a 60%-ost rosszul értelmeztem, és elnézést kértem, mivel lelkiismeretes ember vagyok és elismerem, hogy ha hibáztam.. De mint szakember nem hibáztam az érvelésekkel, amit megint nem tudnak megcáfolni, mert amit megtanultam azt már nem tudják elvenni tőlem, és nem ezért kaptam 5-ös anatómiából... :)

2015. dec. 23. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/200 anonim ***** válasza:
78%

ma 18:49

Amit konkrétan belinkeltél az semmit sem bizonyít. Hol vannak azok a tanulmányok amikre ott hivatkoznak? Milyen kutatási eredményekről van szó?

Ráadásul ha valaki elolvassa és képes értelmezni is az ott leírtakat, akkor nem azt állítják, hogy nem hatékony, hanem azt, hogy vitatható a hatékonysága, mert 6 éve még nem volt elegendő bizonyíték. Mivel az egy kb 6 éves valami szösszenet. Mégcsak nagyon tudományos cáfolatnak sem nevezhető. Persze lehet egy 6 éves ilyen semmire hivatkozni. Mivel másba nem tudsz ezért ebbe kapaszkodsz.

De kérlek mutasd meg az ott említett tanulmányokat amikre hivatkoznak. Legalább ezzel támaszd alá. Mert ők még erre is képtelenek voltak.

2015. dec. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/200 anonim ***** válasza:
68%
Főleg annak fényében, hogy én csupa kettős vak és hatékony vizsgáltai eredményt linkeltem.
2015. dec. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/200 anonim ***** válasza:
68%

39%-os

Bizonyára ez is csak kamu, mert nem a téged támaszt alá.

[link]

2015. dec. 23. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/200 Saavedro ***** válasza:
68%
2016. febr. 6. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/200 anonim ***** válasza:
61%
A fent linkelt dropboxos linken megtalálhatóak a meridiánok molekuláris biológiai módszerek kimutatása..
2016. febr. 6. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!