Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Rossz megérzésem van az...

Rossz megérzésem van az oltással kapcsolatban. Lehet hogy igazam van?

Figyelt kérdés
Másnak is?

2021. ápr. 5. 19:39
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/114 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom olvasol e hírportálokat, de a Szputnyik, Pfizer és Moderna már 100% hogy működnek és biztonságosak, a kínai is fixen biztonságos csak van akinél nem vált ki immunhatást. Tudod már vannak hivatalos kutatások is az oltásokról, nem csak az, amit Marika néni talált ki a sarki kisboltban :)
2021. ápr. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/114 anonim ***** válasza:
38%
101-es aztamindenit! Kicsit sem vagy elfogult a qrmánypárt felé 😂
2021. ápr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/114 anonim ***** válasza:
75%
Én aztán nem, a kormánypárt felé sose voltam elfogult, de szerintem sokkal rosszabb az, amit te is látsz sok emberrel együtt. Elfogultság a kormánypárt ellen.
2021. ápr. 27. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/114 anonim ***** válasza:
31%
Jó akkor nem vagy elfogult csak vak.
2021. ápr. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/114 anonim ***** válasza:
36%
"Jó akkor nem vagy elfogult csak vak." Te meg szektás vagy a többi spanoddal együtt.
2021. ápr. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/114 anonim ***** válasza:
29%
Szektás... okkké eddig terjedva logikád 🤣
2021. ápr. 28. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/114 anonim ***** válasza:
55%

Azt mindenképpen szeretném leszögezni, hogy nem lebeszélni akarok senkit az oltásról, csak a saját ezzel kapcsolatos véleményem írom le.

Kérdező, nekem sincs semmi jó megérzésem az oltással kapcsolatban. Mégpedig azért, mert be kell jelölni bizonyos egészséggel kapcsolatos kérdéseket (Igen-Nem) és ennek a nyomtatványnak az áll a fejrészén, hogy Hozzájáruló nyilatkozat a Covid 19 fertőzés elleni vakcina beadásához.

[link]

A gyerekkori kötelező oltásokon kívül nem kaptam más oltást, de nem is nagyon hallottam, hogy ha oltást kap az ember, akkor hozzájárulási nyilatkozatot kell aláírni. Ez a számomra azt jelenti, hogy egyelőre nem vállalják a felelősséget. Majd ha nem lesz szükség ilyesmire, talán, de csak talán beoltatom magam, bár sok értelmét nem látom, mert szklerózisom van, plusz ópiát tartalmú fájdalomcsillapító tablettát és rákbetegeknek való fájdalomcsillapító tapaszt kapok egy elég erős gerincfájdalommal járó tünetegyüttesre.

A fentiek miatt az elmúlt öt, lassan hat évben nem jártam "odakint'.

És ezen kívül már többször is elvesztettem a bizalmam az orvosokban, legutóbb akkor, mikor felírtak nekem egy olyan gyógyszert, ami a jelenleg szedett gyógyszereimmel egyértelműen nem szedhető együtt. Tudniillik először rákerestem neten, aztán felhívtam egy nagyon kedves és régi gyógyszerész ismerősöm, aki azt mondta, hogyha gyógyszerkísérletben akarok részt venni, akkor váltsuk ki. Most ez alapján, hogy vállaljam fel az oltás beadatását, mikor teljesen laikus vagyok. Nyilván olvasgattam ezt-azt a témával kapcsolatban, a kínai és az orosz oltásnál fel van tüntetve, hogy autoimmun betegeknek nem ajánlott. Akkor ez a kettő eleve kiesett. A Pfitzernél fel van tüntetve az ellenjavallatok között, hogy nem ajánlják várandósoknak, és mégis oltják vele a kismamákat. Nem vitatom, hogy lehetséges, hogy azóta esetleg változtattak az oltáson, vagy kiderült, hogy mégis jó lehet a kismamáknak, A Moderna hasonló, mint a Pfitzer. Nem vagyok várandós, de az ellentmondás miatt nem biztos, hogy kell ez nekem. Az Astrát köszönöm nem, volt már mélyvénás trombózisom, azt sem szeretnék még egyszer.

És vitatkozni sem szeretnék senkivel, mert mint fentebb írtam, ez az én véleményem, és válaszom a kérdésre.

2021. ápr. 28. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/114 anonim ***** válasza:
0%
Ehhh:) Még jó, hogy visszanéztem ide. Pfitzer helyesen Pfizer.
2021. ápr. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/114 anonim ***** válasza:
100%

Le se tudja írni amit mondani akar, de ellene már ódákat tud zengeni. Just Hungarian things, imádom :D

Oltassátok már befele magatokat inkább, hogy minél hamarabb vége legyen ennek az egésznek. Ha nem tesztek érte semmit, akkor jobb se lesz. Ez kb olyan hozzáállás. hogy te meg akarod nyerni a lottót, de soha nem adsz fel egy szelvényt se, mert az pénzbe kerül.

Oltassa be magát szépen mindenki és vége lesz, én is túl vagyok már mindkettőn és élek, virulok. Azzal meg hagyjatok hogy "egyelőre élek, igen", mert ezt kb bármire rá lehet aggatni a világon.

2021. ápr. 28. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/114 anonim ***** válasza:
0%
109. Hány éves vagy? Ha 65 éven felüli a túlélési esélyed max. 1-2 év. 30-on felül kb. 5 év. De ha fiatalabb vagy akkor még 5-15 éved is lehet a kísérleti vakcinával. Ezt jósolják a valódi tudósok. Nem tudom mennyire igaz. Ja és ezek az évek minden booster oltással csökkenek.
2021. ápr. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!