Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urológushoz rövid...

Ha elmegyek urológushoz rövid fitymafék problémával, létezik olyan, hogy azonnal megműtse (átvágja)? Vagy visszahív más időpontra? Illetve az SZTK-kban elérhető a lézeres megoldás vagy az csak a fizetős helyeken van?

Figyelt kérdés

SZTK-ba megyek urológushoz és minél előbb szeretnék túl lenni ezen a "kis műtéten". Ezért kérdezem, hogy van-e rá esély, hogy ha jövőhéten elmegyek, még azon a héten el is végezze a műtétet.

A problémám: ernyedt állapotban hátra tudom húzni a fitymát, de kicsit húzza lefele a makkomat.

merev állapotban: kézzel tudom csak hátrahúzni, egy kicsit feszülő érzést érzek és a makk alatt meg is akad közvetlenül a fitymafékem pedig feszül és elfehéredik. Köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 19. 16:21
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/209 A kérdező kommentje:
Nekem is volt kiskoromban orrmandula műtétem, de nálam nem volt semmi komplikáció szerencsére. Igen, az tény, hogy mivel idős így jó sok tapasztalata lehet.
2011. aug. 25. 15:14
 42/209 anonim ***** válasza:
Hali! Műtéten atesettektől kérdezném, hogy hálapénzt adtatok e a dokinak? Ja és én is ilyen műtét előtt vagyok 28 évesen sajnos.:(
2011. aug. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/209 anonim ***** válasza:
Hali! Műtéten atesettektől kérdezném, hogy hálapénzt adtatok e a dokinak? Ja és én is ilyen műtét előtt vagyok 28 évesen sajnos.:( Amúgy mivel mentetek a műtétre, busz, autó? Meg a hazaúton kellemetlenség? Meddig utaztatok?
2011. aug. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/209 lbpref ***** válasza:

No igen, a hálapénz... Elgondolkodtam rajta, de 5 perces műtét az egész, és nekem sem ad a napi 60-80 ügyfél "hálapénzt" azért, mert elvégzem a munkám... Szóval én pofátlan módon nem. Bár nem hiszem, hogy pofátlan lettem volna, ez tényleg rutinműtét.

Idős kontra fiatal: engem először idős vizsgált, de ő már nem műtött, aztán fiatal írt ki műtétre (lenyomoztam, 37 éves, de többnek néz ki :) ), a műtét közben csak az asszisztenssel dumált, hozzám csak egyszer-egyszer szóltak.

A fájdalomra közben rájöttem, hogy mi: szúr a varrat. :) Vannak ugye kiálló végei, és a makkomhoz pont hozzáér, és sajna szúrja, szóval ez addig megmarad, amíg a varrat ott van. Néha egyáltalán nem érzem. A vérzés úgy tűnik, már elmúlt, majd még figyelem.

Kérdező: türelem, én is aug. elején voltam először, aztán két hét múlva a másik dokinál, és még egy hét műtét, vártam már, mint a messiást, most meg a gyógyulásra, hogy tényleg kielégítő lesz-e az eredmény. Kamillázni fogom, de majd akkor, ha már "stabilnak" érzem :), mondjuk a hétvégén.

Amúgy az ciki, hogy itthon nem mondtam el? Kis lakás, sok családtag, nincs semmi magánszférám, vagy magánéletem, szóval úgy gondoltam, ez az én magánügyem marad. Csak a kamillázás lesz gyanús... :)

2011. aug. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/209 A kérdező kommentje:
Remélem azért ennyire nem fog nekem elhúzódni, jó lenne, ha jövőhéten már sor kerülne a műtétre:) Nekem is csak annyit tudnak otthon, hogy megyek urológushoz, konkrétumot nem mondtam:D
2011. aug. 25. 19:11
 46/209 lbpref ***** válasza:
15:18-kor válaszolónak: én meg 30 éves vagyok, eddig vártam... :) Nem tudom, mire... De én eddig tényleg azt hittem, hogy ez így normális, bár korábban megfordult a fejemben, hogy ezt vajon át lehet-e vágatni, de azt gondoltam, hülyeség, és a doki kiröhög. Aztán utánaolvastam, és kiderült, hogy "népbetegség". :)
2011. aug. 25. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/209 anonim ***** válasza:
Annyit még, hogy nektek nem szorult be néha a makk mögé a fityma. Lankadtan ill. mereven? Mert nekem lankadtan is nehézkes visszatolni.
2011. aug. 26. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/209 lbpref ***** válasza:
Nekem nincs ilyen gondom, sőt, a doki szerint fitymatúltengésem is van :), azaz van bőr bőven, de elég laza, könnyen jön-megy mereven is.
2011. aug. 26. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/209 anonim ***** válasza:
Nekem sem megy vissza a fitymám olyan mintha metszett fa.zú volnák.
2011. aug. 26. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/209 A kérdező kommentje:
Lankadtan beszorul mögé és nehezen megy vissza? Akkor nálad valószínűleg fitymaszűkület is van.
2011. aug. 26. 12:19
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!