Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy mostanság...

Miért van az hogy mostanság az oltatlanok/oltást nem kérők szinte szabadságharcosként tekintenek magukra? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja tökre elfelejtettem a témát is, de most munkahelyen, és egyéb platformokon újra felrepült a téma, és olyanokat olvasgatok, hogy én aki felvettem "hülye vagyok, birka, agymosott, na meg persze droid lesz belőlem, meg halott, meg nem leszek gyerekem stb" csak az a jó akinek majd aZiMMunreNDszere kivédi a bajt, és a többi :D én vagyok lemaradva, vagy mióta lett menőbb egyik, vagy másik fél döntése? Én úgy döntöttem, hogy beoltatom magam még az elején megkaptam, a családtagjaim nagyrésze is élünk-virulunk senkit nem bántunk, de másik oldalról meg kapom a savat, hogy azért mert... Ennyire bezombult az emberek agya a járványtól, vagy ez is valami új vírus?

2021. szept. 7. 09:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/172 anonim ***** válasza:
87%
Nézess ellenanyag szintet! Én Pfizert kaptam , nekem nagyon magas lett az ellenanyagom az oltás után , 26580 AU/mL… mostmár viszont csak 1288.. Viszont ha lehet a mixelést egyenlőre kerülni kell.
2021. szept. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/172 krwkco ***** válasza:
70%

Nagyon jó a kérdés. Nem arról szól, hogy kinek van igaza. Erről vitatkozzunk máshol.

Hanem arról, hogy agresszívabbak, támadóbbak-e a (COVID) oltást ellenzők, mint az oltást támogatók a kommentjeikben? És miért?

Az első részkérdésre azt mondanám, hogy agresszívabbak. Csak meg kell nézni, hogy hányszor használják a "birka", "hülye" kifejezéseket az ellenzők és a támogatók.

Hogy miért, annak valami lélektani oka lehet. Nem tudom mi. Erre vannak tippjeitek?

Ismétlem: Nem az a kérdés, hogy kinek van igaza.

2021. szept. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/172 anonim ***** válasza:
53%

#5


Kedves Kérdező!


Igazából akkor leszel majd nagyon okos, ha már a legújabb 4.-5. oltást is fel fogod venni, hogy nehogy az oltatlanok megfertőzzenek!


És az oltatlanok pedig akkor lesznek a leghülébbek, amikor a legújabb DNS oltásokat sem akarják majd felvenni sem zsarolásra (az oltottak részéről) sem pedig erőszakra!


[link]


Sajnos ketté szakadt a világ ahogyan korábban hívőkre és nem hívőkre szakadt ketté. Nyilván a nem hívők kerekedtek felül a tudományra hivatkozva manapság, és most már az oltások miatt a szakadás tovább mélyült: oltottakra és oltatlanokra! Pont ahogyan ezt Jézus mintegy 2000 évvel ez előtt előre megjósolta!


Majd meglátjuk, hogy kinek lesz igaza, Jézusnak vagy az oltáspárti tudománynak!

Jel 13:17 És hogy senki se vehessen, se el ne adhasson [semmit], hanem csak akin a fenevad bélyege van, vagy neve, vagy nevének száma.

2021. szept. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/172 anonim ***** válasza:
68%

Ennek oka van. Mindenhonnan, még a csapból is az folyik, hogy oltasd magad, hergelnek mindenhol. Az oltás önkéntes, nem kötelező mégis erőszakolják az oltatlanokat, hogy már pedig oltass. Többféle fizikai, pszichológia és lelki nyomást próbálnak rájuk/ránk erőszakolni (lásd: diszkrimináció minden téren - főleg az, hogy egészségügybe nem is mehetsz csak saját költségen - tb. meg smafu.., miattunk lesz beteg más, miattunk mutálódik a vírus - ami nagyrészben nem igaz, meg fogunk halni, lélegeztetőgép stb).

Ezeket nyomatja a kormány meg a bandája főleg, de erre még rájön az, hogy van egy rakat oltásmániás, aki tetézi mindezt.

Szóval pont, hogy az oltottak egy része és a kormány hergeli a népet, de főleg az oltatlanokat (ebben az esetben egyébként is - nem csak oltásban de oltott - oltatlan ellen) pedig még mindig nem kötelező az oltás és nem is lehet az (az, hogy szerencsére vagy nem, mindenki döntse el).


Én, oltatlanként mindenhonnan találkozom ezekkel a szarságokkal de már az oltott ismerőseimet kiosztottam, hogy hagyjanak ezekkel, majd ha akarom, beoltatom magam. Egyéni döntésem, ahogyan az övéké is az volt.

Nem tartok az oltottsága miatt senkit birkának, majd utólag mindenki meg tudja ítélni ezt saját magáról, levonja a következtetéseket.


Nem hiszek mindenféle konteónak, volt covid-os az ismeretségemben, van oltott is. Mindkettőbe haltak is bele, de az esetemben az oltás után többen (illetve többen lettek rosszul, hónapokon át tartóan).


Szóval csodálkozik bárki is, hogyha folyamatosan hergelik akkor agresszívabbá válik?

2021. szept. 7. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/172 krwkco ***** válasza:
100%

13-as és 14-es válasza tényleg mutat két lehetséges okot. (Adtam is pipát mindkettőre).


14-es azt mondja, hogy az válthat ki támadóbb hozzáállást az oltásellenesekből, hogy nyomást gyakorolnak rájuk egy olyan dologban, amit nem akarnak.


13-as válasza, ami a vallási vitákkal mutat párhuzamot, még érdekesebb. Miért váltak agresszívvá a vallások a nem hívőkkel (mást hívőkkel szemben) főleg a korai időszakokban. Miért nem elégedtek meg azzal, hogy saját köreikben imádkoztak? Több hely maradt volna a "menyországban". Ahol nem anyagi érdek vezette őket, ott szerintem az, hogy a másként gondolkodók miatt felmerült bennük, hogy esetleg nincs igazuk. A "mások" puszta létezése gyengítette a hitüket.

Lehet, hogy az oltáselleneseknél ez is közrejátszik?

2021. szept. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/172 anonim ***** válasza:
35%

Ugyan ezt tapasztaltam én is.

Oltás ellenesek nagyon "agresszióvak"

Személyesen tapasztaltam: " olcsad magad 50szer, aki oltat az birka, oltási igazolvány= kutyáknál az oltási könyv hehehe de vicces...., Gyenge embereket terit Le virus, olyan mint az influenza, aki gyenge az haljon is meg, "


Közeli ismerőseim olyan szinten savaztak,hogy már nem is értem miert is állok velük szóba.

Miattam fog a párommal történni valami mert én rábeszeltem az oltásra, az én hibám lesz , vèrrög7nk lesz, nem lehet majd gyerekünk, ne sírjak majd ha meddő leszek. Heti szinten ment a riogatás H bajunk lesz mert ilyen olyan Facebook képernyo képeken lévő rém híreket kuldozgettek nekünk.



És velük ellentétben mi a párommal soha nem riogattuk őket, szépen Csendben egyénileg hoztunk döntést, nem beszéltünk rá senkit.

Nem kezdtem el ócsárolni őket.



Itt a különbség.

És merem állitani elmondható az összes oltást felvevő laikus emberre , csendben tette. Beoltatta magát és kész.


Oltás ellenesk frocsogese már már bicskanyitogató.


Még mondok pár pèldát az oltás ellenes ismerőseim száját milyen mondatok hagyták el: " azért mutálodik a vírus mert sok ember beoltatta magát, az oltással ki akarják nyirni az embereket, az oltással covidos leszel, Amerikában tiltják ki az iskolákbol az oltottakat ez is őket igazolhat, oltott ember mellett nem lehet lenni , magnesezheto az oltás helye"


Nagyon buták :(


Nem foglalkoztam volna velük soha,ha nem provokálják személyesen. 8eve tartó barátságnak számomra itt vège szakadt

2021. szept. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/172 A kérdező kommentje:
#16 Na látod itt van a kutya elásva pont erről beszéltem. Pontosan erről, és ez ami végtelenül elszomorít, és érzékelem hogy mennyi, de mennyi buta ember van körülöttem sajnos. MInden egyes leírt szavad tükrözi az én tapasztalataimat valami ilyesmit próbáltam elmagyarázni.
2021. szept. 7. 15:57
 18/172 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem az lehet inkább, hogy mindkét táborban vannak hangosabb és csendesebb emberek. Mi sem a csendes oltatlanok, sem a csendes oltottak hangját nem halljuk, éppen azért, mert ők nem hőzöngenek nyilvánosan. A hangosabb típusból viszont mindkét fél hallatja a hangját. Őket látni, hallani, olvasni mindenütt. A hangos és agresszív oltatlan le agymosott birkázza az oltottakat, a hangos és agresszív oltott pedig azt állítja, hogy a járvány az oltatlanok számlájára írható. Az lenne a legjobb, ha mindkét fél békén hagyná a másikat. Csak sajnos mivel egyre inkább afelé halad ez az egész, mintha szépen fokozatosan kötelezővé akarnák tenni, így nyilván az oltatni nem akarók zsebében kinyílik a bicska, és ez érthető is, ezért szólalnak fel egyre erélyesebben, hogy hagyják őket békén, és ne uszítsanak ellenük. Az oltottakat nem fenyegeti semmi, pár kritizálót leszámítva, hiszen ők a hatalom akaratát teljesítik. Az oltatlanok viszont nem csak megszólják, hanem rendesen sarokba lettek most szorítva, ld az egészségügyiseket, és emiatt hevesebb most az ellenállás.
2021. szept. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/172 anonim ***** válasza:
87%

Jav.:


"Az oltatlanok viszont nem csak megszólják"


oltatlanokAT

2021. szept. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/172 anonim ***** válasza:
62%

Beoltattam magamat,mivel muszàj volt a munkàm miatt, ha nem tettem volna meg, kirùgtak volna. De én ezt olyan szinten szégyenlem, hogy ha ràkérdeznek ismeretlenek, inkàbb letagadom.

Ìgy oltottként is ùgy làtom, hogy a beoltottak az agresszìv gyökerek, legszìvesebben pi@ânrùgnàm az összeset :/

2021. szept. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!