Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Maszk ellen valami módszer...

Maszk ellen valami módszer létezik úgy hogy nem büntet meg a rendőr?

Figyelt kérdés
Még nem para a helyzet mert csak a boltokba kényszerítenek rá hogy az orromra húzzam amitől pánikrohamaim vannak ha nem veszek be előtte nyugtatót, de ha mindenhol kötelező lesz ez akkor a covid lesz a legkisebb gondom szerintem

2020. szept. 27. 09:49
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/90 anonim ***** válasza:
6%
#59 mekkora kamu. Nem halt meg 17 éves "covidos" egy darab se. Pláne nem makk egészséges.
2020. okt. 4. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/90 anonim ***** válasza:
82%

De igen. Németországban történt. Tavaly volt nálunk cserediákként onnan ismertük.

És bizony makk egeszséges volt.

Sajnos megtörtént. :(

2020. okt. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/90 anonim ***** válasza:
6%
Aha, persze.
2020. okt. 4. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/90 anonim ***** válasza:
82%
Menekülhetsz a tagadásba attól a valóság nem fog megváltozni. Majd idővel a saját bőrödön is megtalasztalod "kamu vírus" tüneteit.
2020. okt. 4. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/90 anonim ***** válasza:
80%

#63-as mekkora gyík vagy te, egy gyászoló emberbe állsz bele, hogy az általa gyászolt ember halálát megkérdőjelezed?!

Az a baj hogy az ilyen gyökereknek nem lesz semmi tünete, és olyan embereket visz el, vagy nyomorít meg egy életre, akik nem érdemlik meg. Persze, sokan átesnek rajta tünet nélkül, vagy kisebb tünetekkel, de van akinél ez nem ilyen egyszerű. De akkor menj be egy kórházba, menj be azokhoz a vírusosokhoz akik lélegeztetőgépen vannak, és haldoklanak, és akkor majd meglátod, mi az a kamuvírus. Vagy mit gondolsz, ők viccből nem kapnak levegőt? Tipikusan az az ember vagy, aki tudat alatt retteg, és inkább tagad mindent, ezzel nyugtatgatja magát. Ahelyett, hogy inkább felkészülnél egy-két dologgal, hogyha elkapod, minél gyorsabban és minél enyhébb lefolyással meggyógyulj. Nem, te itt gyakorin bunkózol névtelenül emberekkel, akik a szemük láttára veszítették el szeretteiket a kamuvírus miatt. Az ilyet kéne elmegyógyintézetbe zárni, nem is értem, miért zárták be őket, és engedték ki a benne lévő embereket a normális emberek közé.

2020. okt. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/90 anonim ***** válasza:
6%

#65


Jó hülye vagy ha itt, egy anonim oldalon elhiszel egy ilyen sztorit.

2020. okt. 4. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/90 anonim ***** válasza:
6%

#64


Jöhet a vírus, semmi bajom nem lesz tőle. A fertőzöttek 99% nak semmi baja nem lesz.

26 millióan gyógyultak simán meg belőle, és mennyien lehetnek akik észre se vették?


Vegyétek már észre, hogy hülyére vagytok véve 😉

2020. okt. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/90 anonim ***** válasza:
80%
Amúgy érvelést még mindig nem kaptunk, a szájkarate és a bunkózás nagyon megy neked, de egy összeszedett ÉRTELMES gondolatmenetet nem tudsz produkálni... bár mit is vártam tőled? :D
2020. okt. 4. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/90 anonim ***** válasza:
87%
67 "bolond lyukból, bolond szél fúj"
2020. okt. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/90 anonim ***** válasza:
82%
"Hülyék vagytok, hülyék vagytok" valami mást is tudsz írni az érveid igazolására? Hol van a statisztika kérlek linkeld már be ami azt támasztja alá hogy 90% tünetmentes. Én biológus vagyok te meg egy gimnazista. De ha te mondod akkor biztos én vagyok a hülye és neked van igazad 15 évesen. Csak viccből tesztelik az embereket mert olyan jó móka. Téged komolyan be kéne zárni. Már több orvos megmondta hogy az ilyen emberek a leg veszelyesebbek a járvány alakuláda szempontjából. Egyebként neked nincs életed hogy itt trollkodsz egész nap. Gyanús hogy ismét pacal33 felhasználó osztja ismét nemlétező tudományát az iskolapadból.
2020. okt. 4. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!