Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orvosi végzettségűek/orvostanh...

Orvosi végzettségűek/orvostanhallgatók! Hogyan vélekedtek a mostanában kialakuló koronavírus-vitá(k)ról? (Gődény/Boldogkői, stb.)

Figyelt kérdés

Aki a szakmában benne van, az gondolom ismeri, miről van szó, de azért "emlékeztetőnek" például:


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=WTIgoWUH9Mo


https://www.youtube.com/watch?v=zWG4uAcNYjE


[link]


stb. stb.



Köszönök minden hasznos választ előre is!



2020. szept. 23. 20:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/170 anonim ***** válasza:
29%

Boldogkői miért jött többször is az összeesküvés-elmélettel?

mindig ő hozza fel a vitákban, nézzétek vissza!



Egyébként ez egy, az elmélethez kapcsolódó videó, amit emlegetett. Létezik a hely, nagyon bizarr:

https://www.youtube.com/watch?v=fP2Pb0JYDTI

2020. szept. 25. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/170 anonim ***** válasza:
35%

Én teljesen más véleményen vagyok tőlük. Elkerülhetetlen a vírusfertőzöttség, és csak abban bízhatunk hogy gyengülni fog a betegség lefolyása, vele együtt a vírus szerkezete.

Szóval aki azt gondolja hogy ő maszkot visel és nem kapja el előbb utóbb az nagyon téved.

2020. szept. 26. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/170 Barbell Deadlift ***** válasza:
76%

Milyen számok igazolják amúgy Gődényt?

Én már sokszor hallottam ezt az érvet (személyesen a választási csaló patikustól is), de még sosem mutatta meg senki, hoyy pontosan milyen számokról van szó.

2020. szept. 27. 04:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/170 anonim ***** válasza:
20%

13-as. Egyiket ismerem, hogy hol nézhetsz utánuk.

Felmész az NHS hivatalos oldalára és ott kikeresed (hamar könnyen megtalálható!)az éves/féléves halálozási arányok.

Abból látható, hogy mondjuk 2019 1. félévben mennyi ember halt meg Magyarország egész területén, illetve 2020 1. félévében meg mennyi volt. Így magad is láthatod mi a helyzet. HIVATALOS ADATOKON alapulva .

2020. szept. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/170 Barbell Deadlift ***** válasza:
66%

Bocsi, mit nézzek meg az NHS oldalán? Tudom, hogy hány ember halt meg eddig, nyílvános adat. Mit bizonyít az a szám pontosan? Bárki állított olyat, hogy itt milliók fognak meghalni? Ember, pont azért hoztak korlátozásokat, hogy ne legyen se kiugró halálozás, se az EÜ ne legyen túlterhelve. Az, hogy nincs kiugró halálozás, pont azt bizonyítja, hogy jól jöttek a korlátozások.

Tehát mégegyszer, mit igazolnak Gődény számai?

2020. szept. 27. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/170 anonim ***** válasza:
15%
Nem igaz. Számos országban nem voltak korlátozások, volt olyan hely ahol kifejezett nagyívben xartak az egészre. Ott sincs meg a plusz halál. Nem volt járvány, a számok Gödényéken igazolják akkor is ha ez a járványhívőknek kicsípi a szemét.
2020. szept. 27. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/170 anonim ***** válasza:
21%
JA ami a legeslegszebb, hogy még ott sincs plusz halál ahol pedig kipattant minden, Kínában. Valószínúleg az ő zsiványságuk az egész, a világ uraivá tette őket a "járvány", minden céget lesben állva azonnal bagóért beharácsoltak amint leesett a tőzsdén a pánik hatására. De ez már konteó, szóval csak mellékesen mondtam.
2020. szept. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/170 Barbell Deadlift ***** válasza:
92%

Marhaságokat beszélsz...Itt egy link: [link]

Ott, ahol eleinte nem foglalkoztak a vírussal, már most látszik a kiugró halálozás. Ja, de gondolom ez kamu, mer' a Gődény mást mondott.

Azon meg nem tudom, mit nem fogsz fel, hogy úgy, hogy a fél ország le van zárva, nem tud terjedni a vírust.

Azokat az országokat meg sorold már, ahol szartak a járványra, és mégsem történt sem...

2020. szept. 27. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/170 anonim ***** válasza:
0%
Itt nincs orvos.
2020. szept. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/170 Barbell Deadlift ***** válasza:
56%
*még sem történt semmi.
2020. szept. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!