Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urológushoz rövid...

Ha elmegyek urológushoz rövid fitymafék problémával, létezik olyan, hogy azonnal megműtse (átvágja)? Vagy visszahív más időpontra? Illetve az SZTK-kban elérhető a lézeres megoldás vagy az csak a fizetős helyeken van?

Figyelt kérdés

SZTK-ba megyek urológushoz és minél előbb szeretnék túl lenni ezen a "kis műtéten". Ezért kérdezem, hogy van-e rá esély, hogy ha jövőhéten elmegyek, még azon a héten el is végezze a műtétet.

A problémám: ernyedt állapotban hátra tudom húzni a fitymát, de kicsit húzza lefele a makkomat.

merev állapotban: kézzel tudom csak hátrahúzni, egy kicsit feszülő érzést érzek és a makk alatt meg is akad közvetlenül a fitymafékem pedig feszül és elfehéredik. Köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 19. 16:21
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/209 A kérdező kommentje:
Voltam az SZTK-ban, de szabadságon van a doki:D Jövőhéten tudok csak menni. Nem örülök neki, hogy így elhúzódik, de ez van.
2011. aug. 26. 12:20
 52/209 anonim ***** válasza:

08:39-nek.


Hogyérted azt hogy nem megy vissza? Állandóan a makk mögött van? Abból hogy azt mondot "olyan mintha metélt f*szú volnál" furán hangzik. Ha akarod sem jön vissza vagy hogy?

2011. aug. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/209 lbpref ***** válasza:
Hááát srácok, nem gondoltam volna, hogy az éjszakai merevedés lehet kellemetlen... :) Kicsit fájt emiatt a varrat és fel is ébredtem. De amúgy egyre kevésbé érzem a varratokat, gondolom, kezdenek puhulni (felszívódók ugyebár). Ma lesz 3 napja, hogy műtöttek, asszem kezdek kamillázni. :)
2011. aug. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/209 anonim ***** válasza:

Ja,igen az nekem is kellemetlen:D

Én se érzek már semmit ez 6. napom.

2011. aug. 27. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/209 A kérdező kommentje:
Ááááá, ti már kamilláztok, én meg még sehol nem tartok:D
2011. aug. 27. 19:35
 56/209 lbpref ***** válasza:
Hááát, kamilla ide, vagy oda, én továbbra sem vagyok elégedett. Ma is meglestem, annyival jobb, hogy nem húzza már a makkom hegyét a fék, de csak ennyi, hosszabb nem nagyon lett, ahogy a fityma a makk alá ér, már ki is van teljesen egyenesedve, ha ott tovább húzom, ismét elkezd feszülni (a varratok miatt egyelőre még nem mertem)... Szóval lehet, hogy lesz még egy köröm a lézeres csókánál. :)
2011. aug. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/209 lbpref ***** válasza:
És az egyik varrat továbbra is piszok kényelmetlen, szúr, fáj, ha az alsógatyám hozzáér. Remélem, a kamilla picit felpuhítja.
2011. aug. 27. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/209 A kérdező kommentje:
Hát nem hangzik valami jól:( Kíváncsi vagyok, hogy az én extrém rövid fékemmel mit kezdenek majd. Lehet, hogy nekem még toldás is kéne bele:D
2011. aug. 27. 20:30
 59/209 lbpref ***** válasza:
Nekem is... Azt is néztem, hogy a makk alatt eléggé "mélyen" bevágott a doki, egészen a farkamig. Gondolom azért, hogy minél lejjebb tudja húzni a féket. Viszont az az a pont, ami érzékeny, kicsit fájdalmas, ha hozzáér kívülről az alsónadrág, szóval ez lesz a gyenge pont. Remélem, nem fog egy hónapig gyógyulni. Amúgy a seb szép, a bőr rózsaszín. :)
2011. aug. 27. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/209 A kérdező kommentje:

Már fentebb is írtam, nekem ennyire rövid sajnos:

"Tehát mikor merev állapotban van és kézzel húzom hátra a fitymát, már akkor feszül a fékem, mikor még le se húztam a makkról. Aztán mikor lehúzom a makkról, közvetlenül a makk alatt megakad az egész, mert annyira feszül a fékem, hogy még felül se tudom kisimítani."


Neked azért nem volt ennyire rövid nem? Bár még nem is látta az urológus, hogy mi nálam a helyzet, már most attól félek, hogy a műtét után se lesz elég hosszú a fékem:(

2011. aug. 27. 22:01
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!