Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Csak engem háborít fel a...

Csak engem háborít fel a tegnapi tömees Pfizeres oltakozás?

Figyelt kérdés

Betegségem révén, sajnos Pfizert vagy Modernát kaphatok. Jelenleg egyikből sem volt raktáron, ma pedig hiába vártam ki a sort, sajnos nekem már nem jutott. Ehhez képet teljesen egészséges fiatalok lenyúlták az oltóanyagot, miközben nekik csak a bulizáshoz kell a vakcina.


Szerintetek mikor lesz a következő száálítmány?



2021. máj. 1. 01:38
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/81 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon jól tudta, hogy pénteken 0 órakor mennyi volt és hogy a 100 Pf mind egy szálig el fog fogyni. Te még hiszel a mesékben?

Inkább azzal foglalkozz, amit a 69-es írt, vagy az már magas?

2021. máj. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/81 anonim ***** válasza:
52%
a 69 hazudik, kötelező volt igazolni a regisztrációt.
2021. máj. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/81 anonim ***** válasza:
35%
Szeritem meg te hazudsz, 1:1.
2021. máj. 3. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/81 Tepfal ***** válasza:
68%
#72: Engem úgy oltottak be (még két héttel korábban, de szintén nem a hivatalos csatornán), hogy SEMMIT nem ellenőriztek sehol. Kitöltöttem egy papírt és megkaptam az oltást. Végig jelen voltam, amikor az asszisztens az én oltásommal foglalkozott - sehol semmit nem ellenőrzött, nem voltam rajta semmilyen listán.
2021. máj. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/81 anonim ***** válasza:
Na 72-es, mit szólsz hozzá?
2021. máj. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/81 anonim ***** válasza:
100%
72-höz: a legtöbb helyen "kötelező volt igazolni a regisztrációt". Ahol én kaptam, ott kötelező volt (az előttem lévő reggel regisztrált, amit még nem dolgozott fel a rendszer, őt el is küldték), Pesten egy másik oltópontra ment ismerősöm, ott is, de valóban hallottam olyan esetről, ahol nem törődtek vele.
2021. máj. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/81 anonim ***** válasza:
74%
Bp, Zeg, Győr, Szhely, Sopron, Eger, csak ahol ismerőst oltottak. Mindenhol igazolni kellett.
2021. máj. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/81 anonim ***** válasza:
50%
69 vagyok, hiába pontoztatok le, meg állítják, hogy hazudok, barátnőm és testvére nem voltak regisztrálva, mégis megkapták 🤷‍♀️
2021. máj. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/81 Tepfal ***** válasza:
48%
#74-es vagyok: csatlakozom az előttem szólóhoz a lepontozással kapcsolatban, és röhögök rajtatok, mert én odamentem (Vác) és megkaptam párommal együtt mindenféle ellenőrzés nélkül. Mi regisztrálva voltunk, de nem hívtak sehova, és a szemem előtt történt minden adminisztráció, SEMMIT nem ellenőriztek. 10 perc alatt végeztünk mindennel. Ezer kiskapu van ebben a rendszerben, véleményem szerint a fele alkalmatlanságból (képtelenek rendesen megszervezni), a másik fele pedig szándékosan, mikor milyen politikai célok által vezérelve.
2021. máj. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/81 anonim ***** válasza:
100%

79-es

Csak megtudták valahonnan tőletek, hogy kinek adták be, hiszen 2.-at is kell majd adni.

2021. máj. 5. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!