Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Be oltatnád magad a covid...

Be oltatnád magad a covid elleni vakcinával?

Figyelt kérdés

2021. jan. 6. 18:05
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/102 anonim ***** válasza:
32%
19-es, add csak ki magadból, ha már semmi érved sincs, csak a dac :) Tipikus 1 bites vagy te is, azt hiszed, hogy ez viktorkáról szól meg a krumpliról. El sem tudod képzelni, hogy mas nem olyan ostoba, mint te, és kutatóként egy ici-picit jobban érti mi történik, mint te. Te csak azt látod, hogy 1 ember beoltja magát és vele semmi nem történik, egy okos ember pedig azt látja, hogy minél több, annál hamarabb nyithatnak ki a munkahelyek és lehet folytatni az életet. Te egy 5 éves szintjén vagy, képtelen vsgy ezt felfogni, semmi baj, vannak hozzád hasonló emberek még sajnos, jellemző hogy fórumokat tömnek tele a szennyükkel
2021. jan. 6. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/102 anonim ***** válasza:
15%
21.. igen.. gyerek.. látszik.. ugyanis fél a szuri tól :-)
2021. jan. 6. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/102 anonim ***** válasza:
44%

20#

Miattam ne fájjon a fejed 🤗

Kedves ,hogy így aggódsz, de legyen gondod saját magadra és a szeretteidre. Az én nyomorom meg legyen az én problémám.

2021. jan. 6. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/102 anonim ***** válasza:
16%
Azért halunk meg, mert az emberek gén állománya így fejlődik.. ezért működik az evolúció.. ha az első ember még élne, szőrös lenne ugye.. majom forma.. :-) a vírus is fejlődik.. az is lehet, hogy megszokjuk.. de az is lehet, hogy nem.. az oltás egy ember kísérlet.. valóban. Ha nem is szándékosan, akkor is. De részt veszek benne.. mert nincs okom félni.. mikor ezek a koronát alkották, ebolát, stb.. dönthetett valaki?! Hogy elkapja e?! Ha rajtam kell kísérletezni, hogy a fiam majd jó oltást kapjon, ha miattam profibb lesz az ilyen szervezett oltás.. legyen.. csináljuk..
2021. jan. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/102 anonim ***** válasza:
39%
Én a maszkot sem értem.. a kínai Japán, 30 éve maszkban jár otthon.. hogy a francba indul ki egy vírus így?! Ha a maszk faxa.. ?! Hülyék.. de oltást kértem.. kipróbálom.
2021. jan. 6. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/102 anonim ***** válasza:
20%

21-es, ha megnéznéd, én érveltem, veled ellentétben. Szóval ha tőled csak ennyire futja, hát, rossz lehet fél aggyal élni, bár azt is mondják, hogy boldogok a lelki szegények, mert övék a mennyek országa. :)

De nem baj, az épkézláb emberek úgyis ott hagyják Magyarországot szépen lassan, megmarad nektek, hogy aztán belefulladjatok a fekáliátokba. Sok boldogságot, birkuci!

2021. jan. 6. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/102 anonim ***** válasza:
62%
Nem, nem érvelsz. Neked annyi s fegyvered, hogy azt írkálod bárkinek, akivel "vitatkozol", hogy h.lye, hogy fél agya van stb. stb. Ennyit tudsz. Aztan jön az orbánozás, hogy bírkák vagyunk bla bla bla. Nagyon egyedi vagy és szellemes, ja mégse :)
2021. jan. 6. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/102 anonim ***** válasza:
21%

Akin nem oltatja be magát.

Az veszélyezteti azt aki be van oltva és immunís.

Értetétek-e?

2021. jan. 6. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/102 Sic Semper Tyrannis ***** válasza:
66%

Nem. És - velem együtt több millió emberrel - vállalom azt a következményt, hogy elkapom a vírust. De annak, aki beoltatja magát, már nincs félnivalója, hisz nem betegedhet meg, csak terjesztheti a vírust (wtf amúgy).

És innentől kezdve nem értem, hogy miért hülyézitek le a "nem-oltottat". Ő felelőssége, ha meghal, hát meghal. Nektek már nincs félnivalótok.


Vagy mégsem bíztok annyira ebben az ekszpektópatrónum-csodavakcinában, nyílegyenesen Oroszországból? :D

2021. jan. 6. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/102 anonim ***** válasza:
38%

"És innentől kezdve nem értem, hogy miért hülyézitek le a "nem-oltottat". Ő felelőssége, ha meghal, hát meghal. Nektek már nincs félnivalótok."


Mert mi nem csak magunkra gondolunk, (pláne, hogy én speciel voltam már covidos és a családom nagy része is) mint te, hanem az a célunk, hogy ne romoljon tovább a gazdasági helyzet, ne szűnjön meg még több ember munkahelye etc. etc. De gondolom ilyen mélyremenő következtetéseket te nem vontál le.

2021. jan. 7. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!