Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak engem háborít fel a...

Csak engem háborít fel a tegnapi tömees Pfizeres oltakozás?

Figyelt kérdés

Betegségem révén, sajnos Pfizert vagy Modernát kaphatok. Jelenleg egyikből sem volt raktáron, ma pedig hiába vártam ki a sort, sajnos nekem már nem jutott. Ehhez képet teljesen egészséges fiatalok lenyúlták az oltóanyagot, miközben nekik csak a bulizáshoz kell a vakcina.


Szerintetek mikor lesz a következő száálítmány?



2021. máj. 1. 01:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/81 Tepfal ***** válasza:
49%
Nem mondtam, hogy nem adminisztráltak semmit. Én ott a saját kicsi kezemmel kitöltöttem egy formanyomtatványt az adataimmal. Ez alapján kitöltötték a papírkát, ami igazolja, hogy megkaptam az oltást, és amin rajta van a nevem és taj-számom mellett a következő oltás időpontja is. Az orvos biztosan regisztrálta az oltásom, mivel másnap az EESZT-ben is szerepelt már. Én regisztráltam (csak behívót nem kaptam sehová), így azt elképzelhetőnek tartom, hogy probléma lett volna az oltás adminisztrálása, ha ez nincs így, viszont ez mind az után történt, hogy én az oltást már megkaptam.
2021. máj. 5. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!