Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki ha az osztálytársaim...

Ciki ha az osztálytársaim előtt kell letolnom az alsógatyát?

Figyelt kérdés
iskolaorvosin mikor a fütyimet nézik meg a szurit is előttük kapom felkarba mondjukaz még elmegy nekünk kell zuhanyozni minden tesi után nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt de kicsit ciki nekem jah amikor nézik csaka fiúk vannak bennt négyen megyünk be és lekell vetkőzni mindenkinek alsóra megvizsgál mindent aztán a többiek a velem bennt lévő fiúk előtt tolassa levelem a gatyát a térdemig meg ki is buktassa de vissza mindíg nekem kell kicsit égő a többiek előtt szrintetek is 7.-es vok s fiú irjatok köszi
2010. okt. 24. 15:51
1 2 3 4 5 6
 51/53 anonim ***** válasza:
52%

Tomi vagyok és 68%-kos vagyok most,de más is fut ezen a % számon,a régi általam írt hozzászólások is 68%-á változatak át,meg is tudod nézni a kérdésednél,és már rég nem írogatok.


Csak most azért írok,hogy tud nem én keverek itt.Több embernek is van 68 és 69 %-a,pont azért állítottam át a % számom,hogy mással ne keverjenek,de láthatod mások is futnak ezen,sőt több hozzászóláshoz is beléptem,mert írni akartam és ott is találkoztam ezzel a számmal,így nem is írtam.


Még egyszer is bocsánatot kérek a haverok hülye beszólásáért és azért mert az EE által bemásolt link összezavart és azt hittem hogy nekem írt,vagy hogy rád célzott.Bocs a féreértésért.


Ha majd írok akkor alá fogom neked írni,hogy tudjad én vagyok.Majd egy T betűt rakok.


De kérésedet tudomásul vettem és nem írogatok,csak tisztázni akartam,mert mások válaszát is rámhúzzák,csak mert a % szám azonos.A kérésed óta ez az első írásom és az utolsó is.


Kérlek hidd el,tanultam a dologból.


Nyugodtan megnézheted hogy nagyon sok azonos % szám van,több oldalon is.


Nem fogok írogatni,de nem is akarom hogy azt hidd mint most is,hogy én írkálok.


Bocs és viszlát és sok szerencsét.

2010. nov. 10. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/53 anonim ***** válasza:

ja elég gyakori ez a 68% énis annyi vagyok.

énis jártam már ugy hogy össszekevertek valakivel.

2010. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/53 anonim ***** válasza:

Igen,csak nekem volt korábban egy stílusom,mert többen is írtunk és amiatt később mindent már rámhúztak,de beszólásokat a haverok írták főleg,akkor még 69%-on írtam.És amin kiakadtak az az volt igazából,hogy bemásolatam egy linket a sulis vizsgálatok diákokat érintő jogi cuccról,na ez nem tetszet pár embernek.


De már tényleg nem írok többet,csak betegszabin vagyok.

2010. nov. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!