Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyire készültök az online...

Mennyire készültök az online oktatásra?

Figyelt kérdés

Nálunk ma bejelentették hogy nagyon nagy gáz van megint, lemondták a nyílt napot, kötelezővé tették a maszkhasználatot, új google tanterneket nyitottak. Ja és kerülnek elő a pozitív tesztes diákok. Meg közölték hogy aki nincs beoltva nem mehet el a saját szalagavatójára, nem érdekli őket mit mond a kormány.


Több tudós kimondta már hogy az oltás önmagában nem lesz elég védekezés, és hogy ez a hullám súlyosabb lesz mint az előzök. Most pont Röst Gergely elemzéseit olvasgattam. Gyorsabban terjed, 20% a pozitív tesztek aránya, plusz a halottak száma is elég aggasztó.


Ti sulitokba mi van?



2021. nov. 3. 15:31
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/165 anonim ***** válasza:
5%
Na hogy állunk, hogy állunk? Megy még a hiszti, hogy továbbra is menni kell?
2021. nov. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/165 anonim ***** válasza:
95%
#11 dugulj már el, senki sem kérdezett.
2021. nov. 4. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/165 anonim ***** válasza:
8%
Eszemben sincs. A reakciódból is látszik, hogy érzelmi alapon viszonyultok a kérdéshez, a racionalitáshoz meg semmi köze.
2021. nov. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/165 A kérdező kommentje:

Racionalitáshoz semmi köze??

A fertőzöttek száma beérte a tavalyit, a vörös zónában levő országok újabb korlátozásokat hoznak. Magyarország egy része már a legsötétebb piros besorolásban van.

Tényleg nem kell ehhez sok iq, de az aki alapvető következtetéseket nem tud levonni annak ellenére se, hogy minden a tavalyiak szerint történik, az nagyon ostoba.

2021. nov. 4. 23:02
 15/165 anonim ***** válasza:
91%
Én szinte az egész egyetemet távoktatásban csináltam és valóban nem csináltunk semmit szinte, se mi, se a tanáraink (pedig elég híres egyetem). Egyedül a szóbeli vizsgákra kellett tanulni, semmi másra. Eredmény: egy csomó inkompetens frissdiplomás kapcsolati hálók nélkül, akik nem értenek a szakjukhoz. Se szakos programok, se kutatócsoportok, semmi ilyesmi nem volt, a tanároknak is teljesen kiestek a Covidos évfolyamok, nem ismertük meg egymást. Többi szaktársat szintén nem nagyon. A szak 3/4-e azóta sem talált munkát, mert vagy depressziósok és a szorongás miatt leszerepelnek az állásinterjún (vagy meg sem jelennek eleve), vagy nem mennek át a szakmai teszteken, mert ugye nem igazán értenek az adott dologhoz.
2021. nov. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/165 anonim ***** válasza:
66%
Szóval szerintem nem kellene töbkretenni a magyar oktatást és ezzel a munkaerőpiac egy részét újabb lezárásokkal meg távtanulással.
2021. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/165 anonim ***** válasza:
79%

14 ezt nem ertem. Milyen tavalyiak szerint? Vagy csak arra gondolsz, hogy hasonlo fertozott szammal ujra zaras lesz vagy valami masra?


4-es. Azert nem a 18 ev alatti elethez meg vagy eleve buta vagy csak tapasztalatlan gyerekeket okolnam, hogy ...rt nem csinaltak online oktatas alatt. A gyerekem altalanosba jar es a tanaraik eletkeptelenek az online terben, de ahhoz se volt gogyijuk, hogy legalabb elore keszultek volna 5 kg kinyomtatott papirral vagy legalabb messengeren felhivtak volna a diakjaikat egy het alatt vegigveve a 25 főt, ami azert nem lehetetlen...ugy ertem legalabb a sajat osztalyfonokuk. Na de nem.

A tanarok felelossege, hogy ilyenkor feltalaljak magukat. En ha az lennek es mar ezt a kozepiskolas korosztalyt tanitanam ott szetszi.atnam oket. Hiszen napi szinten orakat lognak a neten, mindenhez is jobban ertenek, mint a felnottek:-), akkor mutasska is meg. Feladnek 100 oldal olbasnivalot es johet belole a ppt, videoeloadas a tobbieknek eloben vagy akarmi es hulla szigoru egy hiba 4 2 hiba 3 3 hiba karo. De hozzateszem a tanterv is gaz...

Amugy meg kotelezove kellett volna tenni az oltast, heti rendszeresseggel tesztelni kellett volna mindenkit, a pozitivra tesztelteket szigoruan benyomni egy koronahotelbe vagy milliokra megba..ni, ha kint setalgat az utcan es a boltban. Maszk meg szeptembertol suli kezdestol kotelezo kellett volna legyen. Akinek meg faj a torocskaja az maradjon otthon ,de online kovethesse a tanorakat. Csak hat ez utobbi tiltva vagyon miniszteriumi szintrol, tehat mire van kenyszeritve a diak...menjen be betegen is vagy lemarad...

stb. stb. stb.

bonolultabb, mint a fekete lyuk :-)

2021. nov. 4. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/165 anonim ***** válasza:
95%

#13 igazad van, nem gond hogy a világon Magyarországon a legmagasabb a koronavírus reprodukciós rátája.


Minden rendben! :D te idióta.

2021. nov. 4. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/165 A kérdező kommentje:

Igen az esetszámokra gondoltam, már asszem meg is haladtuk. Meg a kórházak leterheltséhére, ja és persze tényleg a ráta, nálunk terjed a leggyorsabban a kovid.

De hiába írjátok le hogy nem akartok távoktatást, attól hogy abszolút nem hatékony, attól hogy az egyetemi diákok közösségi életétnek keresztbe tesz, még bezárhatják. Tehát nem az a kérdés hogy kinek mi a jó, hanem objektíven rá kell nézni az adatokra, és levonni a következtetést hogy száll felfelé a görbe. Ezt pedig nem nézhetik a végtelenségig, tehát újabb korlátozások lesznek.

2021. nov. 4. 23:27
 20/165 anonim ***** válasza:
8%

15-ös

Na, ő leírta realitást, remélem a többiek figyeltek.

17-es

Az összes tanártól le kellett volna vonni a fizetése nagy részét. És miért nem ellenőrizte őket senki, hogy tartanak-e órákat? A végén meg a kopasz államtitkár lenyilatkozza, hogy mekkora sikertörténet volt. Alig tudták kiásni a leszakadt plafondarabok alól.

18-as

És? Attól fog elmúlni a járvány, hogy ti elmentek haza dögleni? Attól biztos nem.

2021. nov. 5. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!