Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki ha az osztálytársaim...

Ciki ha az osztálytársaim előtt kell letolnom az alsógatyát?

Figyelt kérdés
iskolaorvosin mikor a fütyimet nézik meg a szurit is előttük kapom felkarba mondjukaz még elmegy nekünk kell zuhanyozni minden tesi után nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt de kicsit ciki nekem jah amikor nézik csaka fiúk vannak bennt négyen megyünk be és lekell vetkőzni mindenkinek alsóra megvizsgál mindent aztán a többiek a velem bennt lévő fiúk előtt tolassa levelem a gatyát a térdemig meg ki is buktassa de vissza mindíg nekem kell kicsit égő a többiek előtt szrintetek is 7.-es vok s fiú irjatok köszi
2010. okt. 24. 15:51
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
41%

Ja mégegyszer bocs,a többieket is leállítottam,szóval a fiúk már nem fognak egy ideig írogatni,meg én is csak nézelődhetek az oldalon és a tesóm csak felügyelet mellett hagy írni,vagy válaszolni.



Na a kérdésedre akkor adok normális választ,ha neked nem ciki,akkor más véleménye ne érdekeljen,utolag elgondolva,ha mögötted állnak,akkor csak a hátsod látják közbe,semmi mást.

Ha meg zavar akkor már én is írtam kérhetsz egyenkénti vizsgálatot,de akkor a többi sráccal is megbeszélheted hogyan lenne nektek jó.


Tomi

2010. okt. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
22%

@ Tomi (főleg), Báty (24/F) és a többi alatta írogató 69%-os hozzászóló!


Örülök, hogy megbánást mutattok, és tanultatok a dologból. Bevallom őszintén, annyit írsz, hogy terjedelemben már lassan engemet is lefölözöl... X-D, úgyhogy a vallomásodat kénytelen voltam kinyomtatni, és a neked ill. a többi korosztályos testvéri körödnek (akik e reget használják még rajtad kívül...) szánó hosszú válaszomat mindenféle probléma nélkül meg tudjam szerkeszteni. Válaszomat három részre bontom:

1.) Amivel kompenzálnotok kell hibáitokat

2.) A vallomásod/vallomásotok, és a viselkedéseteket indikáló trauma miatti problémák, lelki szövődmények

3.) A felétek tett felajánlásom, ami még mindig él felétek.

Kérlek benneteket, hogy a félreértelmezések elkerülése érdekében VÉGIG olvassátok el válaszomat. Köszönöm.



========

1.) A [10-26 19:55]-ös hosszú üzenetemben írottaknak megfelelően, örömmel vettem, hogy egyetértetek a bátyáddal abban, hogy felfüggesztitek a hozzászólásokat. Egyvalamivel azonban még mindig adósak vagytok, de nem nekem, hanem a többi hozzászólóknak:

>>> Ahová az "Lilla" által indított topikot belinkeltétek, ott ha már ekkora galibát okoztatok, akkor kutyakötelességetek helyreigazítást is közölni, akár úgy, hogy írtok az info[kukac]gyakorikerdesek[pont]hu címre. A mailbe másoljátok be azoknak az oldalaknak a linkjeit, ahová ezt a véleménynyilvánítós fórumtopik oldalát is belinkeltétek. és kérjétek meg a személyzetet, hogy cseréljék ki a linkek alá általatok beírt alábbi tájékoztató szöveget:

"A belinkelt oldal NEM HIVATALOS, JOGI OLDAL, HANEM VÉLEMÉNYNILVÁNÍTÓ FÓRUM, ahol mindenki elmondhatja a maga véleményét és tapasztalatait az orvosi vizsgálatokkal kapcsolatos élményeikről és meglátásaikról, elképzeléseikről és ötleteikről."

Indokolni nem kell, csak erre (a lényegre) szorítkozzatok, ők nem szeretik a rizsát.

>>> Ahol galibát okoztatok, egyetlen hozzászólással kérjetek RÖVIDEN bocsánatot a hozzászólóktól, hogy elvontátok a figyelmet a topik lényegéről, és közöljétek velük, hogy ti felfüggesztitek az írásotokat, majd kérjétek meg, hogy mivel szeretnétek helyreállítani a topik rendjét, ezért bátran válaszoljanak a kérdezők kérdéseire.

Ha még menthetőek a topikok, újra elkezdenek szállingózni a hozzászólások. Ha nem, akkor a kérdezők írjanak ki új kérdést, amennyiben még szeretnének választ kapni kérdéseikre!

!!! EZEK VÉGREHAJTÁSÁVAL nem nekem, hanem A KÉRDEZŐKNEK KOMPENZÁLTOK, AKIKET HELYENKÉNT SÚLYOSAN MEGBÁNTOTTATOK!!!

Csak ezt követően vonuljatok vissza..



***

2.) Az ember sosem látja magát jól kívülről, ez nektek sem megy vmi jól.

Állítod hogy nincs trauma a háttérben, de az írásaitokból egyértelműen leszűrődik az, hogy igenis, még mindig fáj az élmény, és azt sem merném még kizárni, hogy -- úgy, mint annál a srácnál, akit TKM-eltek gyerekkorában és kérges, foltos lett a makkja, emellett még rendszeresen hámlásra is panaszkodik, és ha körülmetélést hall, szinte újra meg újra átéli azokat a borzalmakat, amelyek egész azutáni életét keservesen megkeserítették, emiatt minden KM-ről szóló topikban ott van és ért7ő módon elfogultan, ellenségesen lép fel a beavatkozás ellen, úgy... -- nálatok is, ha iskolaorvosi szűrővizsgálatról esik szó, újra meg újra átélitek az egészet és hevesen tiltakoztok ellene. Erre bizonyíték az alábbi idézet is a [tegnap 19:23]-asból... "Oké régen volt, de akkor is,az ember el is felejtené,de folyton másoktól is hallja már megint mi volt." Újra meg újra visszatér a régi élmény.

Csakhogy ti AZ ellen a vizsgálat ellen tiltakoztok, amit VELETEK szemben műveltek, AMI A TI TRAUMÁITOKAT OKOZTA!!! A többiek viszont ÚGY fogják fel, hogy MINDEN vizsgálat ellen vagytok...!!! Itt van a bibi... ((8[


Bennetek MÉG MINDIG aktívan él az akkori a trauma, a megalázottság, és minden egyes élménnyel ismét előjön. Amíg ezt a súlyos élményt fel nem tudjátok dolgozni, addig esélyetek sincs teljes mértékben -- vagy, ha nem is teljesen, de mondjuk túlnyomó mértékben -- lelkileg helyrejönni. És ezt ti nagyon jól tudjátok, hogy ez az igazság, azonban nem meritek bevallani magatoknak, mivel féltek, rettegtek legbelül, hogyha ez kiderül... O.O


Ez itt a bibi.



> Be kéne látnotok, hogy ez a trauma még mindig aktívan dolgozik bennetek,

> Segítséget kellene kérnetek, ez le7 pszichológus, vagy bárki, akiben meg mertek bízni,..

> Mernetek kell beszélni verbálisan is a szégyeneitekről, és...

> Le kellene vetkőznötök.


Le kellene vetkőznötök gátlásaitokat, mert magad is írod a [tegnap 20:06]-os hozzászólásodban...: "én senki előtt nem szeretek gatya nélkül lenni". Amit azonban az emberek kívülről tapasztalnak, azokat az ember belsője fogalmazza meg. Ha nem mersz levetkőzni nem azért nem mersz, mert utálsz egyébkénmt pucéran, hanem azért nem, mert valami történt, ami miatt te bezárkózol, és akinek van valalmi rejtegetnivalója, valami szégyellnivalója, az nem szereti "ha meglátják".

Mit gondolsz? A lakótelepeken élő utcai metroszex tizenegy-tizennyolc éves kiscserkészek, akik bagóznak, flancos cuccokat viselnek, menő séróval, nadrágöveiket mutogatják a másiknak, kitűrve hordják a boxerjüket., "uggy beszénnek miva?" \Bo... hogy az már egyenesen gáz, nagyképűen, akik számára a buli a minél több hányásban meg a detoxban van... ők miért ilyenek?

_____ Megmondjam? _____

Azért ilyenek, mert ők legbelül még csak érzékeny, törékeny lelkületű, helyenként síró kisfiúk. Valami történt velük, ami miatt nincsenek megelégedve magukkal, és mivel kicsi a valós önbizalmuk, ezt a testi adotságaik feltűnő kihangsúlyozásával érik el. A normális ember nem ilyen. Nem játssza meg magát, és nem szégyenli ha a valós énjéről kell beszélnie, ennek megfelelően nyíltan, közvetlenül viselkedik, megfontoltan cselexik.


Visszatérve a ti problémátokra,...szerintem a rossz eset miatt kialakult sztereotípiáitok (negatív dolgok beképzelése, előítéletek) miatt nem érzitek azt, hogy más helyeken azóta le7tek reformok e téren is. Igaz, nem mindenhol, de a düh, és a keserűség amikor írás közben elborította az agyatokat, akkor ezzel sutba dobtátok mindannak a sok embernek a tisztességét IS, akik azon igyekeznek, hogy a gyerekben tényleg ne rossz élményként maradjon meg a vizsgálat, hanem pozitívumként, vagy legjobb esetben is "szükséges kényelmetlenségként". Ne feledjétek... EGYETLEN ROSSZ VÉLEMÉNY KÉPES ELTÖRÖLNI MINDEN JÓT!

Ezért kell csínyján bánni az általánosítgatásokkal.

Pláne, hogy azóta nagyon sok iskolában azóta megreformálták a kivizsgálás módját, az iskolaorvosi rendelőt átalakították, felújították és a vizsgálóasztal valamint a várakozóhely közé legalább egy faltól-falig behúz6ó függönyt helyeztek el. Erre legutóbb épp most hétfőn láttam jópéldát, amikor egykori sulimba látogattam el, és ahol a védőnővel órák hosszat eldiskuráltam. Őtőle tudom, hogy ők is jelen kell legyenek a vizsgálatkor, alkalmilag be is segítenek az orvosnak, azonban ők a függönnyel elzárt részen kívül foglalnak helyet, tehát nem látnak SEMMIT. A vizsgálatot csak az orvos végezheti el, ők a könnyebb egyszerűbb vizsgálatok végzésébe segítenek be, amelyekhez nincs orvosra szükség. ilyen pl. a magasság-súly, vérnyomás- és pulzusmérés is.

Természetesen ez csak egy eset a sok közül, de manapság azért már több helyen sokkal inkább odafigyelnek erre is. Pedig régen ez nem ilyen volt... én is legalább 5 különböző nevelési és oktatási intézményben éltem meg többféle módon lebonyolított teljeskörű orvosi kivizsgálásokat, ill. 2x berendeltek még ezen felül államilag elvégzendőre. Bőséggel tudnék mesélni minden negatívumról és pozitívumról is, ami ezt a témakört illeti!



***

3.) Ami a felajánlásomat illeti... én továbbra is úgy érzem, hogy amit be nem láttok, viselkedésetek mégiscsak egyfajta segíélykiáltás a részetekről, és ezt Tomi, az irományod egyértelműen alátámasztja. Úgy érzem, hogy a háttérben még mindig ott a trauma,... mert megalázva érezted magad/éreztétek magatokat az akkor elvégzett orvosi vizsgálat miatt, amelybe KÉNYSZERESEN vittek bele, és tehetetlenek voltatok, tehetetlennek éreztétek magatokat, ami kikészített benneteket. A tiltakozásotok AZ EZ ELLEN ÉRZETT UTÓLAGOSAN KIFEJTETT LÁZADÁSBAN NYILVÁNULT MEG, ami nem a vizsgálatok elvégzése ellen szólt, hanem az ellen a bánásmód ellen, amit ti annó akkor át- és megéltetek, AZ ELLEN TILTAKOZTATOK, csakhogy e tiltakozásnak a kárát több itt ezen ill. egyéb témában nyitott topik minősége és a kérdezők elégedetlensége bánta.

Ezért ajánlom fel a segítségemet mindannyiótoknak!

Neked is 24/F bátyó, neked is Tomi (??/F) és akik még itt ebben a lázításban részt vettek és átélték ezt, azoknak is.


Mégha ti nem is érzitek szükségesnek a segítségnyújtást a részemről, azért én a helyetekben elgondolkodnék azon, hogy ezt most nem-e a félelmeitek, gátlásaitok mondatta-e ki veletek... nem-e a tudatalattitok valódi segítséget kér, míg ti tudatosan tagadtok, és hangoztatjátok, hogy "az msn-t hagyjuk itt leírom,aztán léphetünk tovább."!? Tényleg azt hiszitek, tovább tudtok lépni? A terjedelme és a stílusa az írásaitoknak sem erről árulkodnak, hogy képesek lennétek erre... ezért hát a felajánlásom, mert ezt a traumát valahogy fel kellene dolgoznotok valamikor most már...

Eddig ezzel együtt nőttetek fel. nem kellene most már ez alól VÉGLEG felszabadulni?



Ha igen... várom, hogy az 1.) pontban foglaltak érvényre jussanak.

Miután megjelentek a változások az érintett topikokban, írjatok nyugodtan egy >>privit jobbra az időkód alatt, és adjátok meg benne MSN-/SkyPE-címeteket.

Hamarosan felveszlek benneteket, és segítek. Persze, csak ha nem féltek a segítségtől... :-D


Köszönöm a figyelmeteket, és elnézést a hosszúságért.

Lenne >>privitek, elküldtem volna...

Üdv: EE



======== ======== ========

@ KÉRDEZŐ:


Bevallom őszintén, nem tudok veled mit csinálni. Ahhoz képest, hogy mennyi infót a rendelkezésedre bocsájtottam eddig, te még egyetlen kérdésemre nem válaszoltál.

Velem van bajod, nem bízol a válaszomban, vagy mi az oka a problémádnak?


Ezt tisztázd le magadban,... mert bevallom,... hiába próbálok neked megfelelően is állást foglalni, te nem teszel eleget cserébe joggal és okkal tett kéréseimnek, emiatt nem látom tovább értelmét annak, hogy tapasztalataimmal segítselek, válaszaimmal megtiszteljem a topikodat.


Sajnálattal...


Üdv: EE

2010. okt. 29. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

Na üdv!

Mond el milyen kérdésekre válaszoljak ált sulis vagyok

2010. okt. 29. 13:22
 34/53 anonim ***** válasza:
40%

Ou... az más... X-D

Ezt nem gondoltam volna, hogy immáron ez a 4-5-6. topik, amelyikben találkozunk egy hét alatt...

X-D X-D X-D ...igazán szól6tál volna... :-D

Neked aztán qrva sok kérdésed van... "finoman fogalmazva"... :-D


Azokra a kérdésekre kértem választ, amelyeket a korábbi hozzászólásaimban tettem fel (ezek szerint) Neked. Én becsülettel feltettem őket, de te nem válaszoltál eddig még rájuk, éppen ezért nem fogom őket neked egyenként visszaillesztgetni. Vedd légy szíves a fáradságot, és olvasd vissza, majd válaszolj rájuk.

Természetesen már a többi topikban is említettem, hogy nyugodtan felteheted a kérdéseidet >>privát üzenetben is, pláne ha ennyi kérdésed van, azonban úgy látom, a bizalom mindennek ellenére alapprobléma nálad. No, nem baj...


Azért is ajánlottam fel nektek a bátyáddal ezt a >>privile7őséget, mert most már lát6ó,... ennyi idő alatt kezd egy kissé megsokasodni a meztelenkedésről és az iskolaorvosi vizsgálatokról szóló kérdések száma itt a GyK-n, s érdekes, hogy zömmel uazok teszik fel (pl. TE), de zömmel uazok is válaszolnak rá... MI! X-D

Ha ezt jelezted volna felém, hogy ez is a tiéd... nemistudom... ó.0


Ez már hányadik topikod erről? S még mennyi lesz kb? :-)

Az alábbi is a te topikod?

>> http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__ferfiak-egeszsege__1..


Nem akarsz még véget vetni ennek az "örrrdögies" >Y-] körnek? :-D


Üdv: EE

2010. okt. 29. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
33%

EE!


Én már kiszálltam ezekből az írogatásokból és csak a kérdésre válaszolók,ha van,meg azért már ellenőrizgetnek is folyton,meg beszélgettem is a bátyámmal.De őszinte legyek a bátyám 21 én meg 15 és a 24 évet azt én írtam,egy előző oldalon,de azért mert már akkor írtál,hogy ez nem jó módszer és hát azt gondoltam,hogy ezzel el is rendezem a dolgokat,csak aztán ide is írtál és ezt már látta a tesóm és így buktam le,szóval nem akartam lebukni,hogy mit szórakozunk sokszor a haverokkal,de a lányok meg még jobban lúdasak benne mert ők adták a lovat alánk,meg azt a linket is tőlük kaptuk.,meg hát ők alapból szégyenlősebbek és hát az ő átérzésük meg hogy mesélj mi volt azért az is rosszul hatot,de persze nem lehet rájuk kenni mindent tudom.Ja meg a csajokat még jobban érdekli ez a dolog,mert folyton faggatnak ám,meg röhögcsélnek.

De a gatya levételes dologhoz annyit,hogy meg van ki előtt nem zavar,szóval féreérthető volt a dolog,nem azt jelenti hogy senki előtt sem merek levetkőzni,meg mindenki előtt rossz érzés,meg zavar,mert eleve vannak olyan helyzetek,emberek,akikkel bizalmasabb a kapcsolatom,pl. amikor a haverokkal nyáron úsziba megyünk ott nyilván átcuccolok,ott nincs ebből gond stb.Szóval ezt féreértetted,de azt is el kell fogadni nem vagyunk egyformák,valaki bárki előtt simán,én nem,ahogy sokan mások,ha érzem hogy valaki néz feltűnően az zavar.(de azt lehet nem mondtam azért zavart ennyire az első vizsgálat,mert nem is szóltak róla,szóval fel se tudott az ember készülni,meg azt se tudtunk mi lesz,meg hát a tömeges vizsgálat ilyennél az kicsit illetlen,meg hát nem is számított az ember,mert van ahol semmi ilyen nincs,a második már jobb volt,bár az ember észre se vette eltűnt róla a gatya,mert gyors kezű volt az ápolónő:),most se mondom hogy jó volt,de átbeszéltük már a tesómmal,a baj ott volt hogy nem tudtunk róla,meg senki nem mondta másképp is lehet.)Nem egészségügyi gondom van vagy más,semmi bajom ezen a téren,de a helyzettől függ hogy érzi magát az ember.Lehet ott rosszul fogalmaztam.A másik meg hogy én sehol nem állítottam ez jogi dolog,csak bemásoltam hol én,hol a többiek írogattak,meg sokszor összejöttünk 10-12-en és hát egyik diktálta és mindenki hozzászólt a dologhoz,az össze oldalról nem tudom leszedni,meg hát tud mindenki dönteni saját magáról.

De ezt már felfüggesztettem.De te mennyi idős vagy?Meg mivel foglalkozol,ez a szakmád vagy mi?

Ja már csak én,néha a tesóm,meg az unokanővérem használja,a haverokkal nem enged felügyelet nélkül gép elé a tesóm.De a a stílusunk idegesített téged vagy a link?,pedig ott az első oldal volt a lényeg,abban semmi rossz nem volt,csak a módszer talán,mert inkább a linket hozzod fel.Ja meg azért egy címet használunk,mert hát régi a gép és nem hajlandó más címet is regisztrációként elfogadni,pedig úgy könnyebb lenne.Majd az lesz hogy egy nagy T.rakok ha én írók.A többi dologra nem tuk így válaszolni,mert sok a kérdés és elfelejtem a felét.De nem másolgatok már ilyenkeket jó.Ja még annyit a rosszul sikerült metélt fiú esetéhez,hogy neki is meg kell írnia,hogy járt,mert így lehet átlátni a helyzetet,hogy van + és - oldala is a dolognak,én is metélés ellenes vagyok,ha van más megoldás,mert már ilyen témához is írtunk és van a ismeretségi körünkben aki rosszul járt,meg nem is lett volna szükséges.Az megint más ha nincs más megoldás.De visszaveszek magamból és normálisan fogok hozzá szólni a dolgokhoz.Szóva mégegyszer bocs és változtatok ám a stíluson.

2010. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
37%
EE! ja Tomi voltam a bemásolt linked elolvastam,de nem bíztos ám hogy csak kamú,mert volt olyan hogy rólam volt szó,de a barátom úgy tett fel egy kérdést valahol és úgy adta elő mintha őt érintené,hogy választ kapjon.De most akkor ez az alsógatyás meg a fürőzős dolog is kamu,vagy mi,vagy lehet így akar választ kapni,hogy hasonló helyzetben ki mit tenne?
2010. okt. 29. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 A kérdező kommentje:
Na figyelj azért mert több topikot nyit valaki az már azt jelenti hogy kamu tudod mit ezentúl nem vagyok kíváncsi rád a többi sem kamu mivel egy topikba nem tudok mindent megkérdezni így muszáj volt többet nyitni
2010. okt. 29. 19:08
 38/53 anonim ***** válasza:
0%
EE!Egyébként én egy kérdést sem tettem fel itt még,csak válaszoltam,más stílusban,vagy most kinek szólt amit írtál,mert már nem értem,most Xd-nek vagy kinek.Kérdést sose írtam,vagy most mi van,tényleg nem tudom,a bátyám meg sose írogatott ki kérdést,szóval nem tudom mi van.Most mi ez a keverés?Amiket csináltam az simán vállaltam,szóval ezt ne rám fogd.Nem szórakozok senkivel se.T
2010. okt. 29. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:
22%

@ Mindkettőtöknek...



Mielőtt még Tomi mindenkit megkavarnál, most, még időben tisztázzuk a félreértéseket!


1.) A topikot a Kérdezőnek linkeltem be, hogy megerősítse vagy megcáfolja az állításomat, nem neked, Tomi, és nem is a többieknek. Az egész hozzászólással a Kérdező előző hozzászólására reagáltam, és ha nem írom ki külön azt pl. hogy "@ Tomi", akkor az mindenkinek egyértelmű, hogy a hozzászólás a Kérdezőnek van címezve.


2.) A korábbi hozzászólásaimban vegyesen feltett kérdéseimet a "Ált.sulis"-nak tettem fel. Hiába a segítő szándék, ő tudta, ki vagyok, ennek ellenére eléggé hűvösen kezelt itt, és a miatta feltett tisztázó jellegű kérdéseimre sem volt hajlandó reagálni. Ekkor kértem fel reagálásra [tegnapelőtt 21:46], a Kérdező ekkor mutatkozott be a "nickjén". Erre jegyeztem meg viccesen, hisz a szitu is bizonyítja... "Kicsi a világ!" -- hogy ez már a sokadik topik, amiben találkozunk. Ennyivel már simán megbeszél7tük volna a kérdéseit akár egy topikban, akár >>priviben, ha mert volna kérdezni. De nem tette.

Ezzel a lehetőséggel ő nem kívánt élni, és úgy érzem, annak ellenére, hogy mindig normális válaszokat adtam neki, ő nem volt hozzám egészen őszinte ebben a topikban. Az infót (hogy ő az) is elhallgatta előlem, emiatt most egy picit hülyén érzem magam, mert hogy a kérdező mindvégig tudta ki vagyok, mégsem szólt, hogy ő az.

Ezek után nem értem, miért vette úgy a szívére azt, hogy poénosan megjegyeztem, hogy most már több topikban is találkozunk!? Mert most már több topikjához is hozzászóltam így tudatlanul. Akkor miért nem teszed az >>ADATMÓDOSÍTÁS menüpont alatt láthatóvá a felhasználónevedet, ha úgyis bemutatkozol, "Ált. sulis"???


3.) A "kamu" szót nem én használtam, légyszi ne kavarj megint, Tomi!


4.)"Ált.sulis", te meg egyértelműsítsd kihez szólsz, mert úgy érzem, a problémáidat, kérdéseidet mindig komolyan vettem, és komolyan kezeltem, noha nem vagy valami közlékeny velem, és nem tudom, kinek írtad azt, amit legutóbb írtál a kommentedben!? "Néma gyereknek anyja sem érti a szavát" -- szokás mondani.


5.) Tomi! Ha bármi kérdésed van velem kapcsolatban, esetleg rólam, az nem a fórumba illeszkedő téma, erre a kérdésedre max. >>privátban válaszolok.



Ehhez és a többi környező "Ált. sulis" által nyitott topikhoz... -- kivéve, amiben a bátyóddal beszélek, Kérdező -- ...ezennel befejeztem a hozzászólást.

Ha valaki valamit kérdezni szeretne tőlem még: KIZÁRÓLAG >>PRIVI-ben!!! :-)


Üdv: EE

2010. okt. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
30%

EE!

Oké,akkor féreértettelek,azt hittem rám akartok valami keverést,meg kamu kérdést fogni,mert az életben is nem egyszer rám akarta már kenni dolgokat,meg már XD nek is írtam,ott is elnézést kértem,hogy valamikor maga a kérdés is kamu,mert már találkoztam olyannal,hogy úgyanazt az egyedi szót használta valaki,ami lebuktatta és hol 13,12 vagy 15,17 éves volt éppen.Majd én mindig aláírom,ha én írok.Oké magadról nem akarsz nyilatkozni,de a korod mért nem mered leírni(De nekem most átolvastam ezt a kérdést is és a kibuktassa szót már máshol is olvastam és ott egy 12 éves 6.as írt,a bátyáról,aki meg 14 és a szuri szót is ő használta,amit másnál is olvastam és azt meg 12 éves írta,szóval kicsit gyanús.De nem keverek,lehet olyan mint a haverom,nem meri a problémáit leírni egyszerre,hanem inkább több kérdést ír,és más más kort,azt hiszi akkor nem veszi senki sem észre a dolgot.De már nem fogok írogatni,mert nem erre szolgál ez a kérdés.

2010. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!