Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire készültök az online...

Mennyire készültök az online oktatásra?

Figyelt kérdés

Nálunk ma bejelentették hogy nagyon nagy gáz van megint, lemondták a nyílt napot, kötelezővé tették a maszkhasználatot, új google tanterneket nyitottak. Ja és kerülnek elő a pozitív tesztes diákok. Meg közölték hogy aki nincs beoltva nem mehet el a saját szalagavatójára, nem érdekli őket mit mond a kormány.


Több tudós kimondta már hogy az oltás önmagában nem lesz elég védekezés, és hogy ez a hullám súlyosabb lesz mint az előzök. Most pont Röst Gergely elemzéseit olvasgattam. Gyorsabban terjed, 20% a pozitív tesztek aránya, plusz a halottak száma is elég aggasztó.


Ti sulitokba mi van?



2021. nov. 3. 15:31
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/165 anonim ***** válasza:
4%

50-es

Csalódást kell okozzak, 2 oltáson vagyok túl, önként. A problémát nem kisebbítem le, de nem is nagyobbítom fel.

47.

Várom szerdán a hozzászólást itt arról, hogy nekem volt igazam.

48

Amúgy te magad sem tudod megmagyarázni, hogy mi az, hogy készül a suli a távoktatásra. Nincs mit készülni rá, amikor elrendelték se készültek, meg nem is lehetett volna, mert úgyis 1 munkanappal előtte történik. Elfordítanak egy nagy kart aztán kész. Egyszerűen ezt írtad a kérdésbe, mert a mikor lesz már végre online oktatás túl panaszkodós és átlátszó lett volna. És köszönöm érdeklődésedet, nagyon jó fiatalkorom volt, azok az évek minden szempontból sokkal jobbak és normálisabbak voltak, mint manapság.

2021. nov. 6. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/165 anonim ***** válasza:
100%
Ki beszélt most az oltásról? Külön kiemeltem, hogy fókuszáljunk konkrétan a vírustagadásra. Oltott és oltatlan is ugyanúgy fertőzhet.
2021. nov. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/165 anonim ***** válasza:
0%

52-es

Miért ki beszélt a vírustagadásról? Minek lebegteted itt, hogy az, aki szerint felesleges az online oktatás, mert nem jelentős a veszélye, az vírustagadó és azért teszi?

2021. nov. 6. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/165 A kérdező kommentje:

Tényleg kezdeni kéne valamit az ilyen emberekkel, mert ezek veszélyesek. Tiszta mint a lapos föld hívők.


Mi is várjuk a hozzászólásodat, mivel hónapok óta azt hallgatjuk az ilyenektől hogy "az oltás működik, nem lesznek korlátozások, én fel nem veszem a maszkot". És tessék felveszed, ahogy ugyanúgy a többi korlátozást is be fogod tartani amit hoznak.

Ja és eddig az emberek többsége válltig állította hogy nem lesz online oktatás, aztán rájöttek hogy de, haladunk felé, te vagy az egyetlen aki még mindig nem tudja felfogni mi folyik körülötte.

2021. nov. 6. 21:42
 55/165 anonim ***** válasza:
89%
Valószínűleg jovoheten bejelentik a tavoktatast. Elkerülhetetlen.
2021. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/165 anonim ***** válasza:
100%
53: ezt te döntötted el, hogy nincs jelentős veszélye a jelenléti oktatásnak, vagy olvastál erről valamilyen hiteles szaknyilatkozatot? Ennyi erővel 2020 márciusában teljesen felesleges volt bevezetni a karantént, hiszen nyárig csak napi 30 fertőzött volt. Most napi 5000 fertőzött van, ha valamikor, akkor most lenne értelme az óvintézkedéseknek. Aki ezt nem érti, az nem a legélesebb kés a fiókban.
2021. nov. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/165 anonim ***** válasza:
11%

54-es

Én nem tudom felfogni egyedül? Tavasszal már volt ilyen számoknál, most nincs. Nem véletlenül. Ti hajtotok menetiránnyal szemben az autópályán.

56-os

Mert te döntöd el, hogy van? Az iskolabezárásnak sohasem volt semmilyen érdemi hatása a számokra. De ha már annyira feszegeted a WHO véleménye ez, bár tudom, ők is nyilván hülyék, csak ti vagytok okosok:

[link]

Az UNICEF-é pedig ez volt nyáron:

[link]

Bocsi, hogy nem az online "oktatás alatt" a romkocsmázó egyetemistákét és az utcán bandázó középiskolásokét tartom mérvadónak.

2021. nov. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/165 anonim ***** válasza:
91%
A józan ész dönti el, hogy mi van. Ha van még X millió oltatlanunk, addig nem térhetünk vissza a régi élethez. Az lenne az okos döntés, ha tavaszig bezárna minden, és újra a védettségihez kötnének mindent. 2023 után elvileg globálisan kötelezővé tehetik az oltást, addig már nincs sok idő.
2021. nov. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/165 anonim ***** válasza:
11%
Tavaszig ?? Jól vagy? És az oltatlanok miatt? Sajnálod a sok konteós hülyét? És tavasztól ettől majd jobb lesz amúgy? És hogy mi lesz 2023-ban? Már most is kötelezővé tehette volna a kormány, azt is kellett volna tennie az oktatásban is. Egyáltalán nem vagy képben, az látszik.
2021. nov. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/165 anonim ***** válasza:
70%
58: 1. Az oltatlanok nem mind konteósok, a konteósok pont azok, akik vírustagadók. Ők hisznek abban, hogy Bill Gates át akarja venni az emberiség felett az uralmat, be akarnak minket szabályozni, és sajnos az oltásról mondanak mindenféle ostobaságot, de az még mindig az egyén szuverén döntése. A vírustagadás már közügy. Ha egy oltatlan hordja a maszkot, kerüli a tömeget, akkor még mindig felelősségteljesebb, mint egy oltott, aki azt hiszi, hogy az övé a világ.
2021. nov. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!