Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Miért van az hogy mostanság...

Miért van az hogy mostanság az oltatlanok/oltást nem kérők szinte szabadságharcosként tekintenek magukra? (tisztelet a kivételnek)

Figyelt kérdés
Már jó pár hónapja tökre elfelejtettem a témát is, de most munkahelyen, és egyéb platformokon újra felrepült a téma, és olyanokat olvasgatok, hogy én aki felvettem "hülye vagyok, birka, agymosott, na meg persze droid lesz belőlem, meg halott, meg nem leszek gyerekem stb" csak az a jó akinek majd aZiMMunreNDszere kivédi a bajt, és a többi :D én vagyok lemaradva, vagy mióta lett menőbb egyik, vagy másik fél döntése? Én úgy döntöttem, hogy beoltatom magam még az elején megkaptam, a családtagjaim nagyrésze is élünk-virulunk senkit nem bántunk, de másik oldalról meg kapom a savat, hogy azért mert... Ennyire bezombult az emberek agya a járványtól, vagy ez is valami új vírus?

2021. szept. 7. 09:13
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/172 anonim ***** válasza:
17%

28


Nem akarjuk lenyomni a véleményünket a torkotokon, csak érvelünk normális hangnemben, rendszerszemlélettel. Az már a saját idegességetek mellékhatása, hogy azt érzékelitek, hogy bármit le akarunk nyomni a torkotokon.



Senki se mondta, hogy én vagyok a fény az éjszakában, nem is csak magamról beszéltem "oltottak" címszó alatt. A szavaim kiforgatása is az idegességed mellékterméke.

2021. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/172 Dongaben ***** válasza:
14%

"ma 17:02"!

Ez a "zsidaj" kifejezés, azért elárul valamit a jellemedből...

2021. szept. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/172 Dongaben ***** válasza:
Közben már törölték is, így nem oda szólt.
2021. szept. 8. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/172 anonim ***** válasza:
42%
31 értem az érveid, el is fogadom, de én meg máshogy látom. Meggyőzni nem akarlak, nem célom. Most akkor tovább tudsz ezen lépni, vagy zavar, hogy valakinek más a véleménye?
2021. szept. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/172 anonim ***** válasza:
73%
30 éljél a családoddal, ki tart ebben vissza? Nekem teljesen mindegy mit csinálsz. De ha a te nyugalmad az befolyásolja, hogy mások mit csinálnak, akkor szerintem valamit nagyon elcsesztél
2021. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/172 anonim ***** válasza:
5%

34


Megfordítom. Téged miért zavar, hogy érvelnek az oltáspártiak?


Amúgy bennem volt olyan, hogy megértsem az oltáselleneseket, ugyanis nekem fontos az egészség és mint téma is érdekel, de 90%-ban az aggresszió jött szembe.

2021. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/172 anonim ***** válasza:
76%
32 bocs, nem akartam megsérteni a felmenöid
2021. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/172 anonim ***** válasza:
0%
30 írd ki a neved meg a címed, aztán majd lehet személyesen bemutatkozom, ha ennyire vágysz rá. Ennyire azért nem vagy vagány, ugye?
2021. szept. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/172 anonim ***** válasza:
38%

36 engem nem zavar, ha valaki érvel... De pont ezt írtam fent is .. csak ne akarj kényszeresen meggyőzni olyat, akinek erre nincs érkezése. Számtalan ismerősöm van, aki oltatott, mégse magyaráz kézzel lábbal.


Egy nagyon súlyos csúsztatás van a gondolkodásodban: attól, hogy valaki nem kéri ezt az oltást, még nem lesz oltás ellenes, mert én magam sem az oltásokat nem ellenzem, sem azt, ha valaki ezzel oltat... Én magam nem tartok erre igényt.

2021. szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/172 anonim ***** válasza:
19%

39


Azért ebben a kontextusban érthető, hogy az oltásellenes a COVID oltást ellenzőre utal. Annyira ne legyél frusztrált, hogy direkt kiforgatod a szavainkat.

2021. szept. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!