Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ciki ha az osztálytársaim...

Ciki ha az osztálytársaim előtt kell letolnom az alsógatyát?

Figyelt kérdés
iskolaorvosin mikor a fütyimet nézik meg a szurit is előttük kapom felkarba mondjukaz még elmegy nekünk kell zuhanyozni minden tesi után nem vagyunk szégyenlősek egymás előtt de kicsit ciki nekem jah amikor nézik csaka fiúk vannak bennt négyen megyünk be és lekell vetkőzni mindenkinek alsóra megvizsgál mindent aztán a többiek a velem bennt lévő fiúk előtt tolassa levelem a gatyát a térdemig meg ki is buktassa de vissza mindíg nekem kell kicsit égő a többiek előtt szrintetek is 7.-es vok s fiú irjatok köszi
2010. okt. 24. 15:51
1 2 3 4 5 6
 41/53 anonim ***** válasza:
40%

Ja Tomi voltam!


Kérdezőnek,meg bocs,de azt hittem rám akarják kenni,hogy kamu kérdéseket írogatok ki.Eléggé összezavarodtam azzal hogy ide bemásolta EE ezt a fürdözéses kérdést,mert hát a tiédben is meg van említve a zuhanyzás.Szóval könnyű engem összezavarni,meg mindig azt hiszem megint rám akarnak verni valamit,mint általában.Szóval bocs mégegyszer,de már találkoztam nem egy kamu kérdéssel,meg hát írtam sokaknak én is zavaros vagyok és nem tudja eldönteni ki is írogat,hisz sokszor többen szóltunk hozzá a dolgokhoz,nem épp jó stílusban.Meg nem csak én írok mint 69%-os,mert már kaptam mástól is egyszer üzit,hogy neki szóltak be.De tényleg változó félben vagyok,meg kapnék is a fejemre.Szóval bocsánat mindenkitől.

2010. okt. 30. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/53 A kérdező kommentje:
Kedves Tomi eza legkevesebb, hogy bocsánatot kérsz mégis mit képzelsz magadról mi kis taknyos?
2010. okt. 31. 11:34
 43/53 A kérdező kommentje:

Én EE-hez szóltam az a komment, hogy nincs szükségem rád meg stb.

Az meg Tominak szólt teljesen összezavart nem tudom mire jó ez neki én segítséget kértem de ő mindent elrontott ja az nem az én topikom na mégegyszer bocsáss meg és kérlek írd le a kérdéseket én szivesen válaszolok rá. Tomi te meg légyszi többet ne irogass ebbe a topikba hálás köszönetem

2010. okt. 31. 17:24
 44/53 anonim ***** válasza:
0%
ok nem írok többet,de engem is a bemásolt kérdés összezavart,nem tudtam kinek szólt.
2010. nov. 1. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/53 A kérdező kommentje:
Miért kérded vagy most kitől kérdezted tőlem vagy Tomitól??
2010. nov. 5. 07:39
 46/53 anonim ***** válasza:
A kérdésem EE 33-nak szólt! Nem látod? :D Már amennyiben te tőlem kérdezed, hogy "kitől kérdezem" ? :DDD Jajj bepisilek :DDD
2010. nov. 5. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/53 anonim ***** válasza:
nekünk nem kellett szuri után zuhizni... :P hehe de amúgy meg egyáltalán nem ciki.ők is férfiből vannak.
2010. nov. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/53 A kérdező kommentje:
Az vagyok aki a topikot nyitotta örülnék ha csak ÉRTELMES VÁLASZOKAT KAPNÉK és Tomi te már mondtam, hogy állj le
2010. nov. 10. 11:14
 49/53 anonim ***** válasza:

ez baromság. nekünk soha nem nézték meg a farkunkat meg zuhanyozni se kellett.

milyen alvégről szalajtott idióta iskola ez? bivalybasznádi vagy?

2010. nov. 10. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/53 anonim ***** válasza:
88%
Egy valamit magyarázz meg nekem kérdező! Miért szégyellősek mániákusan a mai fiatalok, miért nem mertek egymás előtt zuhanyozni. Igen a fiúk is megbámulják egymást kinek mekkora van de ebbe mi az a hú de ciki. Én is megbámultam másokat engem is megbámultak (valaki még kommentálta, hogy mekkora :))De nem értem mi ez a nagy nyafogás újabban a nem merek levetkőzni tesi óra előtt és után orvos előtt meg stb. Ez kész röhej. Gondolom a páratokkal is ruhában szeretkeztek már ezen sem lepődnék meg.
2010. nov. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!