Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki ha az osztálytársaim...

Ciki ha az osztálytársaim előtt kell letolnom az alsógatyát?

Figyelt kérdés
iskolaorvosin mikor a fütyimet nézik meg a szurit is előttük kapom felkarba mondjukaz még elmegy nekünk kell zuhanyozni minden tesi után nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt de kicsit ciki nekem jah amikor nézik csaka fiúk vannak bennt négyen megyünk be és lekell vetkőzni mindenkinek alsóra megvizsgál mindent aztán a többiek a velem bennt lévő fiúk előtt tolassa levelem a gatyát a térdemig meg ki is buktassa de vissza mindíg nekem kell kicsit égő a többiek előtt szrintetek is 7.-es vok s fiú irjatok köszi
2010. okt. 24. 15:51
1 2 3 4 5 6
 11/53 A kérdező kommentje:
Jó oké de én nem így szoktam hozzá állni a dolgokhoz amúgy meg mögöttem állnak és ha lehet a nagy marhát vond vissza köszi
2010. okt. 25. 19:08
 12/53 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem is állj ki magadért,ha neked az nem jó,nem szabad ilyen birkának lenni,legyél bátor és azt nézd neked hogyan jó a dolog.Zuhanyzás nálunk sincs,megy csak 6.-ban volt ilyen vizsgálat,de egyesével,mi is úgy jártuk ki,ofőnőnkkel beszéltünk,meg szülőkkel,azóta nem volt,nem is hiányzik,már nem mennék bele.Még egyesével is elég kellemetlen volt.A birkáért bocs,de arra modnják aki hagyja magát.De ez mindig így szokott menni vagy most lesz előszőr? Csak mert a legtöbb suliban csak egyszer van ilyen vizsgálat 8 év alatt.Kicsit részletesebben írjál,ez így zajlik,vagy ezek még csak felröppent hírek a vizsgálatról?
2010. okt. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/53 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ciki,hogy ott húzkodják,vagy magadnak húzkodod a brédet,meg emelgeted a heréd és közben meg mögötted állnak.Nem értem,hogy hagyhatáttok,van szátok,nyissátok ki,értelmessen,normális hangon is meg lehet beszélni,hogy kulturáltan vizsgáljanak meg titeket.A szülők tudnak erről,hogy így zajlik?
2010. okt. 25. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/53 anonim ***** válasza:
41%
Visszaszívom a marhát,de tudod ki hagyná már.De nem te írtál itt a bátyádról is,szerintem te voltál.Az egymás előtti húzkodás elég durva.
2010. okt. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/53 anonim ***** válasza:
45%
eléggé az,egyenkénti vizsgálatot valahogy járjátok ki,simán meg lehet oldani.te is érzed hogy az,különben nem kérdenéd.
2010. okt. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/53 anonim ***** válasza:
32%

OFF: Figyelj 69%-os!


Ne haragudj, hogy most megszólalok, de most túl messzire mentél. Lassan már számos topikban feltűnsz, és az erőszakoskodásoddal teljesen elrontod a topikok hangulatát, emellett a lázító stílusoddal, szátyárkodással összezavarod a fiatalokat!

Tapasztalatból mondom, hogy amit csinálsz az helytelen. Ide a Kérdezők sztem nem feszengeni jönnek, hanem megoldásért a problémájukra, azonban a stílus, amit képviselsz, teljesen ellentétes hatást vált ki a fiatalokból. Le7, hogy csak jót akarsz, ezt még esetleg talán el is fogadom, azonban a ténykedésed kezd egyre idegesítőbbé válni, és nem azért, mert én glom úgy, hanem azért, mert kiolvasom, hogy a kérdezők mit és hogyan reagálnak veled kapcsolatban!?


Amit csinálsz, az a véleményem szerint átlépte a megszállottság határát. Fanatikusan ellenzed magát az orvosi vizsgálatot is, nemtom miért... de jó lenne, ha ezt a tűr7etlen állapotot azonnal felfüggesztenéd, mert most már lassan értelme lesz bevonnai a mod-okat is, amit szeretnél elkerülni, mert úgy glom, értelmes emberek vagyunk, meg tudjuk oldani a problémákat disztingváltabb formában is. Igazam van?



Tartsd tiszteletben a kérdezőket, és ne erőszakold rájuk önmagadat, SEM ITT, SEM MÁSHOL!

Mégha jót is akarsz, ez nem a te játszmád, hanem a Kérdezőké, szal ÁLLJ LE! Oké? >:-O



***

@ KÉRDEZŐ:


Miután lehiggadtak itt a kedélyek, a nap későbbi folyamáán magam is megírnám a saját álláspontomat a dologról, már amennyiben ez érdekel. Nekem is van tapasztalatom személyes, némiképp hasonló is a tiédhez, azonban azt glom, segít7 abban, hogy eldöntsd, mit is szeretnél. :-)


Egyébként a vizsgálat elvégeztetése a TE ÉRDEKED, még akkor is, ha intim részt vizsgálnak. Ebben a témakörben -- "férfiak egészsége" -- szinte nem múlik el nap anélkül, hogy valaki szűkületes, letapadásos, rövid fékes gyerek topikot nem nyitna!? Nekik szerinted nézték a kényes területeket? Nagyon sokan ÖRÜLNÉNEK, ha legalább csak bekukkantanának oda, azonban ez is sajna intézményekként, iskolákként változó. Ha van egy lelkiismeretes orvos, aki megnézné minden rendben van-e, miért akadályoznád őt a munkájában!?

Ha azonban a mikéntje problémát okoz, arra is van megoldás, csak nem ez, hogy feszélyezzük a másikat. Ha érdekel, leírom ide, ha nem, megtartom magamnak. :-)


Nyugodj meg, nincs semmi gond, és megoldás mindenre van, csak meg kell azt keresni. :-)


Üdv: EE

2010. okt. 26. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/53 anonim ***** válasza:
61%
Na most megyek majd nulladikra és szerinem otthon mond el hogy mi a gond ezzel a vizsgálattal és majd a szülők keresnek megoldást,mert szerintem is négyszemközt kellene nem egy fél osztály előtt a vizsgálatnak zajlania.Neked kell lépned ennek érdekében először.
2010. okt. 26. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/53 anonim ***** válasza:
34%

Vannak országok, ahol nincs pénz filléres injekciókra se. Ahol meg van orvos, ott közös nagy teremben nézik mindenkinek mindenét. Nem csak a taknyosokét, hanem mindenkinek mindenét. És használt tűt használnak többször, örülnek, ha valamennyire fertőtleníteni tudnák.


Ezek az emberek (jóval többen vannak, mint mi) hasukat fognák a röhögéstől, ha megtudnák, hogy itt Európa közepén valakinek azért nincs orvosolva a baja, mert nem akar elmenni az amúgy ingyenes dokihoz és amikor már végre terelnék oda, csapatostul, hogy legalább életében egyszer lássák neki mindenét szakértők, akkor meg telefirkálja a netet hülyeségekkel, meg a jogait védi.


Basszus, ha nekem anno nézték volna ezt, akkor nem fajult volna odáig a dolog, hogy műtétre kell mennem, amit persze még el is rontottak. Elkerülhető lett volna az egész.


Ja, igen, akkor sajnos látták volna a kukimat a többiek!


ÚRISTEN!

ÚRISTEN!!!

2010. okt. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/53 anonim ***** válasza:
37%

EE!


A 69%-os vagyok,de csak a 19.12 és a 19.56 kor írt írás tartozik hozzám,a többi az öccsémé és a haverjaié,csak hogy tiszta legyen a kép és sajnos az orv. ellenessége,ill ellenségességük,mivel többen vannak(és nekem is van ebből bőven,bár enyém mértékkel,)az okkal van,szóval nem egy ember írásáról,hozzászólásáról van itt szó,náluk sem volt finoman szólva sem diszkrétnek mondható a vizsgálat.(Anyámék meg később tudták meg mi és hogyan volt,szóval utólag már csak azon tudtak a többi szülővel együtt tenni,hogy legközelebb ne legyen ilyen,a rossz emlék viszont megmarad és hát a stílusa is utána lett egyre inkább ilyen)

Szerintem a nyers stílusa miatt jön le negatívan a dolog,az ő védelmében ennyit és nem tudja megfogalmazni rendesen mit is akar mondani,hanem a dühe jön ki belőle.De nem csak ő háborog ezek miatt ezeken az oldalakon,sok történetet olvastam már.


Az én véleményem ,hogy ha nem iskolában lennének ezek az orvosok akkor nem mernék így végezni a vizsgálatokat,mert az kövekezményekkel járna ,igenis kell diszkréció,amikor nem az iskolában praktizálnak ott sem így zajlik le semmiféle vizsgálat,ezt nem kérni kellene,ennek kellene a bevállt szokásnak lennie.És részben egyetértek az öccsémmel abban,hogy el kell mondani,hogy tehetnek azért hogy normális körülmények között vizsgálják meg őket.Az nekem se tetszik azonban amikor valaki azt mondja kötelező,meg intőt kapsz,ha nem teszed meg,ezzel a módszerrel nem tudok egyetérteni,akármire is hivatkoznak.De nagyon sokan írtak már korábban is hogy sérelmezik,ahogy zajlanak a vizsgálatok és hogy mivel úgy tudták kötelező,azért nem mertek egy normális vizsgálat érdekében fellépni,vagy másik orvost választani,az a baj,mi csak beszélünk,hogy kellene,de tenni meg senki nem tesz ellene és ez folytatodik tovább.


Remélem így valamennyire tisztább a kép most már,a részletekbe nem szeretnék bele menni.


Engem is érdekelne hogy mi a számodra elfogadható vizsgálati menet.



A legutolsó írónak meg még annyit,hogy sajnálom ami vele történt,de neki is ott volt a lehetőség hogy elmenjen orvoshoz,de amiatt ami vele történt akkor sem lehet másokat arra kényszeríteni,hogy ilyen módon hagyják a vizsgálatokat,ha ezek számukra és a többség számára nem elfogadható.Senki sem dönthet mások helyett.És hát a fejlett országokat megint nem lehet az elmaradott országokkal összehasonlítani,valahol meg ezen a módszeren akadnának ki,vannak német ismerőseink és ott ebből botrány lett volna már,ahogy egy túl sokáig tartó várakozáskor,ott a hosszú kávézgatás nem elfogadott.


Kérdezőnek!


Továbbra is azt mondom,hogy szülővel beszéljétek meg,vagy tanárral,vagy közössen beszéljétek meg a többiekkel,együtt és felnőttek segítségével változást tudtok elérni ez ügyben.Nekem ez nem elfogadható,vagy legalább egy paravánt állítsanak fel és akkor oda egyesével mennétek be.

2010. okt. 26. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/53 A kérdező kommentje:
Úristen vagy nem én úgy állok hozzá, hogy inkább találják meg a problémát minthogy ne tudjanak róla egymás mögött szoktunk állni és van Kb: 3- méter akit vizsgálnak és a többi srác között ilyen nagy marhás megjegyzéstől kíméljetek én sem írok nektek ilyet köszi
2010. okt. 26. 18:17
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!