Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire készültök az online...

Mennyire készültök az online oktatásra?

Figyelt kérdés

Nálunk ma bejelentették hogy nagyon nagy gáz van megint, lemondták a nyílt napot, kötelezővé tették a maszkhasználatot, új google tanterneket nyitottak. Ja és kerülnek elő a pozitív tesztes diákok. Meg közölték hogy aki nincs beoltva nem mehet el a saját szalagavatójára, nem érdekli őket mit mond a kormány.


Több tudós kimondta már hogy az oltás önmagában nem lesz elég védekezés, és hogy ez a hullám súlyosabb lesz mint az előzök. Most pont Röst Gergely elemzéseit olvasgattam. Gyorsabban terjed, 20% a pozitív tesztek aránya, plusz a halottak száma is elég aggasztó.


Ti sulitokba mi van?



2021. nov. 3. 15:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 41/165 anonim ***** válasza:
100%
37-es a távoktatás nem azt jelenti hogy nem csinálnak semmit az egy oktatási módszer van olyan egyetem ahol van ilyen oktatás járvány előtt is volt mint külföldi mint Magyarországi egyetemeken szerintem az hülyeség hogy nem jó pl. az idei felvételin volt olyan egyetemi szak amire többen jelentkeztek levelező vagy távoktatásra mint nappalira.
2021. nov. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/165 anonim ***** válasza:
15%
Beoltott emberek üldögélnek maszkban a teremben. Mi ebben a veszélyes? Aztán, amikor vége az óráknak, megy - természetesen maszk nélkül - a puszilkodás/teraszozás/bulizás/dugás, szóval az egésznek a nagy ívben történő leszarása. Szóval nem kéne azért itt annyira agyonaggódni a 250 km-re lévő nagyszülő általatok történő megfertőzésének esélyét, mert marha szánalmas és átlátszó ez a vergődés.
2021. nov. 6. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/165 anonim ***** válasza:
90%
#42 dugulj már el.
2021. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/165 anonim ***** válasza:
100%

40-es

Igen, 10 ezerre 2 jutott Romániában. 23 év alatti oltott talán 1 se.

2021. nov. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/165 anonim ***** válasza:
7%

43-as

Ti duguljatok el. A téma is csak azért van feldobva, hogy forogjon, had lássák az illetékesek, hogy biztos nagy a "baj", ha ennyien beszélnek róla. Eleve ilyen cím, hogy "készülni" online oktatásra. Hogy kell rá készülni?

2021. nov. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/165 anonim ***** válasza:
100%
Azért puszilkodnak az emberek, mert a kormány katasztrofálisan kommunikál - tulajdonképpen csak az oltást propagálja, magát az óvintézkedéseket nem.
2021. nov. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/165 anonim ***** válasza:
90%
Maximum ezt a hetet adom, de van egy olyan érzésem hogy a hét közepétől itthon leszünk!
2021. nov. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/165 A kérdező kommentje:
Te nagyon elpazarolhattad a fiatal éveidet ha ennyi frusztráció van benned a fiatalok felé. De tényleg, menj már a kérdés alól ha csak fröcsögsz, a kérdés az volt, mennyire készül a sulitok a távoktatásra. Erre idejössz gyűlölködni, a tényeket akarod tagadni, abszolút nincs benned semmi empátia, nem is zavartatod magad azzal, hogy emberek életéről van szó, akármi van legyen iskola, csak mert neked is be kellett járnod. Neked nem oltást kellene adni hanem erkölcsöt meg némi iq-t.
2021. nov. 6. 20:53
 49/165 anonim ***** válasza:
75%

46-os

Tényleg azért? Ezt ugye magad sem hiszed el? Azt hittem egy itt raktárra aggódó egyetemistának ennél több esze van magától is. A fertőzés továbbadása miatt aggódik, de az eszébe sem jut, hogy mondjuk puszival is lehet. Nos, akkor tényleg sok hülyét vesznek már fel.

A kormány persze katasztrofálisan kommunikál, ez nem kérdés, mindent letitkosít, nem válaszol, hazudik, letagad és elken. A régi szovjet reflexek, passzol is ahhoz a rendszerhez, amit kiépítettek itt az ország 33%-ának szavazatainak köszönhetően. Nagyon köszönjük.

2021. nov. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/165 anonim ***** válasza:
100%

Nekem erős a gyanúm, hogy aki vírustagadó (és most szándékosan hagyjuk ki ebből az oltás-szkepticizmust) az inkább mutat nárcisztikus, szociopátiás vonásokat, mint alacsony IQ-ra utaló jeleket. Egy alacson IQ-val rendelkező embernek van empátiája, és ha elmagyarázzák neki, hogy mások életét veszélyezteti, akkor valszeg megérti/átérzi. Az empátiahiány viszont inkább lehet a szociopátiás személyiségnek egy hangsúlyos tünete, hiszen őket nem érdekli a többi ember, nem gondolnak bele abba, hogy minél tovább tart a járvány, annál jobban fog exponenciálisan növekedni az elszegényedés az így is szegény osztályrétegekben, vagy hogy ebbe belehalnak emberek miattunk, hiszen a vírus nem a fán terem meg, hanem ha nem veszem a maszkot és esetlegesen tünetmentes hordozó vagyok, akkor ezzel miattam halhat meg egy ember, stb.

Van egy nagyon okos, természettudományi végzettségű ismerősöm, akit annyira nem érdekli a vírus, hogy kidobta a TV-t és nem jár fel az internetre, nem ismeri az új korlátozásokat sem, csak ha valaki elmeséli neki. Áprilisban úgy szálltunk fel a villamosra, hogy nem tudta, hogy kötelező a maszk, és azt mondta, hogy őt nem érdekli ez az egész. Kicsit összeraktam a képet, és mindennel együtt (manipulatív, valójában nem érdekli a másik, pénzorientált, a magánéletében felelőtlen, volt már egyszer a bíróságon is, mert a gyerekeit el akarták tőle venni felelőtlen szülői magatartás miatt) szerintem erősen szociopata. Teljesen normálisnak tűnik, az ismerőseivel kedveskedő, van állása is, de közben ha közelebbről megfigyeli az életét az ember, akkor nem nehéz kilogikázni, hogy valami mégsem oké.

Szóval ez nem teljesen IQ függő, inkább egoizmus, teljes apátia, a társadalmi felelősségtudat hiánya.


Nem ítélem el azt, aki oltatlan (miért is tenném?), de aki vírustagadó, azzal valamit kezdenie kellene a kormánynak.

2021. nov. 6. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!