Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire készültök az online...

Mennyire készültök az online oktatásra?

Figyelt kérdés

Nálunk ma bejelentették hogy nagyon nagy gáz van megint, lemondták a nyílt napot, kötelezővé tették a maszkhasználatot, új google tanterneket nyitottak. Ja és kerülnek elő a pozitív tesztes diákok. Meg közölték hogy aki nincs beoltva nem mehet el a saját szalagavatójára, nem érdekli őket mit mond a kormány.


Több tudós kimondta már hogy az oltás önmagában nem lesz elég védekezés, és hogy ez a hullám súlyosabb lesz mint az előzök. Most pont Röst Gergely elemzéseit olvasgattam. Gyorsabban terjed, 20% a pozitív tesztek aránya, plusz a halottak száma is elég aggasztó.


Ti sulitokba mi van?



2021. nov. 3. 15:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/165 anonim ***** válasza:
100%
#20 elmegyünk haza dögleni? Te miről beszélsz? Atyaég. :D
2021. nov. 5. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/165 anonim ***** válasza:
94%

Én egyre jobban úgy érzem, hogy megint át fogunk állni távoktatásra...

1, Az utóbbi napokban 6000 felett volt a fertőzöttek száma (pont mint tavaly, amikor bezártak a középiskolák). Ezzel Magyarország is bekerült a vörös zónába.

2, Hiába mondják, hogy tavaly más volt, mert nem volt oltás. Egyrészt az alig 6 millió beoltott még nem elég, másrészt több ismerősöm is van, aki annak ellenére, hogy beoltatta magát pozitív lett a tesztje, ergo mi is könnyedén terjeszthetjük a vírust, ha be vagyunk oltva, ha nem.

3, Egyre több környező országban állnak át online oktatásra, ami ugye 2020 tavaszán, és őszén is azt sugallta, hogy itt is erre számíthatunk.

Mielőtt letámadtok ezekkel, hogy "Jajj te kis nyomorék, ne reménykedj, nem fogsz tudni megint otthon rezet b@szni!", leszögezném, hogy ez az utolsó évem, most készülök az érettségire, ami szerintem sokkal hatékonyabb a jelenléti oktatásban. Illetve most lenne 1 hónap múlva a szalagavatóm, ami nyilván nem szeretném, hogy elmaradjon.

Egyedül az utazás, és így a több alvás, több szabadidő szempontjából lenne jobb nekem. Egyébként én sem szeretném, de meg kell érteni, hogy ez nem arról szól, hogy ki mit szeretne, hanem az emberek egészségéről!

2021. nov. 5. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/165 anonim ***** válasza:
100%

Döbbenetes olvasni ennek a gyűlölködő embernek a hozzászólásait!


Arra hivatkozva, hogy az egyetemek hallgatói és oktató körében nagyon magas az oltási hajlandóság és a többség már a 3. oltást is felvette, a többiek közül meg szinte kivétel nélül mindenki 2x oltva van, lehet, hogy a kormány tovább húzza majd az oktatásban a szigorítást mint tavaly. ;)


De hogy milyen orbitálisan nagyot hibázik ezzel!! Talán sokkal nagyobbat mint ahogy azt én most el tudom képzelni.


Tartsatok ki, középiskolások!

Sokkal többet érdemelnétek: Kényelmet, több támogatást és sokkal több tiszteletet.

Aki megvet benneteket az talán a társadalom legeslegalján lehet ;)


Én ellentmodok neki: Csak akkor viszitek valamire, ha figyeltek arra, hogy jól is érezzétek magatokat!

2021. nov. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/165 anonim ***** válasza:
6%

23-as

Ezzel most aztán jól megcáfoltad a valóságot, gratula. Mint láthatod más is úgy gondolja, hogy nincs értelme a "távoktatásnak", ezért nem is vezetik be.

2021. nov. 6. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/165 anonim ***** válasza:
92%

Nem jobb a távoktatás mint a jelenléti, mert megszűnik a tiszta versengés a diákok között...


De rákényszeríti az oktatókat írott jegyzetek kiadására ami szerintem nagyon régóta megkövetelt kellett vona, hogy legyen.


24-es :) Téged biztosan nem fognak figyelembe amikor meghozzák a döntést.


Nagyon csodálkozni fogok ha középiskolától felfele nem lesz távoktatás 2 héten belül. Akkor viszont sokan meg fognak halni ebben a hullámban.

2021. nov. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/165 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem már nem lesz tavalyi évhez képest már van oltás ezért szerintem gimiben egyetemeken nem lesz és általános iskolákban sem!
2021. nov. 6. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/165 anonim ***** válasza:
98%
#26 köszönjük Orbán Viktor!
2021. nov. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/165 anonim ***** válasza:
47%
27# miért kell ennyire rosz indulatunak lenne?
2021. nov. 6. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/165 anonim ***** válasza:
100%

Igen, nekem is van egy olyan érzésem hogy ez az utolsó hét, vagy még ez sem! Azért tavaly ilyenkor 3000 kb fertőzött volt most meg majdnem 7!

Orbán is mondta tegnap hogy ha így növekszik márpedig semmi nem adja jelét hogy javulna a helyzet, akkor lépéseket fognak tenni!

Nem tudom honnan veszik hogy nem tanulunk otthon? Féltékenynek tetszenek lenni? Vagy nem értem!

2021. nov. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/165 A kérdező kommentje:
Már van oltás és ugyanolyan rosszul állunk mint tavaly. Tehát rosszabbul állunk mivel még az oltás ellenére is rengeteg a fertőzött és a halott. Sőt a halottak száma már valamelyik nap több volt, mint egy éve ugyanazon a napon.
2021. nov. 6. 15:23
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!