Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehetne teljesen...

Hogyan lehetne teljesen visszaszorítani a dohányzást?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten utálom a cigit.. nem értem, hogy hogy lehet, hogy egy csomó amúgy is szegény ember ahelyett, hogy értelmes dologra költené a pénzét, veszi ezeket az egészségre kifejezetten káros kátrány, ragasztó, mindenféle méregkeveréket és naponta egy dobozzal is elszív ami kijön havi 20 ezer forintba is.. emellett még nagyon büdös is.. és mindenki tudja, hogy milyen rossz hatásai vannak és még is szívják...


én is kipróbáltam a cigarettát, de olyan rossz volt, hogy rá sem tudtam szokni.. hogy lehet ezt szívni??


és sajnos rengetegen szívják, és amúgy már ott tartunk, hogy a nemdohányzók vannak kiszorítva.. nincs egy szórakozóhely sem ami nem lenne tele füstköddel, de úgy, hogy azt vágni lehet..


nem értem, hogy miért nincs egy olyan törvény, hogy tiltaná a dohányosoknak, hogy nemdohányzó emberek köré menjenek.. miért az egészségesen élni akaró embernek kell kerülgetni ezeket a másokkal nemtörődő mocskokat?


2011. dec. 17. 22:03
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
Mármint tényleg nem, úgy beszélsz mint valami elmebeteg :D valami olyan kép van előttem hogy ezt vigyorogva összeszorított foggal írod :D talán ha kevésbé indokolatlanul és nevetségesen agresszív stílusban kommunikálnál komolyan vennének
2012. jan. 9. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
mert téged komolyan vesznek? :D én biztosan nem.
2012. jan. 9. 22:49
 43/63 A kérdező kommentje:
mondom. szívjad csak a cigit ;)
2012. jan. 9. 22:50
 44/63 anonim ***** válasza:

miért van attól felsőbbrendűség érzésed, hogy te nem dohányzol? Ezáltal kiemelkedsz a dohányzók közül, és te többet érsz mint ember? Úgy imádom az ilyenek embereket :D

és még mielőtt engem is leugatnál, mint számodra alsóbbrendű élőlényt, én sem dohányzok, de nem zavar annyira a passzív dohányzás, mint a hozzád hasonló panaszkodó emberek :D

2012. jan. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 A kérdező kommentje:

Felsőbbrendűségi érzésem csak az olyan dohányosokkal szemben van akik nem kulturált ember módjára dohányoznak. Szétszórják a cigicsikkeket mindenhová, ahol kivan írva, hogy dohányozni tilos már csak azért is odamennek és ha látják valakin, hogy kerüli a cigifüstöt csak azért is odamennek és még ráfújják direkt. Ha hiszed ha nem vannak ilyen emberek. (Sajnos)


Na az ilyen embereket én még szép, hogy nem tartom intelligens embereknek és naná, hogy felsőbbrendű vagyok, de szerintem bármi más is, egy kerge marha is.


Lehet, hogy ez téged nem érint annyira, mert vagy nem érdekel, vagy téged egyáltalán nem zavar, viszont sokakat másokat igen. Az, hogy én ilyen vagyok az egy dolog, de te is lehetnél ilyen, sőt biztos, hogy vannak olyan dolgok amik nagyon is irritálnak téged, másokat viszont kevésbé és neked sem esne jól, ha mások emiatt néznének le, mint ahogy most te engem és a hozzám hasonlókat.


Sok olyan ember is van aki allergiás a cigifüstre (formalin) és bárhova megy mindig kiváltódik nála, mert szinte sehol sincs olyan hely ahol ne lenne cigifüst illetve, az ilyen emberek nagy része nem is tudja, hogy erre allergiás. Az ilyen ember hogy menjen el dolgozni, vagy kikapcsolódni.


Az a baj, hogy a dohányosok paraszt rétege (és sajnos a legtöbbje az) teljesen lesz*rja mások bajait, illetve a sajátját is.. de az már mellékes..


Na, ha ezeket figyelmesen elolvastad és közben le is nyugodtál, akkor megértheted, hogy nekem valójában kikkel is van bajom és elgondolkozhatsz, hogy jogos-e a felháborodásom.


Jó éjt!

2012. jan. 9. 23:36
 46/63 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mondogatod egyfolytában :D én ezt itt le is zárnám
2012. jan. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
Hát, látod mi mindent megteszek azok érdekében akik nem értik meg elsőre.
2012. jan. 10. 01:27
 48/63 anonim ***** válasza:
Cigaretta szaga van annak aki dohányzik? Lehet. Állandóan? Hülyeség. Ablakod alatt elmegy valaki dohányozva és a tündi-bündi szobácskád, ami maga a makulátlan tisztaság telemegy cigifüsttel? Öhöm.
2012. jan. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:

-Cigaretta szaga van annak aki dohányzik?

Igen!

-Állandóan?

-Igen!


Mivel rokon, nem tarthatok mindig tőle legalább 1 méter távolságot. :(

2012. jan. 20. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 A kérdező kommentje:

A "tündibündi" szobácskám az az amit szeretnék egy nap legalább egyszer 5 percre kiszellőztetni úgy, hogy friss LEVEGŐ, mondom LEVEGŐ, és nem büdös cigifüst jön be...


tegyük fel, hogy te meg nem szereted a szarszagot, úgy ahogy én a cigiszagot is ugyanolyan büdösnek találom, nem lennél ideges, ha valaki egy vödör trágyával szaladgálna az ablakod alatt PONT AKKOR amikor te szellőztetnéd a szobádat, és emiatt telemenne büdös szarszaggal a szobád?


Na, akkor meg nem kell itt engem elítélni mert büdösnek találom a cigifüstöt.. ugyanis egy normális ember büdösnek érzi azt ami büdös...


amúgy makulátlan szobám van ;)

2012. jan. 20. 19:19
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!