Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehetne teljesen...

Hogyan lehetne teljesen visszaszorítani a dohányzást?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten utálom a cigit.. nem értem, hogy hogy lehet, hogy egy csomó amúgy is szegény ember ahelyett, hogy értelmes dologra költené a pénzét, veszi ezeket az egészségre kifejezetten káros kátrány, ragasztó, mindenféle méregkeveréket és naponta egy dobozzal is elszív ami kijön havi 20 ezer forintba is.. emellett még nagyon büdös is.. és mindenki tudja, hogy milyen rossz hatásai vannak és még is szívják...


én is kipróbáltam a cigarettát, de olyan rossz volt, hogy rá sem tudtam szokni.. hogy lehet ezt szívni??


és sajnos rengetegen szívják, és amúgy már ott tartunk, hogy a nemdohányzók vannak kiszorítva.. nincs egy szórakozóhely sem ami nem lenne tele füstköddel, de úgy, hogy azt vágni lehet..


nem értem, hogy miért nincs egy olyan törvény, hogy tiltaná a dohányosoknak, hogy nemdohányzó emberek köré menjenek.. miért az egészségesen élni akaró embernek kell kerülgetni ezeket a másokkal nemtörődő mocskokat?


2011. dec. 17. 22:03
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
100%

Kedves wizoka!

Most kérlek nyugodj le.Nem azt akartam neked ezzel mondani hogy ne állj ki magadért, ellenkezőleg! Állj ki! Csak szelídebben, hidd el sokkal többre jutsz.

Neked is írom hogy elnézést ha megbántottalak.

Jó éjszakát!

2012. jan. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
Azt írtad, hogy a saját házadban sem lehetsz, mert alattad dohányoznak. Minek engedsz be más embereket a házadba?:)
2012. jan. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 A kérdező kommentje:

rosszul írtam bocsi.

Nem engedek be csak úgy embereket, főleg nem cigivel.

Ha kinyitom az ablakot, a ház alatt elsétáló cigisek miatt telemegy a szobám füsttel szellőztetés közben...

Olyan rossz, hogy pont azért nyitom ki az ablakot, hogy szellőztessek, hogy friss levegő jöjjön be, de ehelyett is a büdös cigi füstöt kell kapjam mert amint kinyitom az ablakot, egy cigisnek már el kell sétálni alatta.. nem bírja ki addig amíg ki nem szellőztetek...

2012. jan. 7. 23:57
 34/63 anonim ***** válasza:
mivel nincs megtiltva az ablakod alatt a dohányzás. vannak olyan luxus helyek, ahol be van tiltva, költözz olyan helyre :D
2012. jan. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
Lol, de még milyen felháborodva írja, hogy DOHÁNYOZHATSZ A SAJÁT HÁZADBAN!!! XDDDD hát ez rohadt vicces. komolyan mondom kérdező, bár én dohányzom, megértem, hogy te nem szereted. Nem is dohányzok ott, ahol zavar mást. Azonban nem tudom elképzelni, hogy valakinek ez a legnagyobb problémája a mai világban, ott, ahol nem lehet már sehol az ég világon dohányozni, ahol vannak emberek, hogy megérzi a füstszagot. se rákos nem leszel ennyitől, se büdös. azt meg majdnem elképzelhetetlennek tartom, hogy valaki direkt a szádba fújja a füstöt, szerintem üldözési mániád van.
2012. jan. 8. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 A kérdező kommentje:
hát akkor rossz emberismerő vagy, vagy jó helyen élsz. Ugyanis ott ahol én lakok (megmondom őszintén, Nyíregyházán) a dohányzók legalább fele van akkora paraszt képzeld... és ha te is utálnád a cigifüstöt akkor megértenéd, hogy miért is vagyok úgy "felháborodva"
2012. jan. 8. 17:41
 37/63 A kérdező kommentje:

meg azt is könnyű mondani, hogy én költözzek olyan helyre... pont, hogy a dohányosnak kéne tiszteletben tartania a nemdohányzók jogait.

Mellesleg, ha kiraknék egy táblát, hogy itt tilos a dohányzás, hát nem az lenne, hogy már csak azért is odajönnének cigizni??

2012. jan. 8. 17:43
 38/63 anonim ***** válasza:
Nem az lenne, még mindig üldözési mániád van... egyébként pont olyan vagy, mint egy igazi tajparaszt nyíregyházai... nem általánosítok, vannak ott is normálisak, de tényleg ti vagytok a B közép...
2012. jan. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 A kérdező kommentje:

Nem tudod, te, hogy miről beszélsz hidd el.


Szívjad csak nyugodtan a cigarettát, legyen csak minden tüdőbajod. Anyukám pont pulmonológus (tüdőgyógyász) ő ilyenekkel foglalkozik.

Mondta, hogy amíg vannak dohányosok addig mindig lesz munkája. Legalább van egy ilyen "jó" oldala is a dohányzásnak.

Az országnak is ebből jön be a sok lóvé, tudod te mennyi adó van a cigiben?


Vegyed csak a drága cigarettát és szívjad, jó mélyen. Nem tudsz velem teljesen kib*szni mert minden rosszban van valami jó ahogy már fentebb említettem.


Még nem veszed komolyan a dolgot mert valószínűleg fiatal vagy (a stílusodból ítélve) és nem ért sok baj még a cigarettázásból életed során.

Majd amikor láb és fog nélkül vigyorogsz a tolószékben akkor visszagondolsz, hogy mekkora egy barom voltál annak idején.


Üdv - egy amúgy jót akaró.

2012. jan. 8. 23:05
 40/63 anonim ***** válasza:
Te nem vagy normális.
2012. jan. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!