Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be oltatnád magad a covid...

Be oltatnád magad a covid elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 18:05
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯
 91/102 anonim ***** válasza:
65%

"Elvégre az az én autóm, én vettem jogom van azt csinálni vele amit akarok! Ha baleset ér, hát így jártam. Az én testem, akkora veszélybe sodrom amekkorába akarom, de nehogy már nekem akár egy percig is kényelmetlen legyen a vezetés. Aki fél az ne üljön autóba, ne menjen ki a házból de nehogy már engem büntessenek azért mert más fél egy kis koccanástól."


Majd magyarázd meg egy apának, ha egy másik autóssal történő baleset következtében elütötted a gyerekét a járdán és az meghalt...

2021. febr. 5. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/102 anonim ***** válasza:
31%

"Hogy mi van az oltásban? Semmi egyéb, mint az elfelejtett puszik és ölelések. Az iskolai kirándulónapok. A nagymamák és nagypapák az ünnepi asztalnál. Egy jó film a moziban, egy telt házas színházi este, egy nagy koncert. Egy éttermi vacsora a családdal és barátokkal, ahol belekóstolunk egymás előételébe. Egy hétvégi kiruccanás valahová repülővel. Sportversenyek. Kézfogás a bemutatkozáskor. Nyugodt álmok, nyitott határok. A padsorok között sétáló tanárok. A tömeg a pályaudvaron, a tömött vonatok, buszok, repülők. A szabadság, hogy akkor maradhatok otthon, amikor akarok."


Akiknek ezek a dolgok nem hiányoznak, az maradjon otthon élete végéig. A normális emberek meg beadatják maguknak az oltást, hogy minél hamarabb át lehessen élni a fent leírtakat újra.

2021. febr. 5. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/102 anonim ***** válasza:
76%

Oltás előtt inkább vérvizsgálatot csináltatnék.


Mert ha már magától is túlvagyok a betegségen és felgyógyultam belőle (anélkül hogy bármit észrevettem volna az egészből), akkor mégis mi értelme lenne beoltatnom magam?


Csak pazarolnák rám azt az értékes vakcinát!

2021. febr. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/102 anonim ***** válasza:
85%

Számomra ami leginkább furcsa, az az, hogy a hivatalos kommunikációban elismerik, hogy úgy is immunitást szerezhető a COVID ellen, amennyiben valaki már átesett és felgyógyult a betegségből, de ennek ellenére a vakcina beadása nem kötött vérvizsgálathoz!


Hogy érdemben megállapítsák előtte, hogy valóban szükséges e egyáltalán az oltás?


Ehelyett csak simán "kívánságműsorra" ráoltanak egy közben már lehet hogy rég COVID immunisra.


Aztán meg csodálkoznak, hogy "NINCS ELÉG VAKCINA".

2021. febr. 5. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/102 Angel3000 ***** válasza:
36%
Sziasztok! A baràtnöm beoltatta magàt egy Gyògyszertàr vezetôje, doktor végzettsége van! Egy okos nô, nemhiszem, hogy hibàt csinàlt!
2021. febr. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/102 Tevenyereggyarto ***** válasza:
7%

#90 & #91


Irónia volt. A saját autó és a KRESZ szabályait állítottam párhuzamba az oltásellenes-féle “az én testem azt csinálok vele amit akarok és a korlátozások csak elnyomnak, semmire sem jók” agymenéseket. Úgy ahogy nem csinálhatsz akármit/ nem közlekedhetsz akárhogy a saját autóddal csak azért mert a sajátod úgy nem csinálhatsz akármit magaddal ,csak azért mert a te tested, ha azzal veszélyeztetsz másokat.

Lásd, írod:

“Majd magyarázd meg egy apának, ha egy másik autóssal történő baleset következtében elütötted a gyerekét a járdán és az meghalt...”

Ugyan ez COVID-témában:

-nem veszem fel a maszkot s nem tartok be semmilyen óvintézkedést meg korlátozást!

-ezt mond majd annak akinek egy családtagja belehalt a COVID-ba mert te (is) hozzájárultál a vírus szabad terjedéséhez.

2021. febr. 5. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/102 anonim ***** válasza:
0%
Aki írta, hogy az átesettek immunisak a vírusra... Rokonom háromszor kapta el a vírust (kórházi dolgozó), harmadjára már majdnem lélegeztetőgépre került, annyira szarul volt. Most beosztották máshová, mert a felgyógyulása után közölte, hogy ez így nem állapot. Ráadásul most oltást sem kaphat/kapott, mert ugye 3 hónapot ki kell várni. Imádkozunk, hogy ne kapja el negyedjére.
2021. febr. 5. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/102 anonim ***** válasza:
61%

"Gyògyszertàr vezetôje, doktor végzettsége van!"


Igen, őket kötelezi az orvosi kamara, nincs választása egy orvosnak sem!

2021. febr. 5. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/102 anonim ***** válasza:
35%

Hamarosan a rendőrök / katonák következnek, őket is kötelezni fogják, mert eleve "jogfosztottak".


Kötelesek engedelmeskedni (nem tüntethetnek).

2021. febr. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/102 anonim ***** válasza:
68%

[link]


Átmenetileg lebénult az arca az oltás után egy 32 éves orvosnak Romániában.


Az oltási kampány december 27-én kezdődött meg Romániában, azóta 2 030 esetben észleltek valamiféle enyhe, gyakori reakciót. 482 esetben az injekció beadásának helyén jelentkezett fájdalom, 1 548 általános tüneteket regisztráltak, mint a láz, a fejfájás, az izomfájdalom, az ízületi fájdalom, gyengeség, csalánkiütés-típusú allergia. (hotnews/hírszerk.) - a Transindex.ro portálról

2021. febr. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!