Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Aki oltatlanul elkapja a...

Aki oltatlanul elkapja a koronavírust, az biztos, hogy lélegeztetőre kerül?

Figyelt kérdés

2021. nov. 16. 20:45
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/119 anonim ***** válasza:
31%

89


Az olyanoknak kell pszichiáter, mint itt a 15-ös válaszoló:


https://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-ferto..

2021. nov. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/119 anonim ***** válasza:
21%

Nem biztos.

Viszont a lélegeztető gépeken lévők 94-95%-a nincs beoltva

2021. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/119 anonim ***** válasza:
77%
Forrás?
2021. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/119 anonim ***** válasza:
75%

#90! Na, ide figyelj. Tisztában vagyok a képzelt betegségeiddel, mivel minden kérdéshez leírod, bár senkit nem érdekel.

Én nem vagyok vírustagadó. BKV-n hónapok, boltban hetek óta hordok maszkot, szóval nagy változás nem lesz. Elég gyakran tesztelnek ahhoz, hogy tudjam, mikor NEM fertőzök. Ellenben ismerek olyanokat, akik oltott covidosként vígan kimászkáltak a karanténból, mivel a kutya nem ellenőrizte. Vagy éppen suliba is bejártak maszk nélkül, bár az egész család covidos volt, nekik is voltak tüneteik, csak épp nem kötötték az orvos orrára, és nem kerültek karanténba, csak mert oltottak. Ha minden áron rettegni akarsz, inkább tőlük rettegj. Vagy húzd fel a maszkot, vedd fel az én oltásomat is, és rettegj otthon, rohadtul nem érdekel.

Rólam és a többi normális válaszolóról szállj le! Inkább azon gondolkodj, miért vagy mindenhol nullára pontozva. Csak nem, mert sötét vagy, mint az éjszaka?🤔

Én sose szidtam az anyádat és nem kívántam a halálodat se, nem is fogok lesüllyedni a te színtérre. Őszintén remélem, hogy csak interneten van ekkora szád, mert az életben előbb-utóbb emberedre akadsz, aki jól pofán ver. Részemről befejeztem a további diskurzust veled.

#74

2021. nov. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/119 anonim ***** válasza:
10%

94


Minden tudománypárti le van pontozva.


Ha egy krónikus beteggel közlöd, hogy képzelt beteg, akkor simán pofán verhet. Ezzel emberedre akadhatsz. Te vagy a kezeletlen autoimmun beteg, kissé immunrendszer-fétises? Ő büszke arra, hogy nem vizsgáltatja ki az elhúzódó köhögését és amúgy szerinte mindenki képzelt beteg, aki gyógyulni akar a betegségeiből (igen, gyógyulás nincs, értsd a tünetmentességet). Ha ő vagy, akkor lehet, hogy a lelked mélyén nagyon jól tudod, hogy ki kell vizsgáltatni magad és szedni a gyógyszereket, csak félsz tőle és így ventilálod ki.



(Amúgy számomra fura, hogy komolyan veszed a vírust, maszkot hordassz, de nem oltatsz, pedig az biztosabb védelem. De te tudod.)

2021. nov. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/119 A kérdező kommentje:

Ha tovább folytatod a kötekedésed két pipás válaszoló, jelentelek. Borzalom amit művelsz.

Senki nem mondta itt, hogy vìrustagadó lenne. Én legalábbis tuti nem. Képzeld kijárok a való világba. Ugyanis még home office-ban sem dolgoztam. Egész covid alatt busszal jártam dolgozni, ügyet intézni,boltba stb. Képzeld feltűnt nekem is ma, hogy maszkban vannak az eladók.

Azt pedig mindenki döntse el magának, hogy oltat vagy nem. De a te okoskodásod miatt 10000% hogy senki nem fogja meggondolni magát és felvenni az oltást. Utoljára kérlek állj le, ha már szétbarmoltad a kérdésem. Mert írni fogok a moderàtornak.


Hidd el, aki normálisan ír az oltásról és nem rátukmálni akarja a másikra erőszakosan, annak szívesen olvasom az írását. Miért ne írhatna olyan, akinek bevált az oltás és mellette van? De te leszerepeltél azzal, hogy másoknak lélegeztetőgépet meg betegséget kívánsz. Nem normális az ilyen ne haragudj. Szép estét neked. Kérlek x-eld a kérdésem a listában.

2021. nov. 18. 20:17
 97/119 anonim ***** válasza:
76%

Elvileg elkpatam 2x (pozitív lett de kb annyi volt mind a kétszer hogy volt kb egy fél napig 37 fokos lázam köhögten 5 napig aztán annyi volt (hmmm kb így néz ki egy kicsit komolyabb megfázás)

Ez már tényleg csak propaganda az eü dolgozók mint a zombik lenézik az oltatlanokat mert hát ők tapasztalják aha és nektek csak annyit mondtak hogy elkapta.


És alapból nézzünk már meg csak egy 100 évvel ezelőtti vírust a spanyol náthát na az vírus volt vagy a pestis kiírotta fél európát de sorolhatnám. (milyen érdekes hogy pont a nyárral enyhül a vírus és pont szeptenber elsején jön vissza és jön a 999. Hullám hagyuk már

2021. nov. 18. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/119 anonim ***** válasza:
74%

#65: most ezt nem feltétlenül értem, pont azt próbálnám hangsúlyozni, hogy a vakcina nem elegendő és más módokon is védem magam.


#67: nincs csodagyógyszerünk, és természetesen nem ugyanazt adjuk a járvány kezdete óta, az egyes ellátók megosztják egymás között a tapasztalataikat, követik a legújabb eredményeket. Szteroid, heparin, antitestkészítmények, mint a bamlanivimab, interleukin-6 gátló, stb. + minden más ami egy intenzíves betegnek jár. Továbbá a légzési elégtelenség ellátása is lépcsőzetes, a konvencionális oxigénterápiától indul, majd szóba jön a HFNO, NIV, és a legvégső a gépi lélegeztetés (és az ECMO). Viszont elég pofátlannak érzem a feltételezést, hogy ha romlik a túlélés, akkor biztos a protokollal van a baj és ez eszébe se jut az ellátóknak. Az intenzíves szakma azért gondosabb ennél...Mellesleg igen, romlik a túlélés, ami a delta számlájára írható.

Egyébként a többi kérdésnek te is nyugodtan utána tudsz olvasni, nem kell tőlem követelni a választ. Nem tudjuk miért van az, hogy egyesek egy háztartáson belül nem kapják el, és azt se, hogy miért tesz gépre egy fiatalt és miért kímél meg egy 70 évest. Erre mondom én, hogy ami ennyire kiszámíthatatlan, az veszélyes.


#68: igen bocsi nem neked szolt.

2021. nov. 19. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/119 anonim ***** válasza:
62%

#71: szerintem ne kishazánkból indulj ki, más országokban azért gondosabbak a betegek, orvosok, lejelentik, készül statisztika.

Én sose mondom, hogy oltás nélkül még durvább lett volna, csak azt, hogy az oltás se mindenható, akármennyire is így akarta beállitani a kormány.

Ha most kanyaró járvány lenne, és oltott lennél, és ugyanaz lenne, mint most, hogy beoltatta magát a lakosság fele, a másik fele meg nem veszi fel az ismétlőt, akkor kanyaróba is nyugodtan belehalhatnál.


Már nem tudom ki írta, de a long és post covidrol is annyi tanulmány van már, mint a bűn, és a gyakorlatban is látjuk.

2021. nov. 19. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/119 anonim ***** válasza:
93%
#97 milyen járványokat ismersz, melyek nyáron szoktak rombolni?
2021. nov. 19. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!