Kezdőoldal » Egészség » Alternatív gyógyítás » Miért vannak ennyien a homeopá...

Miért vannak ennyien a homeopátia ellen? Aki lehülyézni és kioktatni akar, előbb olvassa el, amit írtam!

Figyelt kérdés

Úgy érzem, mint ha már a gyógyszercégek, és az általuk támogatott orvosok összefogtak volna (ami nem lenne elképzelhetetlen), hogy lejárassanak egy olyan dolgot, ami az egész emberiség gyógyítására hatással lehet.


Miért nem lehet megérteni, hogy a homeopátia nem úgy működik, mint egy ipari gyógyszer, nem azt a hatást fejti ki, mint egy gyógyszer, és nem is annyi ideig kell szedni, mint egy gyógyszert...ellenben mindenki úgy kezeli, mint egy ipari gyógyszert, és mindenki csak úgy tud belekötni, hogy ahhoz hasonlítja. Ez olyan, mint ha én a laptopot fikáznám azért, mert kisebb helyen elfér az, ami PC-ben csak nagy helyen fér el. A laptop hazugság...

Csak arra senki nem gondol, hogy teljesen más elven vannak benne a hardverek, mint a PC-ben, ezért olyan, amilyen.


Én lassan 1 éve olyan szinten haldokoltam, hogy már a külvilágot nem tudtam magam körül. Tönkretettek a gyógyszerekkel jobban, mint ami bajom volt. Fel se fogtam mi történik körülöttem, amikor utólag a szüleim rászánták magukat a homeopátiára, és jééé, élek. Egészségesebben, mint valaha. Pedig egyáltalán nem tudtam, hogy milyen szereket veszek be, mégis használt.


Több ismerősömön, eltérő korosztályban teszteltem már ezek hatását. Nem egynek javasoltam homeopátiás szereket anélkül, hogy bármit is mondtam volna előzőleg, hogy az mire jó. X idő után megkérdeztem, hogy milyen változást észlel magán, és 7-ből 7 ismerősöm pontosan elmondta azt, amire az adott szert kapta.


Szóval bele lehet ebbe bármit beszélni, de azt nem, hogy placebó, vagy, hogy káros. Csak az emberek képtelenek elismerni, hogy létezik olyan gyógymód is, ami nem öl meg idővel, meg nem teszi tönkre a szervezetedet. Az orvosok pedig nem akarják elismerni, mert az orvosok semmit nem támogatnak, amiből nekik nem jön pénz. Márpedig a természetgyógyászatból csak magánklinikákon tudnának pénzt csinálni..



2015. máj. 28. 20:16
 151/200 anonim ***** válasza:
62%

[link]


Akupunktúráról!


[link]


Bridge the Gap– A konvencionális klinikai kutatás és a nem-konvencionális gyógymódok tudományos megközelítésének sajátosságai címmel rendeztek workshopot a Semmelweis Egyetem Családorvosi Tanszékén Dr. George Lewith, a University of Southampton professzora vezetésével, akinek fő kutatási területe a komplementer medicina.


Dr. George Lewith bevezetésként elmondta, molekuláris biológiát, majd orvostudományt tanult, orvosként végzett, majd a hetvenes évek végén Kínába ment, itt került közel az akupunktúrához, amely ma már a bizonyítékokon alapuló orvoslás részeként ma már a rutin ellátás része Nagy-Britanniában.


Ennyit a szkeptikusokról azt nem értem, hogy hogy van pofájuk szándékosan dezinformációkat osztani a neten, gondolom jól megfizetik őket a hazugságaikért!


[link]


Boldogköi Zsolt írása az akupunktúráról egyszerűen nevetséges!


Nem baj a lelkük legyen rajta, és egyszer nagyon megfogják ütni a bokájukat ezek az emberek az orvosok is elfogadják az akupunktúra bizonyítékokon alapuló orvoslás, szóval az Index le adhatná ezt is pl, mert csak becsapják az embereket a szánalmas cikkjükkel!

2016. febr. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/200 anonim ***** válasza:

"Később kiderült, hogy a bírálattal megbízott személyek elfogultak voltak az akupunktúra iránt."


Ennyi a tűszurkálós kuruzslók hazugságairól. Manipuláltok, korrupt módon néha beerőszakoltok valami vizsgálatot egy szaklapba, amiről persze rendre kiderül hogy egy rakás sz_r.


"Az ezt követő angol, majd német vizsgálatok szerint ugyanis az akupunktúra nem gyakorol egyetlen betegségre sem terápiás hatást. Számos későbbi vizsgálat is ugyanerre az eredményre jutott."


Mikor vallod már be végre hogy használhatlan hókuszpókuszban hiszel? Az akupunktúra NEM MŰKÖDIK. Pont. Ideje lenne befejezni az emberek átverését, mert előbb-utóbb nagyon meg fogjátok ütni a bokátokat, mocskos csalók.

2016. febr. 15. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/200 anonim ***** válasza:
62%

Te teljesen retardált vagy, ott vannak a molekuláris biológiai videók, hogy kimutatták a meridiánokat, szerintem, akik hazudoznak azok ti vagytok és rengeteg orvosnak elege van belőletek! :) Nyugaton bizonyítékokon alapuló gyógymódról beszélünk, a másik hogy az akupunktúra idő számításunk előtt 10000-re tehető vissza, szóval szerintem nagyon benéztél valamit és mikor pofán ejt titeket valaki akkor jönnek a hazugságaitok!


[link]


Szent András Reumakórház Magyarország legjobb rehabilitációs központjában ott vannak a reflexológia és az akupresszúra mint gyógyászati eljárás, mert nagyon hatékony kezelések!


[link]


A keleti gyógymódok nem lettek volna a modern orvostudományod sehol sem lenne, szóval az Ayurvédáról és a Kínai orvoslásról csak annyit, hogy nagyon hatékony kezelések és kíváló fájdalom csillapító hatásúak és a modern orvostudományod is felhasználja, hanem lenne hatékony értelemszerűen nem alkalmaznák egészségügyi intézményekben!


Ja és a kórházak orvosai a felsoroltak közül mind PHD-s orvosok akik irányítják az összes reumakórházban Magyarországon a reflexológiát és az akupresszúrát is! Nyugaton meg elismert gyógymód az akupunktúra és alkalmazzák is!


Szóval az erőlködésed szánalmas és a szakembereket és ezeket az orvosokat nem érdekli a szkeptikusoknak a véleménye, mert jobban értenek hozzá mint te!


[link]


Főleg ez a világhírű kínai orvos! :)


További jó fröcsögést máshol is, azért ezt még ide posztoltam, hogy tudják meg, hogy miről van szó! :)

2016. febr. 15. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/200 anonim ***** válasza:
62%

[link]


Ez is valami áltudományos cikk ugye? :)


Ami a Semmelweis oldalán jelent meg 2012-ben!


Az a fene nagy helyzet én mint egészségügyi szakember nem fogok hagyni, hogy hülyét csináljatok az emberekből! Én a betegek érdekében járok el és azért szólalok fel ez ügyben! Elég a volt a dezinformálásból!


Keressetek valami más helyet ahol kiélhetitek a hülyeségeiteket a homeopátia nem érdekel nem tudom mennyire hatásos, de a keleti gyógymódok azok nem áltudományos eljárások, mert bizonyítottan hatásos kezelések ott vannak kórházak, meglehet nézni! :)


Na viszlát nekem erre nincs időm! :)

2016. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/200 anonim ***** válasza:
62%
2016. febr. 15. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/200 anonim ***** válasza:
Vergődj csak szánalmas csaló, úgyis tudom hogy visszajársz hogy a lehúzásodat népszerűsítsd. A kuruzslók már csak ilyenek. Időszámításunk előtt 10000 óta semmilyen bizonyítékot nem sikerült találni, ez azért beszédes, nem gondolod? Valld be szépen hogy pénzbeli előnyöd származik a használhatatlan vackok népszerűsítéséből, az emberek átveréséből. Még nem késő abbahagyni és áttérni a rendes orvoslásra, akkor talán megúszod az akasztófát, te mocskos csaló.
2016. febr. 16. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/200 anonim ***** válasza:
62%

Azt hiszed, hogy nem látják az emberek, hogy a primitív stílusoddal csak magadat járatod le, és csak ellenkezel a témában a tényekkel szemben, csak azt fogják látni, hogy hazudozol! Amúgy meg annyira nem működik az akupunktúra, hogy kínában akupunktúrával érzéstelenítenek pl vakbél műtét esetén felnyitott hassal miközben a szervekben motoszkálnak! Annyira kiváló fájdalom csillapító hatása van! A másik az, hogy én antropológiával is foglalkozom mellékágon és tisztában vagyok a kultúrák történelmével és azzal, hogy milyen leleteket illetve, feltárásokat találtak!


A masszázs több ezer éves múltra tekint vissza, egyike a legrégebbi gyógyeljárásoknak. Azt lehet valószínűsíteni, hogy az emberek ösztönösen kezdték el finoman ingerelni, nyomkodni azokat a pontokat, amelyektől a fájdalmuk enyhülését, betegségük gyógyulását kívánták. A reflexológia nyomaira rábukkantak már Afrikában, Japánban, Kínában, sőt Oroszországban is. Létezik olyan egyiptomi lelet is, amely ma már 5000 éves, és feltehetőleg azt mutatja be, ahogyan az egyiptomiak kéz- és talpmasszázst alkalmaznak egymáson.


A masszázs szó a görög masszeín, azaz gyúrni igéből ered, amely az egyik manapság is használatos masszázstechnika neve. A masszázs szinte egyidős az emberiséggel. A masszázst és a kézrátételt a történelem előtti időkben a sámánok és gyógyítók már alkalmazták különböző kultikus és gyógyító rítusok során. Masszázst és reflexológiát ábrázoló falfestményeket találtak egy orvos szakkarai sírjában, s egyiptomi, perzsa és japán orvosok leírásaiban is olvashatók a masszázs használatának előnyeire tett utalások. A történelem során rendszeresen felbukkant a masszázs: az indiai Ájurvédában éppúgy olvashatunk róla, mint Homérosznál vagy az ókori görög orvosi szövegekben.


Hippokratész (i.e. 460-377) a szervezet egészséges működéséhez szükségesnek tartotta a friss levegőt, a megfelelő táplálkozást, testmozgást, gyógyfürdőt és masszázst.


A XXI. századra a masszázs az egyik legfontosabb kiegészítő kezeléssé nőtte ki magát, és a többivel egyenrangú gyógyítási módszernek tekintik. Társadalmi hovatartozásra való tekintet nélkül sokan alkalmazzák, és fontos szerepet kap az egészség mindennapi megőrzésében


[link]


[link]


Csak azért, hogy szembesítselek a hazugságaiddal! :)


A reflexológia már 5000 éves! Csak, hogy tisztában legyünk, az akupunktúrára épül az egész, az meg még régebbi időre nyúlik vissza!


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Ezek már nagyon régi leletek, és a 14-17 században találták csak meg őket! Szóval elég volt a hazugságaidból és lásd be, hogy nekem van igazam, mint szakembernek!


És ma milyen kezelések vannak az egészségügyben? :)


[link]

[link]

[link]

[link]

[link]


Reumatikus betegségekre vannak ezek a kezelések és a rehabilitációs főorvosok írják fel ezeket mellesleg! A refelxológusok is már egészségügyi szakemberek, szóval nagyon sok hazugságot terjesztenek a neten, ami marhára nem igaz!


Azt sem tudjátok, hogy az orvosi gyógymasszázs az Ayurvédából nőtte ki magát azaz indiából ered keleti gyógymód, gyógytorna a jógából ami szintén keleti gyógymód, manuálterápia is szintén keleti gyógymód, ezeket mind alkalmazzák az egészségügyben és ott vannak a kínai gyógymódok is! Szóval kár a gőzért mert ezek intézményesítve vannak a kórházi intézményekben, akármennyire erőlködsz a hazugságaiddal! Tudod, hogy ha mi nem lennénk sokkal több betegség alakulna ki, ha nem hoznánk rendbe reumatikus betegségeket gerincbetegségek, lumbágó, derékfájdalmak, gerincsérv és még sorolhatnám amitől az ember megmozdulni nem fog tudni később, aminek hatására stressz alakul ki ami rámegy a belső szervekre! Szóval a tudatlanságod valami félelmetes a témában!

2016. febr. 16. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/200 anonim ***** válasza:

"Na viszlát nekem erre nincs időm! :)"


Nahát, csak nem hazudtál itt is, mint a hatástalan átveréseiddel? Mégiscsak ugrásra készen vártad a válaszomat, hogy ismét egy tucat használhatlan linkkel próbáld igazolni az átverésedet? Senkit nem érdekel milyen hókuszpókusz körítést találtok ki hozzá, tőlem akár százoldalas folyamatábrákat is hozhatsz, ha egyszer objektíven nem működik az egész.


Nem okoztál csalódást, mocskos csaló.

2016. febr. 17. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/200 anonim ***** válasza:

"Na viszlát, nekem erre nincs időm...


A válaszíró 33%-ban hasznos válaszokat ad.

# 127/158 Időpont 2015-12-22 16:12"


Ja hogy már tavaly decemberben is hazudoztál. Ezek után hogy vegyen bárki is komolyan, mocskos csaló? Ragaszkodj csak foggal-körömmel az átveréseidhez, egyszer úgyis akasztófán végzed a társaiddal együtt.

2016. febr. 17. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/200 Saavedro ***** válasza:
69%

"Ragaszkodj csak foggal-körömmel az átveréseidhez, egyszer úgyis akasztófán végzed a társaiddal együtt."


Nagyon nevetek rajtad...nyolcosztályos azért megvolt? Tudod, két első és hat második...

2016. febr. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!