Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszk ellen valami módszer...

Maszk ellen valami módszer létezik úgy hogy nem büntet meg a rendőr?

Figyelt kérdés
Még nem para a helyzet mert csak a boltokba kényszerítenek rá hogy az orromra húzzam amitől pánikrohamaim vannak ha nem veszek be előtte nyugtatót, de ha mindenhol kötelező lesz ez akkor a covid lesz a legkisebb gondom szerintem

2020. szept. 27. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/90 anonim ***** válasza:
:)
2020. okt. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/90 anonim ***** válasza:
82%
47 senki nem retteg rajtad kívül. Te annyira félsz, hogy a tagadásba menekülsz. Más ésszel él és maszkkal védi magát. De az emberi hülyeség ilyen színtje tényleg félelmetes.
2020. okt. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/90 anonim ***** válasza:
0%
Istenem micsoda lúzerek vagytok 🤓🤓🤓
2020. okt. 3. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/90 anonim ***** válasza:
0%
😷👍😷👍😷👍😷
2020. okt. 3. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/90 anonim ***** válasza:
50%
Megtalálta a smeilikat. Tiszta óvoda :D
2020. okt. 3. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/90 anonim ***** válasza:
89%

#53-tól azért én meghallgatnék tőle egy mindenféle szitkozódás nélküli, nyomós érvekkel alátámasztott kommentet, kíváncsi vagyok, mire jutna, mit mondana :D

De nem hiszem, hogy kapunk ilyet, mert csak azt tudja mondani, hogy mindenki hülye, ő az okos :)

Vagy hajlandó vagy leírni, miért gondolkodsz így, őnagysága? :D

2020. okt. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/90 anonim ***** válasza:
21%

Minek? Szerintetek aki nem ül fel az óriási média által generált hisztériára az hülye.


Remélem mind elveszítitek a munkátokat és utcára kerültök. Akkor majd lesz sírás, hogy jaj a kamu vírus miatt hajléktalan lettem brühühü...

2020. okt. 3. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/90 anonim ***** válasza:
89%

Az elejére reagálva: Én ilyet nem mondtam :D És hogy minek? Szimplán kíváncsi lettem volna, mi jár a fejedben (azon kívül hogy mindenki hülye csak te nem), hogy milyen észérvekkel tudnád alátámasztani az állításaidat - de minekután nem vagy hajlandó leírni, arra következtetek, hogy nincsenek is érveid, szimplán csak nagyszájúskodsz itt.


A második részére reagálva: bár én nem tartozom (még) a dolgozók körébe, elég erkölcstelen ilyet kívánni random embereknek (akiket nem is ismersz) csak azért, mert egy adott dologról más a véleményük, meglátásuk. Biztos veled is így beszél mindenki, no meg otthonról szokás hozni a viselkedési formát, de még ettől is valószínűbb a nagy mértékű stressz és fusztráció, amit itt próbálsz meg levezetni - névtelenül - eredménytelenül. :)

2020. okt. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/90 anonim ***** válasza:

57. Nekem meghalt egy 17 éves barátnőm a kamu vírustól. Nem volt semmilyen betegsége előtte. Ennyit rólad.

58. a kérdésedre a válasz: Galandféreg. :D

De amit írtál az olyan színvonalú, hogy egy 40 éves felnőtt is megirigyelné a hozzáállásod és fogalmazásod.

2020. okt. 4. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/90 anonim ***** válasza:
89%

#59 úristen, részvétem!😞😞😞

Köszönöm a pozitív visszajelzést!❤

2020. okt. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!