Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszk ellen valami módszer...

Maszk ellen valami módszer létezik úgy hogy nem büntet meg a rendőr?

Figyelt kérdés
Még nem para a helyzet mert csak a boltokba kényszerítenek rá hogy az orromra húzzam amitől pánikrohamaim vannak ha nem veszek be előtte nyugtatót, de ha mindenhol kötelező lesz ez akkor a covid lesz a legkisebb gondom szerintem

2020. szept. 27. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/90 anonim ***** válasza:
43%

#83 nem mondtam egy szóval se, hogy jobb az mikor karantén van. :D

Jaa, hogy a kocsmában ittad el az agyad :o Mostmár mindent értek :D

Tessék: járok edzésre, járok versenyekre, találkozom a barátaimmal, inni nem szoktam :) Gimiben mindenkin maszk van, és már több osztályban is van koronás. ;) Nem fogok én se bezarkózni, nem rettegek, egyszerűen csak tagadod, nem jól méred fel a helyzetet.

2020. okt. 4. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/90 anonim ***** válasza:
43%
#84 Látom neked továbbra is csak ennyire futja :D Nem meglepő mondjuk...
2020. okt. 4. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/90 anonim ***** válasza:
0%

#85

Igen, ha megiszok egy rozé fröccsöt a barátaimmal akkor alkoholista vadállat vagyok.


Annyira gáz vagy. Ne járasd már ennyire le magad.

2020. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/90 anonim ***** válasza:
0%
#85 középiskolás kis csitri vagy. Majd ha nagy leszel másként fogod a dolgokat látni.
2020. okt. 4. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/90 anonim ***** válasza:
49%
#87 én nem mondtam hogy egy alkoholista vadállat vagy :) De az megint tény, hogy az alkohol minden esetben bontja az agysejteket.
2020. okt. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/90 anonim ***** válasza:

#88

1. tisztességesen beszélni nem tudsz.

2. kiadhatod te magad akárhány évesnek is itt.

3. egy random embernek a random véleménye rólam (aki neked szintén csak egy random ember vagyok) pont nem fog érdekelni

4. érdembeli választ még mindig nem hoztál össze

5. nem mindig a kor számít, látszik, hogy a megélt korhoz nem mindig társul tudás

6. biztos, hogy fogalmad nem volt a 74-es és 80-as válaszban leírtakról, és nem tudsz egy ilyet írni, mert fogalmad nincs a biológiáról - így a vírusokról sem (igen, azok az én válaszaim voltak)

Összegezve: ezek után mondhatsz te bármit, nem lesz mérvadó :)

És hidd el, felnőttként is pont ugyanilyen jókat fogok nevetni a magadfajta hiteltelen embereken, akik csak azzal tudnak villogni, hogy milyen idősek, de semmi nincs mögötte.

Arról nem is beszélve, hogy érdekes mód én már ennyi idősen eljutottam odáig, hogy nem nézem le a nálam kisebbeket, meg másokat sem, nem beszélek így velük, amennyiben tudnak normálisan beszélni velem, és emberszámba venni a másikat. Tudod, kölcsönös tisztelet. Te ezt már rég eljátszottad.

2020. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/90 anonim ***** válasza:
0%
Pont nem érdekel, hogy egy random taknyos mit hord rólam itt össze vissza.
2020. okt. 4. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/90 anonim ***** válasza:
2020. okt. 4. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/90 anonim ***** válasza:

Hoppá hoppá, na látom, egyre jobban mutatod meg, ki is vagy valójában :)

Nem hordtam össze rólad semmit amúgy, azt írtam le, amit eddig csináltál :)

Ezek szerint nyert ügyem van, látszik ki tud normálisabban viselkedni, beszélni a másikkal. Az alaptémával kapcsolatban semmilyen észérved nem volt, most pedig csak azt tudod támadni hogy hány éves az akivel beszélsz :D Szánalmas.

2020. okt. 4. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/90 anonim ***** válasza:
#92 nah, szuper, köszi a linket, most akkor hátha átmennek oda osztani az észt ezek a rendkívül színvonalas emberek, mint pl. a 91-es. :D
2020. okt. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!