Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Orvosi végzettségűek/orvostanh...

Orvosi végzettségűek/orvostanhallgatók! Hogyan vélekedtek a mostanában kialakuló koronavírus-vitá(k)ról? (Gődény/Boldogkői, stb.)

Figyelt kérdés

Aki a szakmában benne van, az gondolom ismeri, miről van szó, de azért "emlékeztetőnek" például:


[link]


https://www.youtube.com/watch?v=WTIgoWUH9Mo


https://www.youtube.com/watch?v=zWG4uAcNYjE


[link]


stb. stb.



Köszönök minden hasznos választ előre is!



2020. szept. 23. 20:25
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/170 anonim ***** válasza:
27%

Boldogkői állítását leleplező cikk:


[link]


Ebből idézem:


"Itthon a szegedi kutató, Letoha Tamás szerint az orosz vakcina alapját jelentő adenoasszociált vírusok (AAV-k) olyan, nem emberi patogének, amelyek nagy hatékonysággal képesek az emberi szervezet sejtjeibe jutni és ott tetszőleges gének kifejeződéséhez hozzájárulni. Mivel az adenovírusok képesek az emberi örökítőanyagba is beépülni, ezért megzavarhatják bizonyos emberi gének normál működését, ezzel is megágyazva daganatos folyamatok kialakulásának."

2020. szept. 28. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/170 anonim ***** válasza:
27%

Barbell Deadlift például azt is mondta az egyik haverom, hogy baromira nem adenovírus az orosz vakcina, amit hazudott Boldogkői a vírusban, hanem egy másik fajta.


Rövid keresés után találtam is egy videót róla, amiben erről is szó van, másnak is feltűnt az égbekiáltó hazugsága úgy látszik.


Lentebb be is linkelem nektek ide, 10 perces, élvezzétek!


Nagyon lehet kábítani a népet sokdiplomás , nagy neves emberekkel, úgy látom, hiába hülyeségekkel dobálóznak, ELHISZI A NÉP.


Mert ilyen-olyan prof. a pali.


Külön kiemelném a nagyszerű Boldogkövi SAJÁT SZAVAIT:


"A mellékhatásokat nem tudjuk pontosan és a hatásosságot sem tudjuk pontosan" ... "nem biztos hogy hatásos és piciét nagyobb lesz a mellékhatása"


Úgyhogy rajta! Hallgassatok őrá! Aki meg nem kér oltást az a hülye? Ilyen kijelentései után a nagyszerű Zsoltnak?


Gondolkodjatok!


De tessék megnézni a 10 perces videót!


Itt van:


https://www.youtube.com/watch?v=9CdhsIGhtz0



Boldogkői állítását leleplező cikk:


[link]


Ebből idézem:


"Itthon a szegedi kutató, Letoha Tamás szerint az orosz vakcina alapját jelentő adenoasszociált vírusok (AAV-k) olyan, nem emberi patogének, amelyek nagy hatékonysággal képesek az emberi szervezet sejtjeibe jutni és ott tetszőleges gének kifejeződéséhez hozzájárulni. Mivel az adenovírusok képesek az emberi örökítőanyagba is beépülni, ezért megzavarhatják bizonyos emberi gének normál működését, ezzel is megágyazva daganatos folyamatok kialakulásának."

2020. szept. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/170 anonim ***** válasza:
18%

Na mi van Barbell Deadlift?

Olyan csendbe vagy. Várom a válaszod.

Cáfold meg az igazságot.

2020. szept. 28. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/170 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ott tartunk ebben az országban is, hogy az ilyen kedves, de hebehurgya Boldogkői féle vicces fazonok vezénylik a mainstream álláspontot és akik félvállról leiskolázzák őket szakmailag, a Letoha félék például ők el vanna ásva mélyre nehogy már valaki meghallja őket.
2020. szept. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/170 Barbell Deadlift ***** válasza:
76%

"Barbell Deadlift például azt is mondta az egyik haverom, hogy baromira nem adenovírus az orosz vakcina, amit hazudott Boldogkői a vírusban, hanem egy másik fajta."

Értem, a Lancet biztos hazudik, de a haverod aztán biztos baromira tudja, hogy miből áll az a vakcina: [link]


"Rövid keresés után találtam is egy videót róla, amiben erről is szó van, másnak is feltűnt az égbekiáltó hazugsága úgy látszik."

Nem hazudott, csak a vitájuk szeptember 2.-án volt, az első hivatalos közlemény a vakcináról meg szeptember 4.-én került nyilvánosságra.


"Nagyon lehet kábítani a népet sokdiplomás , nagy neves emberekkel, úgy látom, hiába hülyeségekkel dobálóznak, ELHISZI A NÉP."

Igen, pont ez a baj Gődényékkel, fehér köpenyben ámítják a épet, azok meg mindent elhisznek.


""A mellékhatásokat nem tudjuk pontosan és a hatásosságot sem tudjuk pontosan" ... "nem biztos hogy hatásos és piciét nagyobb lesz a mellékhatása"

Úgyhogy rajta! Hallgassatok őrá! Aki meg nem kér oltást az a hülye? Ilyen kijelentései után a nagyszerű Zsoltnak?"

Bocsi, miben hallgassunk ő rá? Nem értesz egyet az állításaival? Vagy most pontosan mi a problémád? Elmondta, hogy ez egy megbízhatatlan vakcina. Vagy nem értesz vele egyet, szerinted megbízható az orosz cucc?


"Boldogkői állítását leleplező cikk:"

A linked nem működik.

2020. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/170 Barbell Deadlift ***** válasza:
84%

"Na mi van Barbell Deadlift?


Olyan csendbe vagy. Várom a válaszod.


Cáfold meg az igazságot."


Okoska, szerinted én 0-24-ben a gép előtt ülök??

2020. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/170 anonim ***** válasza:
13%

"Nem hazudott, csak a vitájuk szeptember 2.-án volt, az első hivatalos közlemény a vakcináról meg szeptember 4.-én került nyilvánosságra."


EMBER! Látszik meg sem nézted a 10 perces videót!

Ott van 2020 SZEPTEMBER 1.-én lett feltéve!


Saját magad járatod le! Most mindenki visszanézi a 42-esben írt linken a videót és maga láthatja mindenki nekem van igazam.


Itt lezártam a vitát. Nem olvasom mit írsz, nincs értelme veled beszélnem. Nem fogod fel.

2020. szept. 28. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/170 anonim ***** válasza:
0%

Elárultad magad a szeptember 2-vel.

Holott szeptember 1.-e, bárki láthatja.

2020. szept. 28. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/170 Barbell Deadlift ***** válasza:
81%

"EMBER! Látszik meg sem nézted a 10 perces videót!


Ott van 2020 SZEPTEMBER 1.-én lett feltéve!"


Fogyatékos kis barátom, mit nem fogsz fel azon, hogy az első nyilvános cikk az orosz vakcináról szeptember 4.-én jelent meg? Addig csak feltételezések voltak róla. De a doktorod (a kretén Gődény) már tényként kezelte, hogy adeno-asszociált vírussal dolgoznak, peig pont belinkeltem neked a Lancet cikkét, amiben leírják, hogy nem az. De duzzogj csak tovább, és képzeld azt, hogy "lejárattam magam".

2020. szept. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/170 Barbell Deadlift ***** válasza:
76%

Tehát, csak hogy felfogd, teljesen mindegy, hogy szeptember elsejét, vagy másodikát írtam, vagy augusztus 25-öt, a lényegen nem változtat: később jött ki a cikk, tehát Gődény vagy időutazó, vagy hazudott.

A többi felvetésemre látványosan nem reagáltál, ez téged minősít.

2020. szept. 28. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!