Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak engem háborít fel a...

Csak engem háborít fel a tegnapi tömees Pfizeres oltakozás?

Figyelt kérdés

Betegségem révén, sajnos Pfizert vagy Modernát kaphatok. Jelenleg egyikből sem volt raktáron, ma pedig hiába vártam ki a sort, sajnos nekem már nem jutott. Ehhez képet teljesen egészséges fiatalok lenyúlták az oltóanyagot, miközben nekik csak a bulizáshoz kell a vakcina.


Szerintetek mikor lesz a következő száálítmány?



2021. máj. 1. 01:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/81 anonim ***** válasza:
88%

#60: Csütörtökön este 87 ezer hiányzott a négymillióhoz, aznap éjjel találták ki, hogy bedobnak 100 ezer Pfizert aznapi időpont foglalással. Miközben péntek estére Orbán beígérte a négymillió beoltottat, és már emiatt napok óta árulták a Fradi meccsre a jegyeket.

Komolyan azt hiszed, ez csak véletlen egybeesés? ;)

2021. máj. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/81 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Én azt mondom, akkor is bejelentette volna a négy millát, ha egy darabot se tudnak beadni pénteken.
2021. máj. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/81 anonim ***** válasza:
57%

Szerintem is felháborító.

A háziorvos ajánlásával, annak ellenére, hogy én elvileg ezt se kaphattam volna meg a betegségeim miatt, de elfogadtam a Sinopharmot, így is túl sokat vártam már a Pfizerre, ami már réges régen járt volna nekem. Veszélyesebb várakozni, ha valaki tényleg beteg és fontos az élete.

Pár napra rá jött a Pfizer osztás lóf@szért egészséges embereknek, teljesen elgurult a gyógyszerem, ritkán vagyok ennyire nagyon dühös.

Kérdező, sajnálom de mi le se vagyunk szarva és ez ellen nem is lehet tenni semmit, kerüld a híreket jó messziről és várd meg otthon, amíg behívnak, különben annyira felb@sz az ideg, hogy még betegebb leszel a végén. Kitartást!

23l

2021. máj. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/81 anonim ***** válasza:
70%

60-es

Te amúgy Orbánnak minden hazugságát így bekajálod máskor is?

2021. máj. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/81 anonim ***** válasza:
100%
64, te érted, ami a 60-van le van írva? Mert nagyon úgy tűnik, nem. De segítek: nem kajálja be. Éppen hazugnak nevezi.
2021. máj. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/81 anonim ***** válasza:
100%

Ezt írta: "És nincs köze a 4millához"

De van.

2021. máj. 2. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/81 anonim ***** válasza:
79%

66, lásd 62...

A nem működő eeszt miatt fogalmuk sem volt az oltottak számáról. Akkor is benyögte volna, hogy megvan, ha nincs.

2021. máj. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/81 anonim ***** válasza:
89%

67-es

Látom nem érted. Csütörtök éjszaka pontosan tudták hány beoltott hiányzik a 4M-hez. Segítek:86 E. Ezért kibontottak egy 100 ezres Pfizer ajándékcsomagot, mert azt is pontosan tudták, hogy ez mind elfogy, kínaival meg nem lesz meg. Úgyhogy ne beszélj itt összevissza.

2021. máj. 2. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/81 anonim ***** válasza:
Engem is nagyon felháborít, én szoptatás miatt kaphatom csak ezt a 2-t. Pénteken viszont rengeteg olyan ember is beoltatta magát vele, aki még regisztrálva sem volt.. köztük ismerőseim is.
2021. máj. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/81 anonim ***** válasza:

68, és én kajálom be, amit Orbán mond?

Ha nem találja ki a 100ezres csomagot, akkor is bejelenti, hogy megvan a négy millió. Tudod ellenőrizni? Nem.

Pénteken nem tudta ő sem, hol állunk, mert a rendszer, amiben követni tudják, nem működött. Simán úgy jelentette be, hogy fogalma sem volt a valós számról.

De te csak hidd el, hogy azért volt, hogy meglegyen a négy milla.

Azért volt, hogy a hívek tapsoljanak, lám, milyen rendes, soron kívül ad lehetőséget.

2021. máj. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!