Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki ha az osztálytársaim...

Ciki ha az osztálytársaim előtt kell letolnom az alsógatyát?

Figyelt kérdés
iskolaorvosin mikor a fütyimet nézik meg a szurit is előttük kapom felkarba mondjukaz még elmegy nekünk kell zuhanyozni minden tesi után nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt de kicsit ciki nekem jah amikor nézik csaka fiúk vannak bennt négyen megyünk be és lekell vetkőzni mindenkinek alsóra megvizsgál mindent aztán a többiek a velem bennt lévő fiúk előtt tolassa levelem a gatyát a térdemig meg ki is buktassa de vissza mindíg nekem kell kicsit égő a többiek előtt szrintetek is 7.-es vok s fiú irjatok köszi
2010. okt. 24. 15:51
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
67%
Bocs,a marhás megjegyzést vagy az öccsém vagy valamelyik haverja írta,szóval nem én.És fontos a vizsgálat,de te választhatsz hogyan is csinálják,csak ezt akartam leírni,az utolsó előtti hosszú hozzászólásban.Szerintem el tudod dönteni,hogyan jó neked a vizsgálat.Engem ez a módszer zavarna,és szólnék ne így csinálják,de te nem én vagyok,ez a te döntésed és tiszeletben tartom.Öcsikének meg szóltam már finomabban,mert az én gépemről és címemről írkál és én kapom a beszólást helyette,ezért sincs már privátom.De valakinek mutasd meg,ne hogy aztán komolyabb baj legyen.
2010. okt. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
49%

Halisztok ismét!



@ KÉRDEZŐ:

Egyetértek a véleményeddel, azonban a vizsgálati körülmények nem tisztázottak, ezért örülnék, ha megosztanád velem, hogy mikor lesz nektek ez az orvosi kivizsgálás, vmint az eddigi élményeidet erről az egészről,... (zuhanyzásos szituáció, korábbi szűrővizsgálatok...stb.) ...mert bár én is ismerem a zuhanyos szituációk egy részét, s annak problematikáját, nálunk nem volt kötelező, s véleményem ill. tapasztalataim szerint olyan nincs, hogy kötelező a fürdőzés tesi óra után. Ha igen, milyen indokkal, és ez az indok hol van az rendeletben, vagy akárcsak a házirendben feltüntetve, leírva?

Nektek mivel indokolják, hogy "kell"?


Az alapkérdésedre válaszolva,... sztem nem ciki, csak kellemetlen. Pláne, ha fürdéskor úgyis látjátok a másikét.

!!! Csak és KIZÁRÓLAG AKKOR CIKI valami, HA TE ÉRZED ill. GONDOLOD AZT ARRÓL!!!

Ez egyébként mindenben így van, lásd külsőségek, viseleted, viselkedésed, szokásaid... stb. Az meg, hogy most erről a másik mit gondol, töklényegtelen, mert csak elbizonytalanít.

Azt nem tudom, hogy jössz ki a szóban forgó társaiddal, mert annak, hogy valaki szégyenlős a másik előtt köze van az őt körülvevő társasághoz. Általános iskolás, és kollégiumi élményeim ezeket egyértelműen megerősítik bennem. Nem szégyelltük magunkat egymás előtt, csak megszoktuk. Max az elején volt kényelmetlen, de ez a korodbéli fiúknál (és lányoknál is ahogy azt számos helyről visszahallottam) természetes, hogy kíváncsiak a másik fütyijére, (alakjára, mellére, csípőjére, popsijára), szőrzetére... stb. de ez is csak egy ideig tart, utána elmúlik. Mi láttuk a másikét fürdésnél, de nem ezzel foglalkoztunk. Mindenkinek látták, de mindenki meg is néz7te, aki kíváncsi volt. Adok is, kapok is... mégsem lettünk b*zik. Akik viszont túlzottan látványosan szégyellték egymást, azt a közösség előbb-utóbb kiközösíti, ezért nem kéne ennyire látványosan tiltakozni, ahogy a 69%-osok írták, ellenben vannak trükkök, amikkel kiküszöböl7őek ezek a problémák.



Elmondom, nálunk hogy volt a zuhanyzás.

======== ======== ======== ======== ========

Kb. korodbéli voltam egy teljesen új közösségben, vadiúj intézmény, minden tiszta, higiénikus, a társaság is addig számomra fullismeretlenekből állt. Úgy kb. néhány hónap telt el. Az egyik tesióra után a testnevelő tanárunk bejött az öltözőbe, majd miután szembesült azzal, hogy nem zuhanyzunk -- csupa izzadtan, csapzottan öltöztünk vissza a napi ruhánkba, az izzadtságszagokról nem is beszélve -- feltette a kérdést, hogy: "-- Miért nem?" (Akkoriban ez azért valljuk be nem is volt szokás, pláne úgy, hogy az intézmények zöme nem volt felújított és a higiéniai körülmények nem tették vonzóvá sem a számunkra.)

Mi erre nem tudtunk mit felelni. Személy szerint azt hittem akkori észjárással, hogy csak úgy vannak azok a zuhayzótálcák ott, és mivel akkoriban még nem volt szokás ez, plusz még bizonyos órák közti szünetek is rövidnek bizonyultak a zuhanyzáshoz,... (nem akartunk elkésni a köv. óráról...) ... a fene se gondolta volna, hogy ezt is le7. :-o

(Ez is olyan dolog, mint a fityma hátrahúzása,... ha nem olyan közegbe csöppensz, ahol erre odafigyelnek, ahol ezt csinálják, vagy intim közegben nem tanítanak meg rá , magadtól nem fogod csinálni.)


Az eset utáni tesire néhányan már vittünk a tusfürdőt meg törülközőt is a tesicucc mellé, gondoltuk, kipróbáljuk. Jó mókának bizonyult ott ökörködni, plusz még egyesek szándékosan el is lógtak így az óra elejéről, ez a szisztéma tehát akkor még új volt, és kidolgozatlan. Aki meg szégyellte magát, ők hamarabb bejöttek tesiről, gyorsan lezuhéztam, mire mi sorra kerültünk. Am. eleinte még én is szégyellte magam, ezért alsónadrágban fürödtem, mivel egyes köcsög társaim sokszor még a vécéajtó elé is odaálltak egymásra felmászva, ha vki éppen elővette a sajátját a klotyón (az ajtó felett beépített üvegablak volt). Ezt kb. addig csinálták meg, amíg 1x bementem a fülkébe, hallottam a zajokat, hogy odaálltak az ajtó elé... majd akkor visszafordultam, és rájuknyitottam az ajtót, a többieket tartó néhány emberbe bele, akikre ráhoztam a frászt, ijedségükben pedig ledobták a többieket, akik akkorát estek, mint az állat...X-D X-D X-D. onnantól kezdve nem próbálkoztak többet.


A tesitanárunk jó példát mutatott, azonban akik szégyellősebbek voltak, de mégis szerettek volna fürödni, ők vagy hamarabb elme7tek zuhézni, vagy eltakarták a számukra kényes pontokat, azonban a fürdés SENKI számára nem volt kötelező, ellenben erősen ajánlott. Nem véletlenül az iskolai házirend sem tartalmazta, az csak később került bele, hogy a zuhanyzásoknak becsöngetésig véget kell érniük, és ebből fakadóan max 5 perc késés tolerál6ó, a többinek meg igazolatlan.


Az orvosi szűrővizsgálatról most nem ejtenék szót, ellenben ha bármi kérdésed van, bátran tedd fel, és lépj túl a "marházás" okozta sértődöttségen amit a 69%-es öccséék okoztak. Légy nagyvonalú, és bocsáss meg nekik! :-)



Üdv: EE



***** *****

@ 69%-os hozzászólók, Báty és Öcsiék!



Az előbb leírtam jónéhány tapasztalatomat. Mindent ki le7 védeni, meg le7 oldani, de ehhez nyugodt stílusra, logikus érvelésre, nem pedig hangulatfüggő, fanatikus és erőszakos megnyilvánulásra van szükség. Már nem egy topikban okoztatok hatalmas galibát ezekkel a megnyilvánulásaitokkal, (ezt már >>privizők is megjegyezték nekem,) éppen ezért a barátilag a következőt kérem tőletek, és kérlek benneteket, apelláta nélkül tegyetek is eleget nekik a megoldás érdekében.


1.) Függesszétek fel ideiglenesen a hozzászólásaitokat a topikokhoz! Nem azt mondom, hogy többé ne szóljatok hozzá,

mint a kitiltottak, hanem hogy egy ideig szüneteltessétek.

2.) Ahová az a topikot belinkeltétek, amit már több toipkban is láttam, minél előbb közöljetek helyreigazítást, amíg ebből nagyobb bonyodalom nem lesz. A helyreigazításban említsétek meg, hogy a belinkelt oldal >> NEM HIVATALOS, JOGI OLDAL, HANEM VÉLEMÉNYNILVÁNÍTÓ FÓRUM, ahol mindenki elmond6ja a maga véleményét és tapasztalatait az orvosi vizsgálatokkal kapcsolatos élményeikről és dolgokról, és kérjetek elnézést a többi hozzászólóktól a helytelen és félrevezető megfogalmazás miatt.

3.) Mivel az előző reagálásomra már írtátok, hogy problémáitok, és írtó kellemetlen élményeitek voltak az orvosi szűrővizsgálatokról, ami érez7ően óriási ellenérzést váltott ki és a stílusaitokból ítélve komoly lelki traumát okozott nektek, AMENNYIBEN ÍGÉRETET TESZTEK ITT nekem MINDKETTEN az első két pont megvalósítására, annyiban kaptok tőlem egy felajánlást, miszerint felveszlek benneteket SkyPE-ra ill. MSN-re, és SEGÍTEK NEKTEK FELDOLGOZNI A hszsaitok alapján látszólag feldolgozatlannak tűnő TRAUMÁITOKAT, SŐT, nem csak meghallgatlak benneteket, hanem közösen megkeressük a középutat, hogy ti is disztingváltan elmondhassátok itt a véleményeiteket, a kérdezők is jól járjanak, és a fórumozókat se zavarjátok. Tehát felajánlom az együttműködésemet a segítségetekre, mivel a viselkedésetek számomra "segélykiáltásnak" tűnik valaki felé, aki meghallgatná.


Ígéret hiányában nem áll módomban megtenni felétek a felajánlásomat, ebben az esetben azonban sajnos nem tudom megelőzni azt sem, hogy azok a fórumozók és kérdezők, -- akiket még rajtam kívül felháborít az itteni viselkedésetek -- a mod-okhoz forduljanak segítségért, emiatt előbb-utóbb kitiltsanak benneteket a fórumról. Még1x megismétlem... hozzám is eljutott már jónéhány panasz azon topikok kérdezői közül >>priviben, ahol ti ugyanezzel a stílussal erőszakoskodtatok. Mivel nem vok azonban mod., nem tud6om, hogy őhozzájuk hányan mennek reklamálni miattatok, azonban ezt a kellemetlenséget szeretném MEGELŐZNI! Ezért fontoljátok meg az együttműködést velem! Számomra mindannyiótok érdeke laga annyira fontos, mint a sajátom.



Üdv: EE



Kérem a tisztelt hozzászólókat, akik erre az oldalra tévednek, hogy bátran szóljanak hozzá (MÁSOK IS) a témákhoz, mert a látszat ellenére ez NEM egy zárt OFFtopik! :-)

2010. okt. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 A kérdező kommentje:
Ezt már én is akartam mondani nagyon UTÁLOM HA AZ ÖCSÉMET SÉRTEGETIK TÉNLEG NAGYON érte mindent bármikor
2010. okt. 27. 15:52
 24/53 anonim ***** válasza:
12%
14:44 :D
2010. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/53 A kérdező kommentje:
Figyi 14:44-es van olyan gyerek aki saját magától megy el az olyan helyre nemi gondozó, urológia és nem fél bemenni se na jó lehet egy kicsit de bemegy megvizsgálják neki és belehal nem akkor?
2010. okt. 27. 20:49
 26/53 anonim ***** válasza:
26%

Kérdező!

Válaszolsz a 19:55-ösben feltett/elrejtett kérdéseimre?


EE

2010. okt. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
38%

Csá EE!


A bátyám engem és a haverokat védete meg a korábbi beszólásaink,stílusunk miatt Tomi vagyok egyébként,de nem csak a haverok,hanem a barátnők is bele foltyak úgyazezen ebbe,mert nekik is megvan ám a véleményük,főleg nekik,hozzájuk képest kismiska a stílusom.Majd hétvégére mindenképp fogok írni,mi is a véleményem,mi idegesít annyira engem,és a többieket,de normálisabb stílusban,csak most le vagyok a bátyám által tiltva.Ha nem írtál volna a 69% nak akkor a tesóm rá sem jött volna a dologra,na mindegy,lehet jobb is hogy írtál.Szóval majd azért reagálni fogok rá.Igazából csak annyit bánok,hogy a tesóm és az unokanővérem használta idáig ezt a email címet,meg néha engedték ha átjöttek a kis unokatesóinkat is használni és nekik lett be keverve,azzal hogy mi is írogattunk.

2010. okt. 28. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
38%

EE!


A bátyám ide engedett hogy írjak,mi is van,de aztán én és a haverok egyenlőre szüneteltessük magunkat.


A lényeg a bemásolt linkkel senkit nem akartunk megzavarni,ott az első oldalt találtuk fontosnak,jónak,mert jó szándékkal indították el a topikot,felvilágosító célal,csak rosszul sült el.A lány aki indította abban akart segíteni,hogy a diákokkal ne történjen visszaélés,normálisan bánjanak velük.

Úgy gondoltuk,hogy igen is tudniuk kell,hogy semmire nem lehet kötelezni őket,mert olyan nincs,orvost,eljárási módszert is választhatnak és igen tudom nem tetszik,de ha valakit nagyon zavar akkor élhet azzal hogy nem engedi a vizsgálatot,tudom ez sokakat zavar,de azt hogy ezt tudják joguk van és tudom utálják ezt a jogunk van dumát is,vagy választott orvoshoz megy vele,de szerintem mindent tudniuk kell.Jobb érzés az ha az ember úgy érzi,hogy dönthetet,beleszólhatot a dolgokba,mintha kényszer hatására ,megy,ment bele valamibe.Én jobban jártam volna ha ezeket tudtam volna és azért dönthetek.Én is szakember párti vagyok inkább,mert hát hiába hoznak urológust a suliba,ott nem épp tisztességes módon zajlik sokszor a vizsgálat,ha meg elmész urológiára akkor ott sokszor még külön paraván is van és csak az orvos lát,nem a fél osztály,meg egy csomó asszisztens,ha kérdezgetnek magán jellegű dolgokról akkor ott azért azt más nem hallja,meg önszántából kell,hogy menjen az ember.Nem rabszolgák vagy állatok vagyunk,mert sokszor amikor mint a csordát felsorakoztatják és mások előtt vizsgálgatják ezt lehet érezni és hát senki nem akar dumálni otthon róla,minek.Oké régen volt,de akkor is,az ember el is felejtené,de folyton másoktól is hallja már megint mi volt.Amikor itt írogattunk fiúk,lányok vegyesen voltunk és a csajok meg sokkal jobban ki voltak akadva,mert ők is sok mindennel nem értenek egyet és van vizsgálat ami értelmetlen náluk,ők a mellbőséget emlegetík folyton,én nem is tudtam hogy van ilyen náluk,ami igaz,csak azért levetközni,hogy azt mérjék mekkora az értelmetlen,meg olyasmit sérelmeznek hogy van vizsgálat,amit simán kevésbbé cinkes módon lehetne megoldani és sokszor kérik normálisan az orvost hogy inkább így és beszólt nekik a doki stb.,a többit hagyom mert sok lenne.Az msn-t hagyjuk itt leírom mi van,aztán léphetünk tovább.A trauma szót semmelyikünkre nem használnám,meg hogy nem tudta feldolgozni azt sem,de idegesítő,hogy még mindig sok helyen úgyanez a módszer van és senki nem mondja el rendesen hogy mivel is élhet egy diák.És igen néha bunk.ó a stílusom,de egyrészt abban a korban vagyok és másrészt meg ha azt mondom valamire nem,akkor nem is csesztetnek,sok mindenben tud ez a stílus segíteni.Majd visszaveszek belőle.Van azért pár általános iskolás unokatesóm,akik járnak gyakran hozzánk,kicsit átjáróház vagyunk és előttük sose beszélünk ilyen témáról,csak haverókkal,nem olcsuk be őket a nézeteinkkel,mindig figyelünk ilyenekre,ne hogy elszóljuk magunkat és minden évben mégis feszengenek ha jön a vizsgálat,pedig még semmi intim jellegű nem volt,de ők is hallják a többiektől a híreket,meg nem nevelték őket semmi ilyen ellen,de az osztályok nagy része mindig parázik,ne hogy legyen,hogy lesz,ne legyen ott más,mit fognak csinálni és ha nem akarná,csupa ilyennek foglalkoznak olyankor,a lányok meg még jobban,ők már az alsóneműbe való összezárástól is fárszt kapnak.Ami idegesít,hogy semmi beleszólás,felvilágosítás,felkészítés,vagy ahogy mondanád lelkiismeret nincs sok orvosban,mert akkor más hogy meglehetne oldani az egészet és figyelnének ilyenre.


Szerintem egy normálisan,érthetően leírt teljes körű felvilágosítást segítő oldalra szükség lenne,de ott csak a tények legyenek leírva,hozzászólás nélkül és mindenki számára érthetően.

Ha valakit megsértettem akkor sajnálom,de a stílusom nehéz elnyomni,azért majd változtatni probálok.

2010. okt. 28. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 A kérdező kommentje:
Köszi szépen remélem a bátyád megnevel egy kicsit öcsi nem azért nyitottam ezt a topikot, hogy ilyenek be írjanak én segítséget kértem de nem olyat amilyenekt ti írtatokerről ennyit írd le mit kaptál bátyádtól érte remélem kaptál
2010. okt. 28. 19:31
 30/53 anonim ***** válasza:
67%
Na kaptam,de csak szóban,meg fejmosást is,sőt a haverok is és marházást sem én írtam a haverom,szóval azért bocs tőlem is.De mint írtam nem rosszszándékból másolgatjuk az említett topikot,meg a haverok is használják úgyanezt a címet és pont emiatt kell majd a bátyámnak újra regisztrálni.De azért így reagálok,mert én szószerint kényszer miatt mentem bele ilyen vizsgálatba és eleve én senki előtt nem szeretek gatya nélkül lenni,nem vagyunk egyformák,ja és minden rendben minden formában,mert ha valaki nem szeret más előtt vetkőzgetni sokszor egyből azzal jönnek,hogy biztos valami nem stimmel a gatyában,de nálam igens és nálunk az első ilyennél az összes fiú bennt volt és ágyon fekve húzkodta a doki,szóval ott mindent láttak a többiek,szóval rosszabb volt mint nálatok,jó mondjuk kisebb voltam,de akkor is,a második már hiába volt egyesével,meg már állva akkor is azóta is utálom őket,ja és az osztályból nem én vagyok az egyetlen,pedig már eltelt pár év ,később meg már hiába tudtam hogy hogy beleszólhatok mi legyen velem,már késő volt.Engem az zavart hogy kényszerítve voltam,nekem ez nem valami búli,azt meg főleg nem bírtam,ha nő az aki nézeget ilyenkor.
2010. okt. 28. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!