Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak engem háborít fel a...

Csak engem háborít fel a tegnapi tömees Pfizeres oltakozás?

Figyelt kérdés

Betegségem révén, sajnos Pfizert vagy Modernát kaphatok. Jelenleg egyikből sem volt raktáron, ma pedig hiába vártam ki a sort, sajnos nekem már nem jutott. Ehhez képet teljesen egészséges fiatalok lenyúlták az oltóanyagot, miközben nekik csak a bulizáshoz kell a vakcina.


Szerintetek mikor lesz a következő száálítmány?



2021. máj. 1. 01:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/81 anonim ***** válasza:
9%

#10

Nem inkompetens a haziorvosa, de am kozben mar azt is valtott, hogy hamarabb keruljon sorra, de itt videken kaosz van az oltasokkal. Hallottam 80 evesrol is, aki reg regisztral es nemreg kapott csak oltaat. Nem a te edesanyaddal van a bajom, hanem azzal aki tegnap huszoneveskent sorba allt pfizerert, hogy mehessen bulizni.

2021. máj. 1. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/81 anonim ***** válasza:
64%

2-es, a sült galamb várás mellett kilincselhettél volna a háziorvosnál... Most már az ereszd el a hajam fog menni.


4-es, minek most még védőoltás?! Természetes immunitást szereztél, ami legalább félévig kitart. Van még legalább 4 hónapod beoltatni magad.


30 éves vagyok, családos, 2 éve volt hemicolectomiám. Márciusban elballagtam a háziorvoshoz. Valaki épp visszautasította a Szputnyikot. Kérdezte jó lesz? Igen, jó. Jövő hét kedden megyek a másodikért.


Most is lehet menni oltakozni a kínaival. Már a háziorvoshoz sem kell menni. Jah, hogy kínai nem kell?! Akkor ne rinyáljatok, kivéve persze akinek orvosilag ellenjavallt.

2021. máj. 1. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/81 anonim ***** válasza:
35%
11, vidéken élek (Zala). Semmiféle káosz nincs, a megye minden részén vannak rokonaim, barátaim. Ráadásul eü szakközépben végeztem, középiskolás osztálytársaim közül 5-6 is háziorvosnál van. Látom a fb-n, hogy rendszeresen kiírják, mi érkezik, mivel fognak oltani. Aki akart az idősek, betegek közül, az mind kapott.
2021. máj. 1. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/81 anonim ***** válasza:
84%
12 - ne haragudj, de a kínai nagyon sokaknak ellenjavallt... Pont ez okozza sok betegben a frusztrációt, hogy az a kormány kommunikációja, hogy motiválni kell az embereket az oltakozásra és ne válogassanak, közben aki beteg és csak pfeizert, modernát kaphat ül a parlagon ezer éve és ahelyett, hogy betegségek tekintetében osztanák ki az oltást BlackFridayt hirdet a kormány..
2021. máj. 1. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/81 anonim ***** válasza:
89%

#13


Igen, ott lehet, hogy jol mukodik a rendszer, de az orszag masik vegeben levo egri oltasi korzet. En Budapesten vagyok mar reg, ezert ittani a haziorvosom, a keruletben is jol es szervezetten halad minden. Egerben sajnos nem igy halad, es osszevissza hivtak az embereket, apam is allandoan hivta az orvosat, de napokig nem lehetett elerni, ha meg bement szemelyesen akkor mondtak hogy minek jott? Majd mindig hitegettek, hogy majd 2 het mulva, majd jovo heten stb. Ezert valtott hazi orvost, de az csak a multheten tortent meg. Tegnap szerencseje volt, hogy odakuldtuk az oltopontra es meg is kapta,idopont foglalas nelkul.

2021. máj. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/81 anonim ***** válasza:
11%
14-es, nem a 60+os korosztályról beszélünk most.
2021. máj. 1. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/81 anonim ***** válasza:
100%
15, csak kiderül, hogy a háziorvos a hibás a káoszban, már ahol van káosz. Különben miért váltott volna?
2021. máj. 1. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/81 anonim ***** válasza:
60%
15-ös, remélem ezért nem a kormányt okolod :).
2021. máj. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/81 anonim ***** válasza:
100%

#17


Nemcsak a haziorvos a hibas, mert a masik orvos is megint heteket tudott mondani arra, hogy mikor kaphat Pfizert. De neki csak ezt javasoltak.

2021. máj. 1. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/81 anonim ***** válasza:
81%

#18


Abban okolom a kormanyt miatta, hogy nem tudtak normalisan megszervezni az oltasi strategiat, rendszert es a sorrendet.

2021. máj. 1. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!