Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urológushoz rövid...

Ha elmegyek urológushoz rövid fitymafék problémával, létezik olyan, hogy azonnal megműtse (átvágja)? Vagy visszahív más időpontra? Illetve az SZTK-kban elérhető a lézeres megoldás vagy az csak a fizetős helyeken van?

Figyelt kérdés

SZTK-ba megyek urológushoz és minél előbb szeretnék túl lenni ezen a "kis műtéten". Ezért kérdezem, hogy van-e rá esély, hogy ha jövőhéten elmegyek, még azon a héten el is végezze a műtétet.

A problémám: ernyedt állapotban hátra tudom húzni a fitymát, de kicsit húzza lefele a makkomat.

merev állapotban: kézzel tudom csak hátrahúzni, egy kicsit feszülő érzést érzek és a makk alatt meg is akad közvetlenül a fitymafékem pedig feszül és elfehéredik. Köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 19. 16:21
 201/209 A kérdező kommentje:

Szia!


Sajnos nem tudok segíteni a kérdésedben, mert engem lézeres módszerrel műtöttek(eltávolították a féket) és 2hét alatt teljesen begyógyult. Amennyire tudom a szikés módszer esetén valóban jó lenne várnod 2hónapot legalább. Olvasd el visszamenőlegesen a válaszokat, lbpref-nek is szikével csinálták és elég sok hasznos információt leírt. Esetleg, ha figyeli még a kérdést, biztos fog neked válaszolni:)

2011. nov. 27. 15:38
 202/209 A kérdező kommentje:

"Most leszek 15 a napokban és ha talán megkérdezi hogy lesz valami nem tudom hogy utasítsam vissza. "


Szerintem mondd el neki az igazat. Nincs ebben semmi ciki:)

2011. nov. 27. 15:41
 203/209 anonim ***** válasza:

Én meg elfelejtettem odaírni hogy nekem elektrokauterrel csinálták.

Amúgy igen Ibprefnek sok hasznos válasza volt szóval szerintem is olvasgass majd vissza.:)


Kérdező veled mi a helyzet? Már rég volt "konzultáció":D

2011. nov. 27. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/209 A kérdező kommentje:

Ja, te vagy az?:)

Nálam minden rendben. Nagyon szép az eredmény és tényleg 2hét alatt teljesen begyógyult:) A szűkületem is úgy tűnik megoldódott magától:D Nem tudom, hogy hogyan, de tágult... Már mereven is hátratudom húzni majdnem teljesen:) Örülök neki:) Nálad mi a helyzet? Jól szuperál a szerszám? Remélem Ibref is erre téved majd:)))

2011. nov. 28. 00:31
 205/209 A kérdező kommentje:
Bocsánat, helyesen: lbpref.
2011. nov. 28. 00:32
 206/209 anonim ***** válasza:

Na ennek örülök!:)

Velem is minden rendben,működik minden:)

2011. nov. 28. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 207/209 anonim válasza:

Sziasztok én vagyok az előző srác(14 éves)

Köszi a válaszokat, elolvasgattam itt mindent, és hát a kenőcs tényleg bevált. Egy hét alatt kiesett az összes varratom, most volt 6 hete hogy műtöttek, úgyhogy már ideje volt szóval örülök. Igazából az érdekelne még, hogy meddig kenegessem még még egy két hétig vagy már felesleges?

Meg nem is tudom ki írta, hogy mereven nehezen jön le a fitymája, szóval enyhe fitymaszűkűlete van, de hogy elmúlt és azóta tágult neki. Hát én nem tudom igazából mi a helyzet, ma húztam le először merev állapotban, de csak a makk alá meg még egy picit, szóval nem teljesen, tovább nem volt merszem húzni.Például az baj, ha merev állapotban nem jön le magától hanem kézzel kell lehúznom? Igazából az önkielégítést is úgy végeztem, hogy nem húztam le teljesen a bőrt csak pár centit. Még holnap próbálkozok de bizonytalan vagyok, félek h valami nem lesz jó, és újra kell műteni.:(

(amúgy a barátnőm dobott, úgyhogy a szex téma még várhat:D)

2011. dec. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/209 A kérdező kommentje:

Szia!


A kenőcsös kérdésedre nem tudok válaszolni, mert nekem csak 1hétig kellett kenegetnem(mondjuk én 2-ig kentem), de nekem nem voltak benne varratok, lézeres műtét...


"Például az baj, ha merev állapotban nem jön le magától hanem kézzel kell lehúznom?"

Nekem se jön le magától, ez nem baj.:)


Amikor lehúzod a makk alá, akkor ott szorít? Vagy milyen érzés?

2011. dec. 19. 15:50
 209/209 lbpref ***** válasza:

Sziasztok, látom, újra beindult a topic :)

Elég rég jártam erre sajnos, sok a mló és a túlóra, és közben még vezetni is tanulok :) szóval élni sincs időm.

Új kérdező (14 éves): az - ahogy előttem is írták - nem baj, ha magától nem megy hátra fityma, általában épp az ilyen „bőséges” fitymánál alakul ki - és véleményem szerint, ha nincs partnered épp, az ilyen fitymával sokkal élvezetesebb, mikor egyedül csinálod. :)

A Neogranormon úgy tűnik, mindenkinek bevált, nekem is rohamos javulást és a varratok gyors kipotyogásat okozta. Aug. 24-én műtöttek, szept. 11-én pottyant ki (húztam ki, mert már nem tartotta„hús”, csak nem tudott kiesni az „üregéből”) az utolsó varrat. Rá egy hétre avatta fel a partnerem :), 3,5 héttel a műtét után (addig teljes önmegtartóztatás volt), de akkor még érzekeny volt. Kellett a két hónap, hogy olyan legyen, mint előtte. Azóta szétmentünk, de nem emiatt.

Ami fura, hogy neked ennyire vérzett, hogy az alsódon is látszott. Nekem a kamillázástól bedurrant a seb, egy hét után felhagytam vele, és áttértem a kenőcsre, de abban tocsogott. :) Heget nem igazán látok, persze tüzetesebb szemrevételezéssel észre lehet venni, hogy műtöttek, de első blikkre nem. Már a rizikós ponton (ameddig a szikével bevágták, a vágás végén) sem érzékeny. De ha visszamehetnék az időben, továbbra is az elektromos (vagy lézerszerű) módszerrel csináltatnám inkább. Eég kellemetlen tortúra volt nekem a szikés verzió.

2011. dec. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!