Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszk ellen valami módszer...

Maszk ellen valami módszer létezik úgy hogy nem büntet meg a rendőr?

Figyelt kérdés
Még nem para a helyzet mert csak a boltokba kényszerítenek rá hogy az orromra húzzam amitől pánikrohamaim vannak ha nem veszek be előtte nyugtatót, de ha mindenhol kötelező lesz ez akkor a covid lesz a legkisebb gondom szerintem

2020. szept. 27. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/90 anonim ***** válasza:
11%

#26 jaja, azért volt már így néhány ázsiai országban is hosszú évek óta, ha valaki beteg volt, és közösségbe kellett mennie, maszkot vett fel😉

De persze nyilván ők a hülyék, lehet megnézni milyen a társadalom ott és milyen itt Magyarországon :D

2020. szept. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/90 anonim ***** válasza:
20%

30aska nagy lehet a szád de nem tudod kikkel beszélsz. Veled ellentétben nem egy nagyszajú tinédzser vagyok. De óbégass még ide valamit mindenképp, ha nem tudod máshol levezeti a frusztrációdat. ;)

Valahol szomorú, hogy ilyen szánalmas emberek is élnek. De ugyan akkor kellő távolságból kifejezetten nevetséges olvasni ezt a mély primitívséget. :D

2020. szept. 28. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/90 anonim ***** válasza:
0%
#32 Jajj de soknak képzeled magad így névtelenül😏 Pedig ezzel inkább csak elásod magad. Nade nem érsz te annyit, hogy veled foglalkozzak tovább a szabadidőmben, keress mást aki elvisel téged🙂 Puszi😘
2020. szept. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/90 anonim ***** válasza:
0%
Nem képzelem, hanem vagyok. :)
2020. szept. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/90 anonim ***** válasza:
85%

Én találtam olyan maszkot, ami nem tapad az arcomba, így kapok benne levegőt. Persze, csak olyan helyeken húzom fel teljesen, ahol muszáj.

Azt tudom ajánlani, hogy kísérletezz! Saját tapasztalatom az, hogy nagyon fontos a maszk szabása. Orvosi maszkot inkább kerüld, mert az nagyon az arcodba tapad, számomra az elviselhetetlen.

2020. szept. 28. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/90 anonim ***** válasza:
100%
Mi itthon a sebészi maszk mintajára varrtunk vászonszerű anyagból, nagyon bevált. Mosható, kapok benne levegőt, elég nagy, és tetszés szerint díszíthető is akár. Drótot is tettünk az orrához, az rengeteget számít. :)
2020. szept. 28. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/90 anonim ***** válasza:
0%

"itt a gyakorin az emberek 80%-a nem érti a viccet"

Itt a gyakorin az emberek 90%-a nem tudja magát normálisan kifejezni írásban, ezért nem jön át a vicc sokszor...

2020. szept. 29. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/90 anonim ***** válasza:
43%
Itt a gyakorin sokan csak képzelik, hogy viccesek. :D
2020. szept. 30. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/90 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld ki a textilmaszkot, teljesen más érzésre.

A másik: ha otthon veszed fel a maszkot, akkor is pánikrohamod van tőle? Vagy az utcán, egy parkban? Vagy a lépcsőházban, az autódban? A lényeg az, hogy valami olyan helyen próbálj meg benne 10-30 percet (nem tudom, mennyit szoktál vásárolni) ellenni, ahol tudod, hogy szükség esetén bármikor letépheted magadról. Játszhatsz is ezzel, ha kezdesz rosszul lenni, hogy "leveszem, csak elszámolok előtte harmincig, fél percig még kibírom". Aztán még egyszer harmincig... stb.

2020. okt. 1. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/90 anonim ***** válasza:
90%

Vedd fel szépen a maszkod mert ez a vírus nem egy enyhe nátha és ne cirkuszolj:

[link]

2020. okt. 3. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!