Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan lehetne teljesen...

Hogyan lehetne teljesen visszaszorítani a dohányzást?

Figyelt kérdés

Én kifejezetten utálom a cigit.. nem értem, hogy hogy lehet, hogy egy csomó amúgy is szegény ember ahelyett, hogy értelmes dologra költené a pénzét, veszi ezeket az egészségre kifejezetten káros kátrány, ragasztó, mindenféle méregkeveréket és naponta egy dobozzal is elszív ami kijön havi 20 ezer forintba is.. emellett még nagyon büdös is.. és mindenki tudja, hogy milyen rossz hatásai vannak és még is szívják...


én is kipróbáltam a cigarettát, de olyan rossz volt, hogy rá sem tudtam szokni.. hogy lehet ezt szívni??


és sajnos rengetegen szívják, és amúgy már ott tartunk, hogy a nemdohányzók vannak kiszorítva.. nincs egy szórakozóhely sem ami nem lenne tele füstköddel, de úgy, hogy azt vágni lehet..


nem értem, hogy miért nincs egy olyan törvény, hogy tiltaná a dohányosoknak, hogy nemdohányzó emberek köré menjenek.. miért az egészségesen élni akaró embernek kell kerülgetni ezeket a másokkal nemtörődő mocskokat?


2011. dec. 17. 22:03
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:

mert van bennem annyi tolerancia, hogy ha ők dohányoznak, nem pofázok bele. Nem hívom őket kollektíven "nemtörődő mocskoknak", mert nem ismerem őket személyesen. Jobban idegesítenek a kézzel-lábbal hadakozó antidohányosok, akik magukat olyan szinten áldozatnak állítják be, hogy hihetetlen. Millió dolog idegesít engem, de alapvetően optimista, és pozitív ember vagyok, így el tudok élni az ilyen apróságok mellett, mint amit te leírtál.

Nekünk pl egy asztalos a szomszédunk, hétközben néha dolgozgat a gépein, hétvégén viszont éjjel-nappal annak a zúgását kell hallgatnom. Az udvaron beszélgetni nem lehet, mert annyira zúg az a gép, ezért nyáron csomószor nem tudunk kiülni a kertbe beszélgetni egy jót. És verem miatta a nyálam? Nem, mert senki nem mondta, hogy lakjak itt. Elköltözni nincs pénzem, de így jártam, elég luxusnak számít manapság a csendes, tiszta levegőjű környezet, szóval azt becsüld meg, amid van. Ha ilyen feszült vagy, tele gyűlölettel, az nem a dohányosok miatt van, szerezz magadnak egy párt, és foglalkozz azzal, ne más emberekkel.

2012. jan. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 A kérdező kommentje:

Te csak azért írsz ilyeneket mert nem ismersz. Ha ismernél akkor tudnád, hogy nálam toleránsabb már alig lehet valaki. Ez a dohányos dolog már csak hab a tortán.


Amúgy megkérdezem, de téged tényleg egyáltalán nem zavar, hogy az összes közterület úgy néz ki mint egy szemétdomb?

Azoktól a dohányosoktól akiket te "tolerálsz" és nem zavar téged?


jóhogy elkap az ideg amikor valaki előttem dobja a földre a cigicsikket úgy, hogy ott van tőle a kuka 5 méterre...

2012. jan. 22. 12:03
 63/63 anonim ***** válasza:
felénk nem hót mocsok és szemét minden, ezek szerint te laksz rossz környéken. És én itt le is zárnám a vitát, nincs kedvem bizonygatni hogy csak hiszti az egész, ha attól jobban érzed magad, elismerem hogy neked nagyon rossz, és tiszta szívből sajnálunk.
2012. jan. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!