Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszk ellen valami módszer...

Maszk ellen valami módszer létezik úgy hogy nem büntet meg a rendőr?

Figyelt kérdés
Még nem para a helyzet mert csak a boltokba kényszerítenek rá hogy az orromra húzzam amitől pánikrohamaim vannak ha nem veszek be előtte nyugtatót, de ha mindenhol kötelező lesz ez akkor a covid lesz a legkisebb gondom szerintem

2020. szept. 27. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/90 anonim ***** válasza:
27%
Nem hiszem hogy arra kéne buzdítani valakit hogy tudja kijatszani az egyetlen védelmi intétkedest egy járvány alatt. Az ellenőrök igaz nem a legokosabb emberek de büntetni nagyon szeretnek így nem fog bejönni a csipkefüggöny. De majd a 8000es bünti után te is rájössz. ;) gyakorlatilag azon megy a hiszti, hogy képtelen vagy egy rongydabot pár percre a szád meg orrod elé akasztani. A sapka nem zavar vagy a cipő? Vagy a fürdőgatya még elszorítja a bögyörőd.
2020. szept. 27. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/90 anonim ***** válasza:
44%
Nincs alapja a büntetésnek. Nem büntethet a függöny miatt. Ha megteszi akkor el el kérni a rendőr adatait és panaszt kell tenni ellene.
2020. szept. 27. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/90 Andada25 válasza:
47%
Plexi maszk, nem a mi a teljes arcot takarja.Keress rá neten. [link]
2020. szept. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/90 anonim ***** válasza:
15%

De igen bűntethet, nyugodtan elkérheted az adatait de senki nem fog neked igazat adni. Ha ingyen cirkuszt akarsz hajrá.

Egyébként megéri biztos kalssz lesz hetekig betegnek lenni esetleg lélegeztetőgépre küldeni a nagyit meg a szülőket mint felvenni szakszerűen a maszkot. Van ész odaát.

2020. szept. 27. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/90 anonim ***** válasza:
61%

#14


Nincs jogalapja a büntetésnek. És az emberek több mint 99% -a tünet nélkül vészeli át ezt a halálos kórt.


Szóval nyugodj le szépen!

2020. szept. 27. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/90 anonim ***** válasza:
23%
Igen? Ehhez képest nekem 2 huszon éves ismerősöm olyan beteg lett, hogy 2 hetig felkelni sem tudott az ágyból. Egyiküket kórhazba kellett vinni. 99%os adatra várnám a szakirodamat belinkelve. Mert az hogy a 16 éves Pistike szerint így van az kicsit kevés lesz. ;) Sajnos az ilyenek miatt tart itt ez járványhelyzet.
2020. szept. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/90 anonim ***** válasza:
49%
13 mivel az orrot nem fedi ugyan úgy megbűntetnek vele. Nem mellesleg ez egy kozmetikusok számára kitalál5 maszk higy ne lihegje telibe a vendéget nem alkalmas kórokozók felfogására. Arra arcpajzsot szoktak használni amivel szintén nem mehetsz be a boltba. Nem tudom miért kell cirkuszolni egy rongydarab miatt? Nevetséges.
2020. szept. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/90 anonim ***** válasza:
53%
Ez a szabály, mivel más korlátozó intezkedes nincs ezzel tudod megvédeni magadat és a többi embert. Mindenki más fel tudja venni, úgyhogy neked is menni fog szabályosan az orrodra húzva. Ha csak a nyugtató segít akkor beveszel nyugtatót. De a probléma itt nem a maszkkal van, mert abban lehet levegőt kapni hanem a te gondolataidban. Keress fel egy pszichológust ha másképp nem megy. Sokkal rosszabb helyzetben lévő tüdőbeteg emberek is hordják szó nélkül. Talán neked is menni fog. Gyakorolni kell.
2020. szept. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/90 anonim ***** válasza:
90%

Én is kaptam már pánikrohamot a maszk miatt, plusz nekem munkában is hordanom kell, nehezen akartam elfogadni, hogy nem fogok megfulladni, hanem csak pánik, ugyanúgy pánik, mint ami egy híd közepén jön rám, ott sem valószínű, hogy egyszercsak hipp-hopp megfulladok Most azt csinálom, hogy mielőtt felveszem a maszkot, tudatosítom magamban, hogy nem fogok megfulladni, ha viselés közben kezd rossz érzésem lenni, akkor gyorsan elterelem a gondolataimat, ránézek valamire, ami épp előttem van és magamban ki is mondom a nevét, munkában pl "sajátmárkás kukoricakonzerv" Ez be szokott válni Maszkból a textilt jobban szeretem, érzetre jobb, nem melegszik fel benne a levegő annyira, mint a sebészi maszkban

Ezt a módszert magamtól találtam ki, nem tudom, hogy egy pszichológus mit javasolna

2020. szept. 27. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/90 anonim ***** válasza:
66%

#16



Több huszonéves hal meg évi szinten rákban mint ebben a túlhájpolt virusban. Nevetséges az a hisztéria amit művelnek.

2020. szept. 27. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!