Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Ha elmegyek urológushoz rövid...

Ha elmegyek urológushoz rövid fitymafék problémával, létezik olyan, hogy azonnal megműtse (átvágja)? Vagy visszahív más időpontra? Illetve az SZTK-kban elérhető a lézeres megoldás vagy az csak a fizetős helyeken van?

Figyelt kérdés

SZTK-ba megyek urológushoz és minél előbb szeretnék túl lenni ezen a "kis műtéten". Ezért kérdezem, hogy van-e rá esély, hogy ha jövőhéten elmegyek, még azon a héten el is végezze a műtétet.

A problémám: ernyedt állapotban hátra tudom húzni a fitymát, de kicsit húzza lefele a makkomat.

merev állapotban: kézzel tudom csak hátrahúzni, egy kicsit feszülő érzést érzek és a makk alatt meg is akad közvetlenül a fitymafékem pedig feszül és elfehéredik. Köszönöm a segítségeteket!


2011. aug. 19. 16:21
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
 61/209 lbpref ***** válasza:
A műtét eredménye attól is függ, hogy van "lenőve" a fék. Nekem közvetlen a makk alatt elég széles és rövid a bőrcafat, így ott nem nagyon lehetett nyújtani, de a felső része, ami a makk tetejéhez volt nőve, azon azért sikerült elég sokat nyújtani. Most a vágás után a fék már nem a makkom tetejéhez, a húgycsőnyíláshoz, hanem a makk aljához csatlakozik, így remélhetőleg már nem fog húzódni. Nekem még épp a makk alá tudott húzódni a fityma alul, és onnantól már húzódott is a fék és húzta a makkom.
2011. aug. 28. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/209 lbpref ***** válasza:
100%
Srácok, megvilágosodtam... :) Azért érzékeny egy ponton a varrat mentén, mert úgy nézem, ott még mindig "seb" van, azaz olyan, mint egy friss seb. Kb. a varrat közepén. Alatta-felette már szinte teljesen gyógyult, ma délben lesz 5. napja, hogy műtöttek. A seb ott látszik, ahol épp visszahajlik a bőr, ha a makkomat fedi a fityma. Javulgat, de lassan. :( Remélem, hét végére már rendben lesz, mert amúgy ha ez nem lenne, már egyáltalán nem érezném, hogy vágtak, csak a varratokat...
2011. aug. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/209 A kérdező kommentje:

Magyarul akkor neked is eléggé rövid volt a féked. Megkérdezhetem, hogy szex esetén vagy maszturbáláskor lehúztad a makkról a fitymádat vagy sem?

Köszi

2011. aug. 29. 23:58
 64/209 lbpref ***** válasza:
95%

Szex esetén igen, vagyis ment magától, de csak a makk alá tudott, ott meg ugye megfeszült, szóval nem volt túl hálás... Maszturbálásnál teljesen nem húztam hátra, mert kényelmesebb volt, ha csak félig húztam le.

Viszont nem tudom, hogy vágott, vagy varrt a doki, de tegnap az ominózus részen, a makk alatt közvetlenül, ahol visszahajlik a fityma, ha fedi a makkot, ott vérzett még mindig. Vagy nem fogja rendesen egy varrat, vagy kibomlott, vagy nem tudom, de azt a pontot érzem amúgy napok óta. Nem láttam rendesen a vértől, hogy néz ki. Nem vérzett nagyon, épp csak 1 csepp, de akkor is... És ott meg is feszül, ha hátrahúzom a bőrt. Ez így marha lassan fog gyógyulni, kb. mintha nem is csináltak volna semmit és magától szakadt volna...

Továbbra is falba bírnám verni a fejem, hogy nem a lézeresre mentem, az már lassan gyógyult lenne, itt meg a varratokkal is vergődni kell, amik aztán ki tudja, mennyire szívódnak fel belül, aztán majd fognak fél évig szúrni... Áááh... magyar egészségügy... :((

2011. aug. 30. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/209 anonim ***** válasza:
100%
Csak jobb lesz neked, mint nekem... én teljes körülmetélésen estem át és a mai napig bent vannak, évek óta a varratok egy része, cikkcakkos lett a vágás, két helyen a makkra rá van gyógyulva a bőrdarabkák... ocsmány az egész.... és használhatatlan
2011. aug. 30. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/209 anonim ***** válasza:
100%
Mikor jön már rendbe a fitymátok? Elég népszerű lett ez a fityma kérdés.
2011. aug. 30. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/209 lbpref ***** válasza:

09:18-asnak: és nem mentél vissza a műtő dokihoz, hogy akkor ezt lesz szíves rendbe hozni?


Előzőnek: persze, hogy népszerű, szeretnék 30 év után felszabadultan, óvatoskodás és fájdalom nélkül szexelni. :) Szerintem nem irreális elvárás...

2011. aug. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/209 anonim ***** válasza:
Oké, csak azon csodálkozom, hogy erre 30 éves korodban került sor.
2011. aug. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/209 lbpref ***** válasza:
100%
Sokáig azt hittem, hogy ez így normális, és végül is egy darabig nem is volt gáz a dolog, csak ha nem vigyáztam, akkor volt kellemetlen. Aztán gyanakodni kezdtem, utánaolvastam, és kiderült, hogy nagyon is abnormális. :) Későn érő típus vagyok. :)
2011. aug. 30. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/209 A kérdező kommentje:

Na sziasztok!


Voltam az urológián. Azt mondta, hogy így lankadt állapotban nem lát problémád, de gondolja nem ilyenkor van gond, hanem... Mondom igen, aztán elmondtam, amit ide is leírtam, hogy mereven mi a helyzet. Azt mondta, hogy akkor egy kis műtét lesz. Elküldött laborra, az eredménnyel vissza kell mennem és utána megbeszéljük a többit. Ja és nem helyben és nem ő fogja csinálni, hanem kórházba kell mennem.

2011. aug. 31. 15:57
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!