Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehetne teljesen...

Hogyan lehetne teljesen visszaszorítani a dohányzást?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten utálom a cigit.. nem értem, hogy hogy lehet, hogy egy csomó amúgy is szegény ember ahelyett, hogy értelmes dologra költené a pénzét, veszi ezeket az egészségre kifejezetten káros kátrány, ragasztó, mindenféle méregkeveréket és naponta egy dobozzal is elszív ami kijön havi 20 ezer forintba is.. emellett még nagyon büdös is.. és mindenki tudja, hogy milyen rossz hatásai vannak és még is szívják...


én is kipróbáltam a cigarettát, de olyan rossz volt, hogy rá sem tudtam szokni.. hogy lehet ezt szívni??


és sajnos rengetegen szívják, és amúgy már ott tartunk, hogy a nemdohányzók vannak kiszorítva.. nincs egy szórakozóhely sem ami nem lenne tele füstköddel, de úgy, hogy azt vágni lehet..


nem értem, hogy miért nincs egy olyan törvény, hogy tiltaná a dohányosoknak, hogy nemdohányzó emberek köré menjenek.. miért az egészségesen élni akaró embernek kell kerülgetni ezeket a másokkal nemtörődő mocskokat?


2011. dec. 17. 22:03
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Ha egy vödör szarral rohangálnál, akkor tudod mit csinálnék? Megvárnám amíg elmész, mást nem tudok.. Gondolom nem a nap 24órájában cigiznek az ablakod alatt
2012. jan. 20. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 A kérdező kommentje:
hát márpedig sajnos de. A nap 24 órájában cigiznek.. de nem csak az ablakom alatt, hanem mindenhol. Bárhova is megyek, nincs olyan, hogy ne cigizzen a közelemben valaki...
2012. jan. 20. 21:05
 53/63 anonim ***** válasza:
Ja, biztos, hát ezt azért nem hiszem el :D
2012. jan. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:

kocsmákban már nem lehet dohányozni, tölsd el a napjaid egy kocsmában. Oda valószínűleg teleportálnod kell, mert az utcára ugye ki sem tud menni az ember, szóval odateleportálsz, és leéled az életed!

Én sem dohányzok, de azért ez már túlzás. Zavar, ha valaki megáll mellettem egy cigivel, főleg buszmegállóban (pedig ott sem lenne szabad), megáll úgy, hogy a szél felőle fúj, szóval az összes füstje jön rám.. és? Arrébbállok. tudok rá hogy ő bunkó, én meg örülök magamnak, hogy nem vagyok olyan.

Ha ennyire frusztráltak a mindennapjaid, valószínűleg nem a dohányosok miatt van.

2012. jan. 20. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
De én azt se értem, hogy hogy lehet ennyire tömény a füst. ha valaki dohányzik az ablakod alatt, és nem az ablakodon konkrétan behajolva, hanem akár 50 centire tőle, már annyira 'felhígul' levegővel, hogy gyakorlatilag észrevehetetlen, max kb 5 másodpercig megcsapja kicsit az orrod. de igaz, benned semmi hiba nincs, az összes dohányos összefogott ellened és -elmondásod szerint- 24 órában (WTF!!!) dohányzik pontosan az ablakod alatt. szerintem vannak ilyen külön csapatok, akik (ismétlem, ezt te mondtad) 24 órában,(!!!) az ablakod alatt dohányoznak, sőt valszeg be is hajolnak rajta, jobb esetben benyújtanak egy kiló cukrot is, 'nem kő visszaadni', vagy még meg is kérdezik hogy vagy. nyilván vannak vagy 30an, és váltják egymást, hogy ne kelljen túl sokat szívni senkinek.
2012. jan. 21. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 A kérdező kommentje:

Vegyetek vissza, lehet, hogy ti nem érzitek mert már teljesen el van b*szva a szaglásotok a cigitől, de egy olyan egészséges normális érzékszervekkel rendelkező embernek mint nekem nagyon is feltűnő és már 50 méterről megérzem a cigi idegesítő füstjét, (A szél is rásegít) és elég 1 embernek. MONDOM 1. nem 2. csak is csak 1 embernek elmenni az ablakom alatt cigivel a kezében, már megtöltődik cigifüsttel a szobám, és úgy is marad, egy óráig is érzem utána a füstöt, hiába szellőztetek ki, akkor már mind1. Arról nem tehetek, hogy amikor még ideköltöztünk egy normális környék volt, az elmúlt 4-5 évben tettek le a közelünkbe 4 szórakozóhelyet is, és az összes fiatal idejár, a nap 24. Újra ismételem azoknak akik nem értik. A NAP 24 (HUSZONNÉGY) ÓRÁJÁBAN!! Járkálnak itt emberek és szinte minden 3. kezében van cigaretta, jóhogy nem tudom 5 percre sem kinyitni az ablakom, hogy abból igazi szellőztetés legyen és ne kelljen mindig ott állnom és figyelnem, hogy ki jön cigivel hogy még időben becsukjam.


Sajnos nincs pénzem, hogy elköltözzek innen egy jobb helyre, mert a kormány ezt nem teszi nekünk lehetővé.. de ha nektek úgyis annyi pénzetek van (ha már a cigarettát megengedhetitek magatoknak) akkor összedobhatnátok nekem egy új lakásra, akkor már töröltetem is a kérdést.

2012. jan. 21. 17:44
 57/63 anonim ***** válasza:
egy ember elmegy az ablakod alatt, és ez megtölti órákon át cigifüsttel a szobát? én ha bent elszívok fél doboz cigit, perc alatt kiviszi a huzat. és nemdohányossal élek együtt, ő se érzi utána. nincs munkád, nincsenek valódi problémáid, hogy van időd ezzel foglalkozni?
2012. jan. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
még mielőtt folytatnád a többesszámban való írást, előtte hadd szóljak, én nem dohányzom. Tehát, van szaglásom, nincs pénzem hülyeségekre, én sem szeretem már a szagát, sőt.. de ami a legfontosabb, nem hisztizek miatta napi 24 (HUSZONNÉGY!!!) órát:)
2012. jan. 21. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 A kérdező kommentje:

Majd amikor jönnek a trágyát szállító furgonok és éjjel nappal a te házad előtt viszik a büdös trágyát akkor te is "hisztiznél" hogy miért pont a te utcádban mennek, és 1 percre nem tudsz kiszellőztetni emiatt....


Te csak azért nem érzed át a problémát mert téged nem érint.

2012. jan. 21. 22:58
 60/63 A kérdező kommentje:
Ettől még nem kéne a másikat leugatni. Örülj annak, hogy neked nincs ilyen bajod, de azt hagyjad akinek meg igen.
2012. jan. 21. 23:00
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!