Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be oltatnád magad a covid...

Be oltatnád magad a covid elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 18:05
 61/102 Tevenyereggyarto ***** válasza:
18%

Nekem ez a kedvencem:

“a törvénytelen korlátozások ellen pedig ahol tudok, tiltakozom, mert ezek ellent mondanak az alapvető emberi jogokkal.”


Aha, tiltja a jogaidat. Gondolom a sebességkorlátozó táblákkal sem vagy jóban mert azok is a szabad jogaid ellen vannak, elvégre hogy volt mersze bárkinek korlátozni ,hogy mennyivel menj! És a stop tábla? Kinek van joga megmondani ,hogy hol állj meg? A teljes KRESZ az alap emberi törvények elnyomásáról szól, csak arra megy ki ez az aljas játék ,hogy irányított birka legyen mindenki!

Én ahol csak tudok ellenkezek az elnyomó hatalommal szemben s semmilyen törvényt nem tartok be az utakon. Elvégre az az én autóm, én vettem jogom van azt csinálni vele amit akarok! Ha baleset ér, hát így jártam. Az én testem, akkora veszélybe sodrom amekkorába akarom, de nehogy már nekem akár egy percig is kényelmetlen legyen a vezetés. Aki fél az ne üljön autóba, ne menjen ki a házból de nehogy már engem büntessenek azért mert más fél egy kis koccanástól.

2021. jan. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/102 anonim ***** válasza:
69%

Nekem az a kedvencem, hogy a vírussal kapcsolatba rengeteg az ellentmondás amire nem tudtok válaszolni.

És márciusba azért tiltották a motorozást, mert ők féltettek, hogy nem tudnak ellátni.

Érdekes, hogy csak pár hétig féltettek ...

1 év múlva már senkit nem érdekel ki oltott

2021. jan. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/102 anonim ***** válasza:
72%
Mellesleg amerikában 10milliós városok vannak és nincs bezárva se étterem, se suli, és még a maszk se kötelező
2021. jan. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/102 anonim ***** válasza:
56%
Beoltatnám, csaldom egy része már meg is kapta az első adagot.
2021. jan. 10. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/102 Tevenyereggyarto ***** válasza:
15%

“Nekem az a kedvencem, hogy a vírussal kapcsolatba rengeteg az ellentmondás amire nem tudtok válaszolni.”


Például? Mármint igazi ellentmondás, nem csak látszólagos, a két ellentétes állítás mind a mai napig legyen érvényes (az nem ellentmondás ha egy korábbi felvetés részben vagy egészben megdőlt) és hivatalos infó legyen, ne a kattintásvadász bulvároldalak polgárpukkasztása.


“És márciusba azért tiltották a motorozást, mert ők féltettek, hogy nem tudnak ellátni.

Érdekes, hogy csak pár hétig féltettek ...”


Elmondták elégszer ,hogy ez most egy ilyen helyzet. Ne kelljen már percenként szólni...

2021. jan. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/102 anonim ***** válasza:
65%

16 év alatt miért tilos?

Amerikában 10milliós városban miért nem félnek tőle?

Miért szuper intelligens a vírus és nem fertőz fiatalokat? A bárányhimlő mindenkit fertőz, és szerintem ugyanolyan lefolyású, csak hát 40 év után kinek nincs alapbetegsége?

Miért nem lehet fog kitörni egy döglött denevértől megint a járvány?

Már amúgy is van mutáns vírus, ezt a mindmeghalunkat 2009 óta a h1n1 óta minden évben elsütik.

Ki emlékszik már a h1n1 re. Az hogy tünt el?

Jah, hogy a válasz az, hogy ez ilyen helyzet? Hát mond annak akinek elhalasztották a műtétjét és azért halt meg.

2021. jan. 10. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/102 anonim ***** válasza:
39%

Igen es igen. Angliaban leszek beoltva, es itt iden oszre prognosztizaljak, mire mindenki hozzajut.

Es minel kevesebb ember lesz beoltva, annal inkabb nem lesz vege soha ennek a helyzetnek. Max soha tobbet nem latogatok haza.

2021. jan. 11. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/102 Tevenyereggyarto ***** válasza:
46%

#66


Na, csak nem sikerült a vírussal kapcsolatban ellentmondásokat írnod, na sebaj.


“16 év alatt miért tilos?”


Nem tudom miért rugózól ezen ennyire, ebbe a korosztályba tartozol?

Nincs végtelen mennyiségű vakcina ezért magától értetődő ,hogy a veszélyeztetettek és a “járványügyileg fontosabb emberek” (pl: egészségügyben dolgozók) kapják meg elsőként. Nem is tudom ,hogy egyáltalán van-e/ volt-e 16 év alatti tüneteket mutató fertőzött. Majd ha az ebben dolgozó szakemberek úgy ítélik meg akkor sor kerül a 16 év alattiakra is.


“Amerikában 10milliós városban miért nem félnek tőle?”


Szerinted többtízmillió ember egyazon véleményen van?

Ez megint csak nem a vírussal hanem az ottani intézkedésekkel kapcsolatos kérdés. Ott is vannak intézkedések, hogy azok mennyivel másabbak mint az itthoniak az nem a vírussal kapcsolatos ellentmondás. Csúnyán mondva ilyen szinten ez már politika.


“Miért szuper intelligens a vírus és nem fertőz fiatalokat? A bárányhimlő mindenkit fertőz, és szerintem ugyanolyan lefolyású, csak hát 40 év után kinek nincs alapbetegsége?”


Az ,hogy SZERINTED ugyan olyan lefolyású az nem jelent semmit amíg ezzel kapcsolatban nem végzel tudományos igényeknek megfelelő kutatásokat, majd publikálod és más, tőled független szakemberek meg nem erősítik vagy épp cáfolják ezt.

Ez nem bárányhimlő.


“Miért nem lehet fog kitörni egy döglött denevértől megint a járvány?”


Bármikor bárhol kitörhet egy járvány. Ugyan úgy bármikor bárhol elüthet egy autó mégsem rettegve sétálsz odakint. Ha valahol kitör valaki akkor annak megfelelően kell majd cselekedni s addig is betartani az általános higiéniai szabályokat.


“Már amúgy is van mutáns vírus, ezt a mindmeghalunkat 2009 óta a h1n1 óta minden évben elsütik.

Ki emlékszik már a h1n1 re. Az hogy tünt el?”


H1N1-el kapcsolatban:

[link]

[link] /09_pandemikus_v%C3%ADrus


“Oltóközpontok, városlezárások” ilyesmik. Egyébként a H1N1 halálozási rátája és “fertőzési sebessége” elég alacsony, de súlyos szövődményeket tud okozni.

A “mindmeghalunk” és társai tűzszítást meg elsősorban a bulvár oldalak alkalmazzák a minél több kattintásért.

2021. jan. 11. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/102 Tevenyereggyarto ***** válasza:
22%
Valamiért rossz a második link. Az elsőnél kattints a “A 2009-es új influenza vírusáról szóló fő szócikket lásd itt: H1N1/09 pandemikus vírus.”
2021. jan. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/102 anonim ***** válasza:
64%

Igen. Perfuzorral adagolva folyamatosan, egyenesen az aortámba, hogy folyamatosan részesüljek, ebből a csodálatos matérából.

Meg 5G-t a homloklebenyembe. Meg chipet is a limbikus rendszeremben.

Persze nagy a pofám, de úgyis köteleznek rá vagy így vagy úgy, tehát szívás...

2021. jan. 11. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!