Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak engem háborít fel a...

Csak engem háborít fel a tegnapi tömees Pfizeres oltakozás?

Figyelt kérdés

Betegségem révén, sajnos Pfizert vagy Modernát kaphatok. Jelenleg egyikből sem volt raktáron, ma pedig hiába vártam ki a sort, sajnos nekem már nem jutott. Ehhez képet teljesen egészséges fiatalok lenyúlták az oltóanyagot, miközben nekik csak a bulizáshoz kell a vakcina.


Szerintetek mikor lesz a következő száálítmány?



2021. máj. 1. 01:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/81 anonim ***** válasza:
100%

Én azt se hittem, hogy van itt nálunk. Ho. szólt ide, hogy mehet oda családtag. Mert amúgy olyan a munkája, hogy alig van az országban, és kiszámíthatatlan.

Mindegy lett volna, mit adnak, odament.

Arról se tehetek, hogy áprilisban 2 hét után hívott ho-m pfizerre. Nekem tök mindegy volt mi, hát ez van, jó...

de nyugi, fog jönni egy csomó most majd, biztos nem csak 2. körösöknek lesz elég

2021. máj. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/81 A kérdező kommentje:
En is ebben bizom nagyon! :)
2021. máj. 2. 11:48
 53/81 anonim ***** válasza:
38%

48-as

Képzeld van, aki dolgozik és nem ér rá sorban állni, mint a sok semmirekellő, aki éppen "digitális oktatáson" van.

A szabály az volt, hogy csak időponttal lehet menni, nem elég a reg és egész nap senki nem mondta, hogy ez másképp lenne. Mindenki tudja, hogy az egész a foci miatt volt, ennyit érünk a diktátornak.

2021. máj. 2. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/81 anonim ***** válasza:
57%
53, a férjem a munkahelyéről kérte el magát, és nem kellett időpont.
2021. máj. 2. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/81 anonim ***** válasza:
86%
53-as: én is a munkahelyemről kérdzkedtem el, a testvérem is. A főnökeink is felfogták, hogy nekik is jobb, ha kapunk végre oltást. "A szabály az volt..." persze, de ler*hadt a rendszer, tehát lehetett tudni, hogy senki nem fog tudni időpontot foglalni (vagyis senki, aki nem éjjel böngészte a netet), tehát egy csomó oltás ott lesz az oltópontokon, és nem fog értük "szabályosan" jelentkezni senki. Eddig is odaadták a "maradékot" ha volt, csak hát a rendszer összeomlása miatt a "maradék" nagyjából 95% lett:D Élelmesek is voltunk, szerencsénk is volt, éltünk a lehetőséggel és kész. 40-es vagyok, decemberben az első nap regisztráltam, mégis csak ennek a káosznak köszönhetően kaphattam oltást. (Előtte is csak 1 héttel korábban jelentkeztek először, hogy kaphatnék kínait. Én ugyan nem csak a Pfizerre "hajtottam", de azért a kínait tényleg nem kértem, bocs.)
2021. máj. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/81 anonim ***** válasza:
100%

A fenéket! Közelebb vagyok jócskán a 30-hoz, mint a 20-hoz, mégis ránézésre max a húszas éveim nagyon elején járónak tippelnek. Ránézésre "fiatal, életerősnek" mondanak azok is, akik szóvá tették, hogy sok fiatal beállt a sorba, holott nincs semmi baja.


Elárulom, 3 alap-krónikusbetegségem is van, szóval egy percig nem gondolkodtam, hogy menjek e "potyázni" (már régen beregisztráltam). Csak a Pfizer vagy a Moderna jöhetett szóba. A regisztrációm után nem sokkal felajánlotta a háziorvosom az Astra-t, de visszamondtam és szépen vártam a soromra...

2021. máj. 2. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/81 anonim ***** válasza:
34%
ÉS akkor, aki nem tudott menni, az b...a meg, igaz? És legalább most ennyivel is tovább kell várnia a többiek miatt. Utóbbit nem fogjátok fel, hogy ez nem az égből pottyant le, véges mennyiségről van szó. Gratulálok.
2021. máj. 2. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/81 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgyse tudtál elmenni, akkor nem mindegy végül is?

Nem a sorban állva nem maradt...

2021. máj. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/81 anonim ***** válasza:
72%

Aki kapott, az persze örül, mint majom a farkának, akinek nem jutott, az persze dühös. Úgyhogy ezt a 2 csoportot nyugodtan kivehetjük a mérvadó véleményekből.

Akinek viszont mindegy volt (mert már kapott vagy bármilyen más okból) érdekes módon mind azt mondják, hogy ritka nagy bunkóság volt így szervezni (éjszaka meghirdetni, foglalórendszert nem felkészíteni, utána lapítani, mint szar a fűben semmi hivatalos infót nem adva, végül össze-vissza hazudozni, hogy hetekig nem lesz, meg hogy 2 nappal érettségi előtt úgy döntöttek, hogy nem oltják mégsem az érettségizőket...), aztán ott hagyni az egész káoszt és hagyni, hogy az ügyeskedők jussanak csak hozzá, a többiek leszarva. Főleg, hogy az is egyértelmű volt, hogy mire ment ki a játék (4M elérése minden áron).

2021. máj. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/81 anonim ***** válasza:
32%

Hát 59, én egyáltalán nem voltam érintett a pénteki buliban (túl vagyok két szputnyikon, férjem és lányom Astrát kapott), de nem nevezném ügyeskedőnek azt, aki élt a lehetőséggel. Ha normálisan csinálják, előnybe kerül, aki korán kel, abszolút hátrányba, akinek nincs otthon net. De elkúrták, nem kicsit, nagyon. Így annak volt szerencséje, aki oda tudott menni.


És nincs köze a 4millához, állt az eeszt, amin keresztül követik az oltottak számát, úgyhogy fogalmuk nem volt, hány embert oltottak be. Ha egyet sem, akkor is simán hazudtak volna ennyit.

2021. máj. 2. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!